dr Wanda Badowska

Onkolog, Hematolog dziecięcy, Hematolog, Pediatra

Mam mieszane uczucia.Z jednej strony Pani doktor jest osobą, która poświęca dużo czasu pacjentowi, lubi dzieci, ma do nic podejście, dziecko nie boi się wizyty lekarskiej. Tłumaczy cierpliwie, bada dokładnie. Jak byłam z przeziębioną córką to osłuchała, płucka, w uszka zajrzała, brzuszek zbadała. Można mieć zaufanie do tej pani doktor. Ma jednak jeden duży minus. Gabinet wyposażony bardzo oszczędnie, nie widziałam narzędzi jednorazowego użytku. Pacjentów umawia z bardzo małym zapasem czasu i w rezultacie w poczekalni siedzi się po 1,5 godziny. Poczekalnia jest mała, nie ma żadnej wentylacji. Czekając zimą (latem to można w ogródku posiedzieć)z dzieckiem ponad godzinę w pomieszczeniu gdzie bez przerwy ktoś kichał, kaszlał sama nabawiłam się poważnej infekcji dróg oddechowych z czasowym upośledzeniem węchu.

Polecam. Zawsze trafna diagnoza. Uprzejma, sympatyczna, super specjalista. Ufam jej w 100 % zawsze mozna na nia liczyc. Przeciwienstwo innych znanych mi lekarzy z ktorymi nie mialam dobrego doswiadczenia. Odbiera telefony, zawsze poradzi, podpowie gdy jej nie ma na miejscu napisze smsa.

Polecam. Pani doktor skutecznie leczyła moje dziecko, stawiała trafne diagnozy. Po próbach leczenia w państwowej przychodni dopiero pani doktor była w stanie wyleczyć mojego syna. Jest cierpliwa i dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam.

Lekarz godny polecenia, szczególnie gdy dziecko długo i często choruje, gdyż nie wróży z fusów, tylko opiera się na wynikach badań (przeprowadzonych w gabinecie i zleconych w laboratorium itp.), ale jak we wszystkim trzeba znać umiar (czasami badania i leki przepisywane są na wyrost i oczywiście dość kosztowne). Dla porównania wizyta+leki=350zł u innego lekarza wyszło 75zł a diagnoza i efekty leczenia identyczne, więc można równie efektywnie, lecz dużo taniej. Opinii różnych tyle, ilu różnych rodziców. My jesteśmy zadowoleni.

Pierwszy raz w życiu spotkałam tak wspaniałego lekarza!Nie potrafię opisać jak bardzo ,bardzo mi zaimponowała swoja troska,wyrozumiałością i podejściem do choroby.Od wizyty u p.doktor minęło już sporo czasu a ja dalej nie mogę uwierzyć że jednak są -(fakt BARDZO RZADKO!)tak wspaniali lekarze i serdecznie jej dziękuje za wyleczenie i postawienie właściwej diagnozy mojemu dziecku!P-O-L-E-C-A-M

Najlepszy lekarz w województwie!! Rozpoznała mononukleozę u mojego dziecka , odpowiednio nas "przyuczyłA" do tego problemu , no i synka wyleczyła.

Ocena najlepsza jaką można dać lekarzowi, a przede wszystkim człowiekowi. Prosimy tak dalej nie poprzestawać. Potrzebujemy Pani Doktor.

OK. Po kilku miesiącach włóczenia się od lekarza do lekarza wreszcie przełom.

OK. Po kilku miesiącach włóczenia się od lekarza do lekarza wreszcie przełom.

Pani doktor spełniła nasze oczekiwania jakie można mieć do lekarza z powołaniem.

Fantastyczny specjalista. Obecnie jedyny lekarz w Olsztynie któremu ufamy.Rzetelne diagnozowanie małego pacjenta, komunikatywność /często niełatwa sprawa gdy ma się do czynienia ze spanikowanymi rodzicami/, leczenie doprowadzone do końca.Szukanie przyczyn nawracających infekcji, a nie jedynie ich leczenie. Niby nic nadzwyczajnego, a niestety w naszych realiach to ewenement:)

Wciąż poszukujesz "Onkolog Olsztyn"?

Optimum Medica
Broniewskiego 3