Lekarze Zabrze

lekarz Zbigniew Lamch

Pulmonolog

ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze

Pan dr Lamch to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, zaangażowanie i ilość poświęconego czasu, stawiają pana dr w ścisłej czołówce specjalistów z którymi miałem do czynienia. Niezwykle dokładny, ostrożny, bardzo profesjonalne podejście. Przy tym całkiem sympatyczny człowiek. Dziękuje Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Zenon Halaba

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Ciołkowskiego 14/4
41-818 Zabrze

Lekarz godny polecenia, znam go od trzydziestu lat Pozdrawiam serdecznie E. Lautsch ( SZYMAŃSKI os.Kopernika)
Opinia dodana przez: Edward

Anestezjolog

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Bardzo dziękuję PANI dr, która (jako jedyna) udzieliła mi konkretnej, fachowej pomocy na izbie przyjęć w dniu 2 maja 2015. Dziękuę również pielęgniarkom - majacym dyżur w tym dniu. Beata

lekarz Mariola Macierzyńska-Guzik

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Chorób Płuc i Gruźlicy "PULMED"
Zwrotnicza 11G
41-800 Zabrze

Bardzo pomogła mojej córce i mnie kilka lat temu. Wyleczyła córkę z candida, mnie wskazała sposób na otyłość. Jest skuteczna pod warunkiem stosowania się do jej zaleceń dietetycznych, które są dość trudne ale możliwe do realizacji i skuteczne.

lekarz Joanna Grzyb

Internista, Kardiolog

ulica Nad Kanałem 34c/1
41-800 Zabrze

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

dr Marzena Machoś-Nikodem

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
3 Maja 10/.
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista. Polecam szczególnie dla małych pacjentów.
Naprawdę polecam, solidny, kompetentny, miły, przede wszystkim posiada sporą wiedzę.

dr Patrycja Wyciszczok-Łowińska

Lekarz rodzinny

Paderewskiego 2
Zabrze

leczę się u pani doktor ponad 10 lat. zawsze pomaga w miarę możliwości pacjentom. nie ma problemu ze skierowaniem do specjalisty celem szukania przyczyn dolegliwości. jeśli trzeba to usg i inne badania. bardzo ją cenie.polecam
Opinia dodana przez: kasik
Naprawdę lekarz godny polecenia! Jest to osoba rzetelna, komunikatywna, bardzo ale to bardzo uprzejma. Widać, że zna się bardzo dobrze w swoim fachu. Jestem obecnie w trakcie leczenia kręgosłupa, pokierowała gdzie trzeba, wyjaśniła odpowiednio jakie leki brać i co robić. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Elżbieta Olesiak-Romanowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ DENTALIS TEAM
Wolności 263/1
41-800 Zabrze

Właśnie jestem po wizycie u Pani Doktor i jestem niesamowicie szczęśliwy, uratowała mojego zęba , który został stracony przez dwóch innych stomatologów.:-) Szczerze polecam , Staszek

lekarz Jacek Gronka

ul. Szczecińska 61
41-814 Zabrze

Serdecznie polecam, jestem po usunięciu znamienia. Pan doktor to sympatyczna, kompetentna osoba z poczuciem humoru, a przede wszystkim dobrze i dokładnie wykonująca swoją pracę, piękne szycie, dokładność i dobre podejście do pacjenta. Polecam , Natalia
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marcin Krasoń

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wybitny specjalista, cudowny człowiek, po prostu lekarz o Wielkim Sercu. Sposób w jaki objął opieką moich rodziców, zwłaszcza ojca, który co tu dużo mówić jest "trudnym pacjentem" godna podziwu. Życzę każdemu z problemem sercowym, aby miał szczęście trafić pod skrzydła Pana doktora.
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Tomasz Grela

Praktyka Lekarska Dentystyczna Oldent Tomasz Grela
41-800 Zabrze

Zdecydowanie godny polecenia: miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta, wysoka jakość usług (o wizytach u innych sądeckich stomatologów nie chce wspominać bo naprawdę należy ich unikać i jak najszybciej skontaktować się z dr Tomaszem Grelą), ceny są za wysokie, i mam przynajmniej pewność, że zęby są właściwie wyleczone i niewielki ubytek źle wyleczony nie przekształci się w poważne leczenie kanałowe:) To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!
Opinia dodana przez: agagre

lekarz Marek Filipowski

3 Maja 35A/7
41800 Zabrze

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Dorota Kuglin

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i żałuję, że nie prowadziła pierwszej.Obecna ciąży przebiegała od początku z problemami, dr Kuglin niczego nie bagatelizowała, kierowała na wszystkie badania (chodzę do niej z NFZ!), cierpliwie tłumaczyła. Kiedy w 35 tyg. ciąży trafiłam niespodziewanie do szpitala, codziennie do mnie zaglądała, tłumaczyła, robiła badania. Polecam gorąco- to rzetelny specjalista!
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Beata Chodór

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Pani Beatka to najlepsza Kardiolog jaką spotkałam, jest dokładna, empatyczna, ma bardzo dobre podejście do dzieci przez co uwielbiają wizyty w poradni. Prawdziwy lekarz z powołania i sercem na dłoni oby było więcej takich kardiologów. ♥️
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bolesław Babel

ulica Zamenhofa 9/7
41-813 Zabrze

Byłam u pana doktora pierwszy raz w placówce "Zdrowie" na Słodczyka. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i oszołomiona ilością czasu mi poswieconego. Ilość badań bardzo duża, wszystko dokładnie wytłumaczone i omówione. Leczenie ustawione,wszystko zapisane na dodatkowej kartce.Podejście do pacjenta wg mnie świetne. Kompetencja przez duże K ! Polecam wszystkim potrzebującym dobrego okulisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Szylo

Wolności 321/5/7
41-800 Zabrze

Fantastyczny lekarz. Konkretny i sympatyczny. Mam pełne zaufanie do kompetencji Pana Doktora. Polecam!