dr n. med. Waldemar Felbel

Nie polecam!!!!! Brak zlecenia podstawowych badan.

Nie polecam!!!!! Brak zlecenia podstawowych badan.

Straszny Buc i gbur. Przyszlam na zbadanie piersi poniewaz niepokoja mnie zgrubiania a on ODMOWIL mi badania i powiedzial ze nie jest spacjalista od tego. A kto jest, skoro do rutynowego badania przez ginekologa nalezy zbadanie piersi kobiety??? Totalnie jestem rozczarowana!!! NIE WIEM JAK KTOKOLWIEK MOZE DO NIEGO CHODZIC.

Kompetentny, doświadczony (przy tym nie rutyniarz). Niezbyt rozmowny, ale zapytany--udzieli szczegółowych informacji.

Osobiśćie uważam, że doktor Felbel jest dobrym lekrzem.Aczkolwiek uwazam ze lepiej traktuje pacjentki, ktore przyjmuje prywatnie. Podczas jednej z wizyt gdy u niego bylam i powiedzialam ze chce zostac jego pacjentka zapytal:"A do czego ja jestem pani potrzebny". Gdy poszłam do jego prywatnej przychodni był całkiem inny bardzo miły. Uwazam ze nie powinien selekcjonowac pacjentek, gdyż dobry lekarz z powolaniem wszystkie swoje pacjentki traktuje powaznie.

Polecam tego lekarza. Miły uprzejmy, dba o pacjentki. Co do przepływu informacji - małomówny,ale jeśli się pyta to odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania.

jest bardzo dobrym lekarzem ,jest godnym zaufania

jest bardzo dobrym lekarzem ,jest godnym zaufania

Lekarz godny polecenia, bardzo dobrze wspominam wizyty u tego lekarza, kompetentny, miły i uprzejmy. Polecam tego lekarza. Taki mój osobisty dodatkowy komentarz: Tak to już jest że, co człowiek to opinia, jeżeli wszystko okazuje się w porządku to lekarz jest wspaniały ale jeżeli coś idzie nie po naszej myśli i czasami nawet z naszego powodu to i tak wszystko leci na barki lekarza i okazje się on złym lekarzem nie potrafiącym leczyć. Pozdrawiam doktora Felbela

Taki mój osobisty dodatkowy komentarz:

Lekarz godny polecenia ...Leczyłam się u niego nie pierwszy raz i z bardzo pozytywnym rezultatem

Wspaniały lekarz z długoletnią praktyką i doświadczeniem. Polecam

Wspaniały lekarz z długoletnią praktyką i doświadczeniem. Polecam

To Doktor z prawdziwego zdarzenia!!!Nie sposob znalezc mu konkurencje!!!!W kazdej dziedzinie ocena celujaca!!!!Doskonaly praktyk i operator!!!POLECAM z czystym sumieniem!!!!