OK. Po kilku miesiącach włóczenia się od lekarza do lekarza wreszcie przełom.

OK. Po kilku miesiącach włóczenia się od lekarza do lekarza wreszcie przełom.

Najlepszy lekarz w województwie!! Rozpoznała mononukleozę u mojego dziecka , odpowiednio nas "przyuczyłA" do tego problemu , no i synka wyleczyła.

Pani doktor spełniła nasze oczekiwania jakie można mieć do lekarza z powołaniem.

Mam mieszane uczucia.Z jednej strony Pani doktor jest osobą, która poświęca dużo czasu pacjentowi, lubi dzieci, ma do nic podejście, dziecko nie boi się wizyty lekarskiej. Tłumaczy cierpliwie, bada dokładnie. Jak byłam z przeziębioną córką to osłuchała, płucka, w uszka zajrzała, brzuszek zbadała. Można mieć zaufanie do tej pani doktor. Ma jednak jeden duży minus. Gabinet wyposażony bardzo oszczędnie, nie widziałam narzędzi jednorazowego użytku. Pacjentów umawia z bardzo małym zapasem czasu i w rezultacie w poczekalni siedzi się po 1,5 godziny. Poczekalnia jest mała, nie ma żadnej wentylacji. Czekając zimą (latem to można w ogródku posiedzieć)z dzieckiem ponad godzinę w pomieszczeniu gdzie bez przerwy ktoś kichał, kaszlał sama nabawiłam się poważnej infekcji dróg oddechowych z czasowym upośledzeniem węchu.

Pierwszy raz w życiu spotkałam tak wspaniałego lekarza!Nie potrafię opisać jak bardzo ,bardzo mi zaimponowała swoja troska,wyrozumiałością i podejściem do choroby.Od wizyty u p.doktor minęło już sporo czasu a ja dalej nie mogę uwierzyć że jednak są -(fakt BARDZO RZADKO!)tak wspaniali lekarze i serdecznie jej dziękuje za wyleczenie i postawienie właściwej diagnozy mojemu dziecku!P-O-L-E-C-A-M

Lekarz godny polecenia, szczególnie gdy dziecko długo i często choruje, gdyż nie wróży z fusów, tylko opiera się na wynikach badań (przeprowadzonych w gabinecie i zleconych w laboratorium itp.), ale jak we wszystkim trzeba znać umiar (czasami badania i leki przepisywane są na wyrost i oczywiście dość kosztowne). Dla porównania wizyta+leki=350zł u innego lekarza wyszło 75zł a diagnoza i efekty leczenia identyczne, więc można równie efektywnie, lecz dużo taniej. Opinii różnych tyle, ilu różnych rodziców. My jesteśmy zadowoleni.

Fantastyczny specjalista. Obecnie jedyny lekarz w Olsztynie któremu ufamy.Rzetelne diagnozowanie małego pacjenta, komunikatywność /często niełatwa sprawa gdy ma się do czynienia ze spanikowanymi rodzicami/, leczenie doprowadzone do końca.Szukanie przyczyn nawracających infekcji, a nie jedynie ich leczenie. Niby nic nadzwyczajnego, a niestety w naszych realiach to ewenement:)

Bardzo dobry specjalista. Rzetelny, uprzejmy, kompetentny

Bardzo dobry specjalista. Rzetelny, uprzejmy, kompetentny

Bardzo dobry specjista. Traktuje dzieci podmiotowo a nie przedmiotowo. Fachowo podchodzi do dziecka, na pewno moje dziecko pozostanie pod jej opieką.

lekarz z powołania, juz pod lepsza opieke moje dziecko nie moglo trafic, slowa uznania naprawde Pani doktor