lekarz Wawrzyniec Bakalarski

Radiolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Posiada certyfikat „Diagnostyka usg narządów jamy brzusznej”. Doktor wykonuje usg narządów i tkanek miękkich oraz usg podczas biopsji cienkoigłowej. Obecnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Wykonywane badania:
- Usg jamy brzusznej
- usg sutków
- usg układu moczowego
- usg szyi i tarczycy
- usg węzłów chłonnych

Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I tak pół żartem pół serio zaczyna się kilku minutowa pogawędka o niczym. Pan doktor zawsze się uśmiecha, czasami nawet zażartuje :) Nigdy nie miałam wrażenia, że mu się spieszy. Wrecz przeciwnie, czasami miałam nawet wrażenie, że go przetrzymuję, bo na ogół przychodzę jako ostatnia. Zawsze zwraca uwagę, jeśli nie zgadzam się z diagnozą, tłumaczy i przekonuje do swojej racji, uznając jednak prawo do własnego zdania. Pan Bakalarski pracuje w prywatnym Centrum Medycznym. I szczerze mówiąc tylko i wyłącznie ze względu na niego nie zmienię przychodni, choć wolałabym trochę bliżej chodzić do lekarza. Jednak Pan Wawrzyniec jest tak sympatycznym człowiekiem i świetnym lekarzem, że odległość przestaje się liczyć.
Serdecznie Panu dziękuję, bo dzięki Panu wizyty u lekarza stały się przyjemnością. Joanna

WITAM PAŃSTWA. Niedawno przeprowadziłam się do Piaseczna i kompletnie nie znałam dobrych lekarzy internistów pracujących w okolicy Piaseczna. Przy wyborze posiłkowałam się opiniami z forów i z rankingów. Wybrałam na szczęście bardzo dobrze. Oczywiście to jedynie moja subiektywna ocena. Wizyta u Pana doktora Bakalarskiego była bardzo miła. Dokładnie wytłumaczył mi leczenie, rozwiał moje obawy. Przede wszystkim jest zdecydowany, z ogromną wiedzą i INTUICJĄ. Pacjent czuje się "zaopiekowany". Rozsądek w leczeniu i aplikowaniu leków, aby nie krzywdzic niepotrzebnie pacjenta to atuty Pana Doktora. Jestem raczej wymagająca i nie akceptuję bylejakości i ...

WITAM PAŃSTWA.
Niedawno przeprowadziłam się do Piaseczna i kompletnie nie znałam dobrych lekarzy internistów pracujących w okolicy Piaseczna. Przy wyborze posiłkowałam się opiniami z forów i z rankingów. Wybrałam na szczęście bardzo dobrze. Oczywiście to jedynie moja subiektywna ocena. Wizyta u Pana doktora Bakalarskiego była bardzo miła. Dokładnie wytłumaczył mi leczenie, rozwiał moje obawy. Przede wszystkim jest zdecydowany, z ogromną wiedzą i INTUICJĄ. Pacjent czuje się "zaopiekowany". Rozsądek w leczeniu i aplikowaniu leków, aby nie krzywdzic niepotrzebnie pacjenta to atuty Pana Doktora. Jestem raczej wymagająca i nie akceptuję bylejakości i zbywania pacjenta.Polecam Serdecznie I pozdrawiam. I oby więcej tak życzliwych pacjentowi lekarzy. ------- Sylwia

Podziękowanie za holistyczne podejście dp przypadku pacjenta. Wysoki stopień komunikatywności. Umiejętność życzliwego słuchania.

Witam, dziś poprosiłam Pana doktora o przyjęcie - brak numerków w rejestracji, chodziło mi o przedłużenie zwolnienia lekarskiego po pobycie na ostrym dyżurze w Piasecznie, gdzie dostałam kroplówkę z powodu ostrej biegunki i owodnienia, silnych zawrotów głowy. Czułam się bardzo słabo. Nie miałam siły siedzieć na korytarzu tak mocno kręciło mi się w głowie, gdy czekałam na pana doktora, który spoźnił się 30 minut. Pan Bakalarski powiedział, że niestety, nie ma dziś czasu mnie przyjąć, dlatego, nie zrobił on na mnie dobrego wrażenia. Nie polecam. Tym bardziej, że dwa dni wcześniej dostałam z tej przychodni wlaśnie skierowanie do szpitala. Jak potem, po szpitalu można osoby dalej chorej nie przyjąć??? Mi się to w głowie nie mieści!!!!

Do Pana Bakalarskiego trafiłam na konsultację jako studentka UW. Pomimo tego, że wizyta dotyczyła innej sprawy, po moim pytaniu dotyczącym innej kwestii zdrowotnej otrzymałam kompleksową informację na temat. Wcześniej nie otrzymałam jej na wizytach u wysokich rangą, bardzo drogich specjalistów. Jestem niezmiernie wdzięczna i serdecznie polecam tak oddanego pacjentom lekarza.

Jestem pacjentką dr. Bakalarskiego od 4 lat. Powierzyłam jego opiece moją 80 letnią Mamę, ostatnio namówiłam córkę. Po wyjściu z gabinetu córka namówiła swojego męża. Czy trzeba innej rekomendacji?

Zgadzam sie z poprzednikami. Lekarz z prawdziwego zdarzenia .I z powołania.Dązy do prawidłowego zdiagnozowania problemu zanim wypisze recepte .Kieruje do najlepszych jego zdaniem fachowców.Traktuje pacjenta jak człowieka ,który przyszedł po pomoc ,a nie jak wrzód na ty..ku ;)Szczerze polecam i żałuje ,ze nie wszyscy moga korzystac z jego pomocy .Jednak cena wizyty (nie znam bo mam ubezpieczenie dodatkowe)jest warta zaangazowania i poświecenia tego człowieka .

Po raz pierwszy spotkałam lekarza, który naprawdę zainteresował się kompleksowo moim zdrowiem. Uświadomił mi w prostych słowach to, co nie docierało albo pobieżnie sygnalizowali inni lekarze. Nabrałam chęci do leczenia i nadziei na wyzdrowienie. Polecam! To mądry człowiek i lekarz.

Gorąco polecam!!! To jedyny lekarz, którego zainteresował mój problem, i który z własnej woli chciał pomóc mi go rozwiązać. Super lekarz, wyjątkowo mądry człowiek traktujący pacjenta, jak kogoś ważnego. Po wizytach u Pana Doktora zawsze czuję się, jakbym rozmawiała z kimś kto mnie rozumie, a nie jakbym przyszła tylko po skierowanie, czy receptę... Polecam, polecam, polecam!!!

Przemiły, kompetentny i budzący zaufanie, z dużą dozą humoru.

Przemiły, kompetentny i budzący zaufanie, z dużą dozą humoru.

Wciąż poszukujesz "Radiolog Warszawa"?

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Klinka Flebologii