Lekarze Wąbrzeźno

lekarz Łukasz Brycht

87-200 Wąbrzeźno

Doktor Łukasz Brycht to najlepszy lekarz jaki się mną zajmował w swojej kategorii. Jestem po operacji przepukliny w bliźnie pooperacyjnej (następstwo złego leczenia po wycięciu wyrostka robaczkowego). Poza wszczepieniem siatki doktor również skorygował stara bliznę. Już następnego dnia po operacji swobodnie wstałem i mogłem chodzić. Rana czysta, po prostu majstersztyk! Doktor odpowie na wszystkie pytania, poświęci czas, jest przesympatyczny i rzeczowy. Polecam serdecznie każdemu!
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Mirosław Janiak

ul. Kasztanowa 1/34
87-200 Wąbrzeźno

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Manal Nasser

Wąbrzezno
87-200 Wąbrzeźno

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam wszystkim kobietom w ciąży i nie tylko.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Janusz Żurek

Kętrzyńskiego 67
87-200 Wąbrzeźno

Bardzo dobry dentysta 😁 Polecam! Dentysta z powołania , wszystko dokładnie wytłumaczy 😁 Jestem bardzo zadowolona

lekarz Wanda Olejnik

Przychodnia medycyny rodzinnej "BRADER"
Wąbrzeźno

Najlepszy lekarz! Jestem leczona przez Panią Doktor od urodzenia i nigdy się nie zawiedliśmy. Poświęcała swój czas nawet w wolne dni i święta. Zawsze służyła pomocą. Można mieć do Pani Doktor pełne zaufanie! Olbrzymia wiedza i świetne podejście do dzieci!
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marta Rogalska

87-200 Wąbrzeźno

Witam, polecam dr Martę Rogalska, bardzo dobry specjalista. Osobiście borykałam się ze stanami lękowymi, często przy tym towarzyszyła mi bezsenność i jak sądzę popadałam już w depresję. Pani Marta od razu na pierwszej konsultacji dobrała mi leki po których się dobrze czułam, podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i nie zignorowała mojej "choroby". Po za tym jest "życiową" osobą, bardzo ciepłą i miłą, ale jednocześnie konkretną. Po wizycie u niej nabrałam ...
Opinia dodana przez: Dxxx

Mariola Swarcewicz

Protetyk, Stomatolog

Niedziałkowskiego 3a lok. 4
87-200 Wąbrzeźno

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, który w bardzo przystępny sposób tłumaczy poszczególne etapy procesu leczenia. Nic nie boli, a atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo miła. Polecam jak najbardziej!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Wojciech Wolff

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Plac Jana Pawła II 3
87-200 Wąbrzeźno

Lekarz kompetentny i konkretny. Mówi krótko i na temat. Nie prowadzi długich pogadanek, wizyta nie jest przegadana, wyjaśnia wszystkie wątpliwości pacjentek. W razie podejrzenia nieprawidłowości po badaniu kieruje na USG lub mammografię. Polecam.
Opinia dodana przez: Stonoga

lekarz Jerzy Głaczyński

Konopnickiej 4
Wąbrzeźno

Będąc na swojej wizycie poprosiłam o poradę dodatkowo dla syna i bez wachania lekarz mi przekazał i polecił co ma kupić . Przekazałam ją synlowi do USA , który z konsultował się z lekarzem na miejscu . Jego lekarz powiedział krótko i na temat trafna diagnoza i trafny sprzęt . Macie dobrego lekarza w Polsce . Można spokojnie u tego lekarza się leczyć.
Opinia dodana przez: Irena

Justyna Wisniewska-Chomicz

amikus wabrzezno
ul.grudzisdzka
87-200 Wąbrzeźno

Będąc pacjentką Pani Doktor czułam się w pełni zaopiekowana. Bardzo wnikliwa i rzeczowa, a przy tym sympatyczna. Nie spieszy się, poświęca czas i wsłuchuje się w to, co mówi pacjent. Następnie analizuje, zadaje pytania i wysyła na badania i do specjalistów. Ciężko pojąć, że ktoś mógłby być niezadowolony z wizyty u niej, widocznie nie trafiła jeszcze przysłowiowa kosa na kamień i nie miał styczności z lekarzem gburowatym i olewającym (jakich ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Dorota Janiuk

Neonatolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Amicus"
Grudziądzka 58
87-200 Wąbrzeźno

zdecydowanie najlepszy lekarz! leczy mnie od dziecka już przez te paręnaście lat i zawsze było wszystko okej. pomimo wielu pacjentów znalazła czas nawet i dla dorosłych. miła, kompetentna, dobre podejście do dzieci.

lekarz Aleksander Szczęsny

Kanarkowa 8
87-200 Wąbrzeźno

Ja mam bardzo dobre na pana Szczęsnego zdanie u mnie prowadził 5 ciąż i bardzo dobrze doprowadził moje ciążę badania robił delikatnie i bez zarzutów. Więc polecam mimo złych opinii.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Alina Danyluk

ulica Akacjowa 2/21
87-200 Wąbrzeźno

"Ostateczne rozpoznanie - cukrzyca ciążowa" w oparciu o jeden wynik, przekroczony o kilka jednostek. Całkowity brak chęci pani doktor do weryfikacji i skierowania na dodatkowe badania. Warto zaznaczyć, że na pierwszej wizycie miałam w normie wagę, BMI, wagę dziecka, poziom cukru oraz absolutny brak objawów cukrzycy. 2 miesiące(!) pomiarów glukometrem(4 pomiary dziennie) nie wykazały odstępstw od normy, mimo tego, że nie trzymam się żadnej śmiesznej diety. Dieta zalecona w oparciu ...
Opinia dodana przez: Agata

mgr Tomasz Swarcewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Lekarski "MEDICUS" s.c.
Wolności 15
87-200 Wąbrzeźno

Moim zdaniem doktor Tomasz Szwarcewicz to kompetetny i godny polecenia lekarz. Ja zawsze mogłam na niego liczyć, wielokrotnie pomógł w leczeniu mojej córki. Nigdy sie na nim nie zawiodłam.

lekarz Dorota Wobszal

87-200 Wąbrzeźno

Bardzo uprzejma kobieta, kompetentna, wyjaśni wszystko jak człowiek a nie jak lekarz. Pożartuje, pośmieje się. Badanie palpacyjne jak i usg bardzo delikatne, informacja o hospitalizacji przekazana w bardzo delikatny sposób. Aktualnie opiekuje się mną i moja córka która na świat przyjdzie na wiosnę, nie dam złego słowa powiedzieć. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Marian Migda

Niedziałkowskiego 3a lok. 4
87-200 Wąbrzeźno

Dziwie się tak słabym opiniom. Po ich przeczytaniu mimo wszystko zdecydowałam się na pobranie wycinków i kolposkopie u Pana Doktora. Każde badanie jest dla mnie bardzo bolesne a Pan Doktor wykazał się dużą empatią i zrozumieniem. Pytał się jak się czuje i dbał, żeby badanie przebiegło jak najmniej boleśnie dla mnie. Byłam zestresowana ale dzięki jego podejściu czułam się zaopiekowana i że jestem w dobrych rękach. Samo badanie przyjemnie nie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Cezary Zapałowicz

Lekarz medycyny pracy

87-200 Wąbrzeźno

WITAM BYLAM U PANA DOKTORA SKIEROWANI OKRESOWE BADANIA PG.CUDOWNY Z EMPATIA KOMPETENTNY..MIMO ,ZE MIAL ZA SOBA CAAAALY DZIEN.POTRAFIL ZAZARTOWAC .SUPER WIZYTA ..MAM NADZIEJE,ZE ZA 3 LATA NA BADANIACH PAN DOKTOR TEZ BEDZIE...MAGDALENA LEWANDOWSKA
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Ewa Swarcewicz-Bejger

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Lekarski "MEDICUS" s.c.
Wolności 15
87-200 Wąbrzeźno

Pani doktor ma chyba problemy z koncentracją, ilekroć bym u niej był musi z 3-4 razy wyjść z gabinetu podczas gdy opisywałem moją chorobę, ponad to za bardzo nie zna chyba się na medycynie dlatego, że gdy miałem 39 stopni gorączki powiedziała, że wizyta domowa nie jest konieczna, bo przyda mi trochę się ochłodzić podczas gdy była zima. Odradzam tą panią doktor.

lekarz Ewa Zapałowicz

ulica 1 Maja 18
87-200 Wąbrzeźno

Pani doktor na podstawie opisanych objawow bez badania dna oka stwierdziła pęknięte naczynko i przepisała krople... Po wizycie u drugiego lekarza i po badaniu dna oka (które bylo w tym przypadku wykonane jako podstawowe badanie diagnostyczne) okazało się, że mam rozwarstwioną siatkówkę i jak najszybciej należy wykonać zabieg laserowy. Resztę do dopowiedzenia pozostawiam czytającym tą opinię...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Maria Szczęsna

Neonatolog, Pediatra

Kanarkowa 8
87-200 Wąbrzeźno

ja tej pani polecił bym emeryture. juz chyba czas najwyższy. no i wizyte u okulisty. cos trzeba zrobić z tym, że pani doktor u wszystkich noworodków widzi żółtaczke. nawet gdy jej nie mają. wiek robi swoje. naprawde czas oddać to miejsce pracy jakiemuś młodemu lekarzowi, bez żółtych plam na oczach i zdecydowanie bardziej kompetentnemu.