Lekarze Płock

Dermatolog

Prestige Medical
Medyczna 8
09-400 Płock

Reumatolog polecił mi tego ortopedę pod kątem USG stawów i faktycznie, USG z opisem wykonane perfekcyjnie, w końcu ktoś znalazł to co podejrzewałem (chondromolacja rzepek 2 i 3 stopień). Do tego rzeczowa konsultacja ortopedyczna i plan leczenia na +.

dr Katarzyna Zoń

Stomatolog dr Katarzyna Zoń
Płock ul. Armii Krajowej 2B
09-410 Płock

Wspaniałe podejście do dorosłych ale i do dzieci w każdym wieku. Mój syn z uśmiechem na ustach odwiedza gabinet cioci Kasi:) Polecam
Chciałbym gorąco polecić Pana Doktora P. Cegiełkę , który wykazuje niezwykłą troskę, empatię i profesjonalizm w opiece nad dziećmi. Jego podejście jest bardzo komunikatywne, zawsze starannie wyjaśniając diagnozy i plany leczenia. Dzieci czują się komfortowo w jego obecności, co sprawia, że wizyty u niego są mniej stresujące dla całej rodziny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jego zaangażowanie i staranność w dbaniu o zdrowie naszych dzieci :)
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Joanna Kaźmierczak-Pawlik

Psychiatra

Filia nr 1 NZOZ CM "PetroLek" Płock
Kolegialna 24
09-402 Płock

Bardzo dobry profesjonalny lekarz. Prowadzi moją terapię od ponad dwóch lat. W razie potrzeby nawet telefonicznie udziela wskazówek. Pani doktor ma dużo empatii. Polecam

lekarz Jarosław Kępczyński

OMEGA
ul. Jasna 7
09-400 Płock

Świtny lekarz. Podoba mi się to, że nie przepisuje niepotrzbnie antybiotyków dziecku, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu, rodzicom tłumaczy wszystko o chorobie, wyjaśnia dlaczego stosuje takie a nie inne metody leczenia, ma ogromną cierpliwość! Mam do niego pełne zaufanie! Szkoda tylko, że prywatnie nie przyjmuje, ale pracując w kilku przychodniach i w szpitalu raczej nie mozna znaleźć na to czasu. Za to udziela porady przez telefon! POLECAM GORĄCO wszystkim dziciom ...
Lekarz z powołania. Bardzo miła i rzeczowa. Pomoże w nagłych sytuacja, nigdy się nie zawiodłem. Polecam z całego serca.

Lucyna Adamska

Dworcowa 12b
09-400 Płock

Przemiła pani doktor, a do tego bardzo kompetentna. I do tego w tych trudnych czasach nie ma tak zaporowych cen jak inni stomatolodzy. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bożena Samelska

Laryngolog

Obrońców Płocka 1920 r. 11/2
09-402 Płock

Sympatyczna, miła i bardzo profesjonalna Pani doktor. Polecam z calego serca. Ma wspaniale podejscie do dzieci.

lek. dent. Alicja Gontarek-Guga

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jachowicza 3
09-402 Płock

Świetny lekarz, człowiek i fachowiec. Do swojej pracy podchodzi z pasją. Pełen profesjonalizm. Pani doktor jest niezwykle ciepłą i uprzejmą osobą, od lat się u niej leczę, ja i moja rodzina. Osoba bardzo godna polecenie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Paweł Flont

Ortopeda dziecięcy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

SZCZERZE POLECAM ! Pan Dr Paweł Flont to mega człowiek i nieoceniony specjalista. Niezwykle sympatyczny, życzliwy i rzeczowy. Każde badanie było przeprowadzone bardzo sumiennie, a na każde pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź. Pan Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje. Wizyta odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Doktor przeprowadził u córki dwie operacje: jedną z wypadku, drugą planowaną. Obie wieloetapowe i skomplikowane. Obie ze 100% powodzeniem, zero komplikacji, zero powikłań. ...
Opinia dodana przez: mama Oli
bardzo miła i zaangażowana Pani, mój syn ma generalnie problemy ze współpracą ale z Panią Agnieszką nie było takich sytuacji- ma bardzo dobre podejście do dzieci.Bardzo kompetentna osoba, która zwróciła moją uwagę na trzeci migdał i zaleciła wizytę u laryngologa, dała na niego namiary i teraz syn jest już po zabiegu

lekarz Paweł Jarosz

Przychodnia Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Miodowa 2
09-400 Płock

Jestem po prostu pod dużym pozytywnym wrażeniem. Poszedłem przypadkowo na konsultację doraźną związaną z bólem pleców, a Pan doktor okazał się nie tylko fachowy, sympatyczny, mega kompetentny oraz niezwykle dokładny, który poświęcił mi ponad dobre pół godziny czasu, zdiagnozował wyjaśnił moje schorzenia immunologiczne. Sądzę, że znalazłam nowego lekarza. Bardzo polecam i dziękuje za wizytę. Pozdrowienia - Tadeusz Kamiński.
Opinia dodana przez: Tadek

lek. dent. Sławomir Gibek

Kwiatka 29 lok. 2
09-400 Płock

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz z niezwykłym poczuciem humoru oraz pogodą ducha. :) Korzystam z Jego usług już ładnych 15 lat i jestem bardzo zadowolona (moje zęby również). Koszt wizyty zależy od natury zabiegu, na przykład bezbolesne wyrwanie ósemki kosztowało 80zł, a zaplombowanie zęba do 120zł w zależności od wielkości ubytku.

Katarzyna Kujawa

al. Jachowicza 21 lok. 2
09-402 Płock

Polecam.Trafilam z dzieckim w koncu na lekarza,ktory wszystko wytlumaczyl i pomogl.
Opinia dodana przez: Selena28

dr n. med. Jakub Wójcicki

Internista, Kardiolog

warszawa
Płock

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.
{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Neurolog
                                       lek. med. Małgorzata Gąsowska

lek. med. Małgorzata Gąsowska

Neurolog

EMG Płock, tel. 693090409
Norbertańska 9/2
Płock

Bardzo przemiła pani doktor . Mimo że jestem Po 1 wizycie na EMG ręki wyjaśniła mi co mi może dolegać i wykluczyła chorobę która podejrzewali inni lekarze bez badań. Zleciła szereg konkretnych badań i poleciła szpital gdzie można się udać by zajęli się mną porządni z doświadczeniem lekarze . Gorąco polecam panią Doktor
Opinia dodana przez: Kamila
Bardzo dobry i szanowany lekarz. Nie zapisuje antybiotyków na życzenie , doświadczony i zawsze pomocny. Moje dzieci i dzieci moich znajomych chwalą sobie sposób podejścia do dzieci. Leczył mnie i teraz moje dzieci. gorąco polecam

lekarz Natalia Czerwińska

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
Hubalczyków 11 lok. 2A
09-409 Płock

Bardzo dobry lekarz miła i uprzejma oraz sympatyczna .Jest niezawodnym specjalistą.Bsrdzo żałuję że odeszła z przychodni Prowita.Zawsxe tak jest ,że dobry i znający się lekarz odchodzi a zostają niechciani którzy pracują po znajomości . pozdrawiaml
{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Seksuolog
                                       mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog, Psycholog

Centrum Obecności - Psychoterapia i Rozwój Osobisty
Chmielna 29
Płock

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

lekarz Bogdan Gotowicki

Pulmonolog, Internista

ulica Zapłotek 30
09-408 Płock

Prawdziwy lekarz z powołania. Człowiek o wielkim sercu. Wizyta u niego bezstresowa. Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Agnieszka