dr n. med. Waldemar Balcerzak

Rzeczowy, bardzo dobry specjalista. Podczas wizyty śmiało można zadawać pytania, pan doktor stara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zabieg który wykonywał pan doktor okazał się być bez bolesny, wykonany fachowo. Polecam każdemu.

Bardzo kompetentny, rzeczowy i sympatyczny lekarz. Dobry chirurg godny polecenia, rozwiał moje obawy i wiele spraw mi wyjaśnił. Polecam.

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!DO TEGO DOBRY ,SERDECZNY CZŁOWIEK!!!! MISTRZ W USUWANIU TARCZYCY!!!!! Nie spotkałam nawet w opowieściach lekarza,który zainteresował się dlaczego pacjenta nie ma na oddziale a miał być...który operował tak długo ,aż był pewien,że nic nie zostało...który przyjechał o 21.30 ,bo coś się działo niepokojącego po operacji...Przyjechał do mnie!Dodam tylko ,że widział mnie przed tym wszystkim jeden raz kiedy przyszłam z paskudną diagnozą! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!!!!DO TEGO DOBRY ,SERDECZNY CZŁOWIEK!!!!
MISTRZ W USUWANIU TARCZYCY!!!!!
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!

uj, uj, uj, polecam. to dobry wuj. mój. szybko, skutecznie, tanio. jestem wzruszony. żona moja też. obydwoje wyrażamy wdzięcznośc za wszystko. implanty się przyjęły.

Jest dokladnie takim lekarzem jak pokazuje tabelka polecam zserca

Jest dokladnie takim lekarzem jak pokazuje tabelka polecam zserca