dr n. med. Vasyl Pasławski

3,7

To jest najlepszy lekarz na świecie! Super wiedza, podejście do pacjenta - rewelacja, ogromne poczucie humoru. Wizyty u tego Pana to sama przyjemność. Bardzo cierpliwie wszystko wyjaśni i rozwieje wszystkie wątpliwości. Ja do Dr trafiłam w ciąży bliźniaczej. Poprowadził ją świetnie. Gdy coś zaczęło się dziać od razu skierował mnie do szpitala. Podczas pobytu codziennie przychodził zobaczyć co się ze mną dzieje. Z wynikami badań był na bierząco. Na końcu zrobił mi umówioną wcześniej cesarkę. Później odwiedzał mnie na oddziale położniczym,żeby zobaczyć jak się czuję,czy wszystko w porządku. Gdy pediatra - neonatolog nie chciała mi udzielić jasnych informacji,dot moich dzieci, Dr Pasławski sam poszedł i się zorientował co i jak. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem i z całego serca,bo jest rewelacyjny!!!

dla mnie wspanialy lekarz z duzym poczuciem humoru. Co do pani ktora zostawil na lodzie, to byl chory i dlatego nie mogl zrobic cesarskiego ciecia, zdarza sie. Co nie znaczy, ze trzeba od razu wszedzie dawac mu 1 pkt.

Nie ma znaczenia, że jest uprzejmy... ponieważ nie tego od lekarza oczekuję. Lekarz, który z powodów "prywatnych" zostawił mnie na lodzie tuż przed umówionym cesarskim cięciem... podczas, gdy kazał odstawić leki... a ich nie pobieranie w zagrożonej ciąży groziło tym najgorszym. Tymczasem cesarkę zawiesił, a co do leków już się nie wypowiedział. Mam o nim jak najgorsze zdanie.