Wanda Rybak-Prasow

Internista

1,8
2,2
1,4

Pani Doktor Wanda Rybak-Prasow to lekarz z dużym doświadczeniem oraz wiedzą medyczną, rzeczowy i opanowany.Trafiłem do Niej w Luxmedzie 30.07.br. w sytuacji nagłej i budzącej mój niepokój (objawy zasłabnięcia). Pani Doktor potraktowała mnie b. poważnie i życzliwie. Zostałem dokładnie i wnikliwie zbadany. Po zakończeniu badania (ze skierowaniem w jego trakcie na ekg i pomiar glukometrem), Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, udzielając przy tym informacji nt mego stanu zdrowia. Jest Ona lekarzem zarówno kompetentnym, jak i b.miłym oraz taktownym. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Nie polecam wizyty u Pani Rybak. Widziała mnie pierwszy raz w życiu, nic o mnie nie wiedziała, a już chciała zmieniać moje leki na nadciśnienie, próbowała zaproponować mi nową dietę itp. Na koniec zakwestionowała opinię jednego z najlepszych chirurgów w Łodzi i nie wystawiła zlecenia, o które prosiłem. Lekarz starej daty, dla którego pacjent jest głupkiem i na niczym się nie zna.

Trafiłam do tej osoby przypadkiem, bo były wolne miejsca (teraz już wiem dlaczego).Była to moja pierwsza i jednocześnie ostatnia wizyta u niej. Więcej empatii dla pacjenta i wrażliwości na cierpienie mają weterynarze którzy leczą mojego kota. Nawet w czasach PRLu w publicznej, rejonowej przychodni mogłam liczyć na większe zrozumienie ze strony lekarza. Dziwię się, że firma Luxmed jeszcze współpracuję z tą panią.Pacjenci płacą tuun niemałe pieniądze i powinni mieć zapewnioną opiekę lekarską najlepszej jakości.

nie polecam, to była pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza, ściana brak zrozumienia, arogancka... można by tak jeszcze dużo wymieniać.

NAJGORSZY LEKARZ !!! Pani doktor nie przejawia w ogóle zainteresowania swoim pacjentem, każde pytanie pacjenta o stan zdrowia jest ignorowane. Na tygodniowe przeziębienie, ból gardła , katar i łamania w kościach pani doktor przepisała ibuprom zatoki i lek do ssania na ból gardła mimo informacji od pacjenta iż ten od tygodnia przyjmuje leki na ból gardła. Nie potrafi poprawnie wystawić zaświadczenia o stanie zdrowia pacjenta i tak na 400 osób które muszą się takim zaświadczeniem wykazać jedna osoba nie została dopuszczona do egzaminów gdyż zaświadczenie od pani doktor było źle napisane. NIE POLECAM TO NAJGORSZY LEKARZ !!!

I ja trafiłam na tego lekarza. Dwa razy. Zero wyjaśnienia co to za choroba, pytań lepiej nie zadawać, ściana niechęci i wyższości. Mam również wrażenie, że pani doktor pacjenta uważa za wyłudzacza zwolnień lekarskich i skupia się przede wszystkim na tym, aby jak najszybciej wysłać człowieka do pracy. Nawet z zapaleniem oskrzeli i fatalnym samopoczuciem. Obie wizyty wspominam niemile. Trzeciej nie będzie.

Pani lekarz arogancka i z brakami w wiedzy medycznej. Proponowała leczenie antybiotykami - słusznie, choć trochę dziwne ponieważ wg jej diagnozy nie miałem żadnego problemu z płucami. Odmówiła również bezpośredniej prośby na skierowanie na specjalistyczne badania (płatne tak czy inaczej prywatnie) bez podania żadnej merytorycznej przyczyny - obrażona na wyrażone w ten sposób wątpliwości co do jej kwalifikacji w rozpoznaniu choroby. 2 godziny po wizycie w jej gabinecie inny lekarz internista stwierdził lekkie zapalenie płuc którego pani doktor nie mogła się dosłuchać i nie miał żadnych oporów przed skierowaniem na dodatkowe badania.

Taka osobe trudno nazwac pania doktor. Nie zasluguje na ten tytul. Brak kompetencji, brak wiedzy, brak zrozumienia. Przyszlam do tej pani z grypa jelitowa, a zostalam wyslana do szpitala z jak pani napisala na skierowaniu ostrym zapaleniem wyrostka. Porazka nie polecam I sama na pewno juz nie wybiore Sie do tej pani

nie polecam... już samo to że w luxmed codziennie tylko ten internista ma wszystkie wolne tematy powinno coś mówić - lepiej iść dzień później do innego