lekarz Wanda Komorowska-Januszek

Ginekolog

3,9
3,9

Pani Doktor jest bardzo miła, uprzejma, pogodna. Ma czas dla pacjenta i dużo delikatności, którą powinien charakteryzować się każdy ginekolog. Jest bardzo dokładna, przeprowadza szczegółowy wywiad. Wysłuchuje pytań, cierpliwie i wyczerpująco na nie odpowiada. Stawia trafne diagnozy, skutecznie pomaga. Polecam każdej kobiecie, która zniechęciła się do kontroli ginekologicznych przez nieuprzejmość i złe traktowanie ze strony innych lekarzy. Bardzo polecam także młodym kobietom-z tą panią Doktor na pewno pierwsza wizyta u ginekologa nie będzie nieprzyjemnym doświadczeniem.

Pani doktor to bardzo dobry lekarz ginekolog, specjalista w swoim fachu. Nie boje się wizyt, wchodzę uśmiechnięta i uspokojona. Wykonuje szczegółowe badania jeśli zachodzi taka potrzeba. Jest bardzo delikatna, wyczerpująco odpowiada na każde pytania.Nie zmieniałabym Pani Dr na innego lekarza....a chodziłam wcześniej na wizyty już nie do jednego ginekologa. Polecam !

Po raz kolejny zawodzę się na Pani Doktor, mimo niesamowitej uprzejmości i bardzo sympatycznej atmosfery niestety nie polecam. Miałam sporą torbiel na jajniku i drożdżaki o których mówiłam- nie zostałam w tym kierunku leczona. Po kilku dniach poszłam do innego lekarza, który powiedział że nieleczone drożdżaki prowadzą do niepłodności :( Uważam że powinno się bardziej profesjonalnie podejść do pacjenta. Z opinii mojej i moich koleżanek lekarz tylko od wypisywania tabletek na antykoncepcję. A szkoda bo uprzejmością i wiedzą można by było zyskać wielu pacjentów, ja już sobie daruję.

Pani doktor jest świetnym specjalisą . Nurtujące mnie problemy rozwiązała od ręki i w przyjemnej atmosferze. Szczęście ,że do Niej trafiłam.Polecam wszystkim. Agata

Miła i uśmiechnięta pani doktor. Dobra atmosfera w gabinecie. Zdaje się być kompetentna (to była moja pierwsza wizyta u niej). Polecam

Duzym plusem w pracy gabinetu prowadzonego przez p doktor jest to,ze mozna tam rowniez wykonac bad USG,pobrac cyt.,zalozyc wkladke antykoncepcyjna.Wizyta przebiega spokojnie ,bez pospiechu,stresu i niepotrzebnego skrepowania.Polecam

Pani doktor jest miła, urzejma, kompetentna i delikatna. Jestem oczarowana wizytą. Polecam gorąco.

Od wielu lat kożystam z usług Pani Doktor i nigy mnie nie zawiodła.

Od wielu lat kożystam z usług Pani Doktor i nigy mnie nie zawiodła.

Lecze się u Pani dr od lat i jestem bardzo zadowolona, jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

Jestem zadowolona z Pani Doktor. Napiszcie coś więcej o niej, bo to mój pierwszy lekarz i nie mam porównania.