Dzień dobry jestem lekarzem ginekologiem i endokrynologiem. Prowadzę swój prywatny gabinet w Zamościu. Posiadam laser ginekologiczny Belladona, którym wykonuje zabiegi rewitalizacji pochwy, labioplastyki oraz zwężania pochwy. Dodatkowo wykonuje zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego, karboksyterapii czy też botoksu. Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu.

kompetentny dokładny polecam wizyty prywatne

kompetentny dokładny polecam wizyty prywatne

Nie rozumiem skąd tyle złych opinii o doktorze. Mam wrażenie, ze pisze je jedna i ta sama osoba. Gorąco polecam!

Gorąco polecam Pana doktora W. Dzikiego. Prowadził moją ciążę i był przy porodzie mojej córeczki. Chociaż sprawia wrażenie mało komunikatywnego , to jednak rzetenie podchodzi do pacjentek. Przed porodem jak i po opiekował się mną w szpitalu. Jest kompetentnym i cierpliwym lekarzem.

polecam głównie dla tych kobiet pragnących zajść w ciąże. Ja miałam problemy i pan doktor pomógł mi. teraz mam córeczkę, która niedługo skończy rok. Ciąża też przebiegała z problemami ale dzięki dr Dzikiemu donosiłam do końca i był przy narodzinach mojej pociechy.

Profesjonalizm na najwyzszym poiomie.Zawsze tłumaczy na czym polega problem.Świetny lekarz z dużym doświadczeniem, zaangażowany,uprzejmy, kompetentny.Poleciłam go kilku znajomym. A dodam ,że pochodzę z Zamościa i od kilku ładnych lat mieszkam w Warszawie, to obydwie moje ciąże prowadził P.dr Dziki. A i obecnie jest on nadal moim ginekologiem. Dziewczyny spróbójcie a nie zawiedziecie się.

Dziewczyny spróbójcie a nie zawiedziecie się.

Zupełnie nie zgadzam się z ostatnią opinią.Widocznie trafiła Pani na jakiś zły moment .Rozumiem że zgłosola sie Pani sama do szpitala w celu porady, a nie z porodem. Ja miałam do czynienia z P.doktorem po raz pierwszy w życiu.Chodziłam prywatnie do lekarza w Tomaszowie .Nie rozumiem wobec tego o czym Pani pisze. Co do fachowości i uprzejmości tego lekarza nie mam nic do zarzucenia.Uratował on moją ukochaną cureczkę robiąc cesarkę w odpowiednim momencie.Opiekowal sie mną i po operacji, pomimo iz nie pracuje na co dzień w odziale połozniczym. Za rok ...

Za rok planujemy z mężem następnego dzdziusia i wiemy na pewno , że będxziemy przyjeżdżać do Zamościa i chcemy żeby Pan doktor poprowadzil naszą następną ciążę.Zdecydowanie polecam

Z powodzeniem prowadzi mnie przez okres menopauzy. Wyprowadził mnie z depresji, zastosowana terapia chroni mnie przed bólem kości i stawów. Spokojnie spoglądam w przeszłość.

lekarz dzięki któremu jestem mamą pieknego synka!Polecam z całego serca,nic nie czułam podczas badań,odbierał telefony w razie watpliwosci,uprzejmy coc na swój sposób rzeczowy i to mi sie podobało!Opiekował sie mną w czasie ciąży rewelacyjnie,czułam sie spokojna bo wiedziałam , ze bda o mnie i zdiecko jak nalezy!Dziękuję Pani doktorze z całego serca-Joanna z synkiem:)