Lekarze Skawina

lekarz Anna Bestyńska-Krypel

Pulmonolog, Internista

32-050 Skawina

Pani doktor Anna Besdyńska-Krypel to wysokiej klasy specjalista. Nie ogranicza czasowo wizyty, poświęca dużo uwagi pacjentowi. Przekonuje do szczepień przeciw Covid-19, wysuwając wiele argumentów. Godna polecenia, szczegółnie dla pacjentów po przebytej chorobie Covid-19. Doktor z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jan Bahyrycz

Internista, Onkolog

ul. Łanowa 41E
32-050 Skawina

urszulaszczesniak Pana Doktora Jana Bahyrycza cechuje przede wszystkim profesjonalizm zawodowy.Szybki i skuteczny w podejmowaniu decyzji. Wyczerpująco i konkretnie informuje o stanie zdrowia i szczegółowo objaśnia wyniki badań. Osobowość wysokiej klasy, a przy tym skromny i niezwykle empatyczny. Polecam !!! wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Janusz Świerczek

ulica Hallerów 5
32-050 Skawina

Jestem pod wrażeniem profesjonalności, zaangażowania i bardzo dobrego podejścia do pacjenta. Świetny lekarz !

lekarz Ewa Zarakowska

Lekarz medycyny pracy

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Bardzo rzetelny lekarz. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze a Pani doktor jest wartym polecenia fachowcem.

lekarz Marcin Banach

Anestezjolog

Gabinet
Tyniecka
Skawina

Mialam przyjemnosc byc znieczulana przez Pana Doktora.Rzeczowe podejscie podczas wizyty przed zabiegiem,staranny wywiad,komfort podczas wprowadzenia do znieczulenia,a opeieka pozabiegowa anielska.Malo kto z operowanych pacjetow docenia tego,kto odejmuje nam swiadomosc doswiadczanego bolu,zwykle laury odbieraja operatorzy.Ja, procz zachwytu nad samym zabiegiem,wyrazam tez wdziecznosc za niezwykle profesjonalna opieke pooperacyjna.Pomogl mi komfortowo przetrwac najtrudniejsze godzinny po operacji.Rewelacyjnie ustawione leki.Dziekuje,Panie Doktorze:)
Opinia dodana przez: Agnieszka Daniels

lek. dent. Marcin Borowy

ul. Korabnicka 95 A
32-050 Skawina

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Agnieszka Pacześniowska

32-050 Skawina

Byłem dwukrotnie pacjentem Pani Doktor Pacześniowskiej na oddziale nefrologicznym Szpitala Rydygiera w Krakowie. W trakcie mojej hospitalizacji wykazała się niezwykłą empatią i pomocą, a nad to profesjonalizmem. Moje leczenie pod opieką Pani Pacześniowskiej przebiegło sprawnie i bez komplikacji, a ustalone leczenie farmakologiczne oraz dieta pozwalają mi normalnie funkcjonować
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jolanta Łapczyńska

Pracownia Analityczna Magdalena Szelągowska
29 Listopada 9
32-050 Skawina

Pani Doktor - przede wszystkim bardzo dobry diagnostyk. Bardzo empatyczna, pomocna i serdeczna. Nie daje odczuć, że czas wizyty kończy się dla pacjenta. Konkretna i dobrze tłumacząca problemy zdrowotne. Dziękuję Pani Doktor, pacjentka :)
Opinia dodana przez: marzena

lekarz Magdalena Kasztelnik

32-050 Skawina

Wizyta była przeprowadzone profesjonalnie . Bardzo dobre podejście do pacjenta. Jak najwięcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Bogusława Szczerbińska

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

świetna dentystka z super podejściem do pacjenta , ma bardzo dobre podejście także do dzieci bardzo polecam

dr n. med. Jerzy Tomik

Laryngolog

ulica Sikorskiego 20
32-050 Skawina

Doktor o dużej empatii do pacjenta. Dokładnie tłumaczy etapy choroby. Uśmiechem rozładowuje napięcie. Sporo czasu poświęca pacjentowi. Polecam wszystkim, chyba najlepszy laryngolog w Krakowie
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Bożena Wedler-Bednarska

Przychodnia Zdrowia Skawina
ulica Popiełuszki 2A
32-050 Skawina

Byłam kilka dni temu z polecenia koleżanki. Ogólnie wszystko ok. Mogę polecić.W razie potrzeby skorzystam ponownie.

lekarz Małgorzata Orlicka

Przychodnia Zdrowia Skawina
Skawina ul.Popiełuszki 2
32-050 Skawina

Nie za dobrze znam Panią doktor,bo byłam u niej z córką zaledwie raz,ale w Skawinie w ośrodku wydaje mi się najrozsądniejszą z lekarzy.Bardzo miła,uprzejma,ma czas i wiedzę.

lekarz Sławomir Piwowarczyk

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Szpital na Siemiradzkiego Siemiradzki-Skaw
Korabnicka 3b
32-050 Skawina

Mialam okazje byc raz na wizycie u pana doktora, ale wiecej sie juz nie pojawie. Odbylam wizyte kontrolna, by sie upewnic, czy leczona infekcja zostala juz faktycznie wyleczona. I na tym etapie zostalam pouczona tonem nie znoszacym sprzeciwu sugerujacym, ze sobie przychodze i tak od razu chcialabym byc wyleczona (!). W czasie badania lekarz nie zauwazyl trwajacej na dobre infekcji i odeslal mnie z niczym. Wspomnial, ze moge sobie kupic ...
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Jowita Battek-Rusin

Lekarz rodzinny

ulica Torowa 17
32-050 Skawina

Pani doktor bardzo dobra, czasami jednak potrzebuje pomocy przy wystawieniu diagnozy przy nietypowych przypadkach. Polecam :)

lek. dent. Urszula Mamoń-Szewczyk

Ogrody 17 lok. 16
32-050 Skawina

Dentysta jak dentysta. Raz się uda a raz nie. Ale bezapelacyjnie uczciwa i pomimo iż nie wygląda to niezwykle sympatycza.I podejście do dzieci też ma.Od lat leczy moje zęby i nie mam na co narzekać,a i finansowo nie łupi.

lekarz Wiesław Sobusiak

Daszyńskiego 15
32-050 Skawina

Bardzo konkretny lekarz, z duża wiedzą i wzbudzający zaufanie. Nie zostawi bez opieki, przyjeżdża do córek na wizytę nawet w ten sam dzień. Diagnozy trafione. Z młodsza uniknęliśmy ostatnio szpitala dzięki leczeniu wprowadzonym przez doktora (zapalenie płuc i podejrzenie rsv).
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Barbara Markuszewska

Rynek 23
32-050 Skawina

Chodzę do tej dentystki od 20 lat i nigdy się nie zawiodłem.Znajomi chodzą z dzieckiem do niej i są również zadowoleni.

Teresa Dudek-Wolnicka

Pogotowie Ratunkowe im. Siegfrieda Greinera w Skawinie
NIEPODLEGŁOŚCI 12
32-050 Skawina

Zastanawiam się czy osoba wypisująca negatywne opinie Pani Doktor Teresie Dudek Wolnickiej była w ogóle w tym gabinecie stomatologicznym? Wypisując bzdury, o których nie masz pojęcia szkodzisz nie tylko Pani Doktor, ale i przyszłym pacjentom, którzy mogliby skorzystać z fachowej opieki stomatologicznej. Jak ktoś inny dobrze zauważył Pani Doktor w liczbie pojedynczej a nie lekarze w liczbie mnogiej jest bardzo dobrym fachowcem. Wielokrotnie korzystałem z usług stomatologicznych Pani Doktor. Nigdy ...

lekarz Bogusław Witkowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bukowska 50
32-050 Skawina

Praktycznie od dziecka jestem prowadzony przez Dr Witkowskiego i bardzo polecam go zarówno na wizytach u niego prywatnie jak i w przychodni zdrowia w Skawinie, zawsze uprzejmy i pomocny co najważniejsze profesjonalny. Nigdy nie odmawia pacjentowi w potrzebie.
Opinia dodana przez: Rafał