lekarz Wawrzyniec Bakalarski

Radiolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Posiada certyfikat „Diagnostyka usg narządów jamy brzusznej”. Doktor wykonuje usg narządów i tkanek miękkich oraz usg podczas biopsji cienkoigłowej. Obecnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Wykonywane badania:
- Usg jamy brzusznej
- usg sutków
- usg układu moczowego
- usg szyi i tarczycy
- usg węzłów chłonnych

Podziękowanie za holistyczne podejście dp przypadku pacjenta. Wysoki stopień komunikatywności. Umiejętność życzliwego słuchania.

Jestem pacjentką dr. Bakalarskiego od 4 lat. Powierzyłam jego opiece moją 80 letnią Mamę, ostatnio namówiłam córkę. Po wyjściu z gabinetu córka namówiła swojego męża. Czy trzeba innej rekomendacji?

Przemiły, kompetentny i budzący zaufanie, z dużą dozą humoru.

Przemiły, kompetentny i budzący zaufanie, z dużą dozą humoru.

WITAM PAŃSTWA. Niedawno przeprowadziłam się do Piaseczna i kompletnie nie znałam dobrych lekarzy internistów pracujących w okolicy Piaseczna. Przy wyborze posiłkowałam się opiniami z forów i z rankingów. Wybrałam na szczęście bardzo dobrze. Oczywiście to jedynie moja subiektywna ocena. Wizyta u Pana doktora Bakalarskiego była bardzo miła. Dokładnie wytłumaczył mi leczenie, rozwiał moje obawy. Przede wszystkim jest zdecydowany, z ogromną wiedzą i INTUICJĄ. Pacjent czuje się "zaopiekowany". Rozsądek w leczeniu i aplikowaniu leków, aby nie krzywdzic niepotrzebnie pacjenta to atuty Pana Doktora. Jestem raczej wymagająca i nie akceptuję bylejakości i ...

WITAM PAŃSTWA.
Niedawno przeprowadziłam się do Piaseczna i kompletnie nie znałam dobrych lekarzy internistów pracujących w okolicy Piaseczna. Przy wyborze posiłkowałam się opiniami z forów i z rankingów. Wybrałam na szczęście bardzo dobrze. Oczywiście to jedynie moja subiektywna ocena. Wizyta u Pana doktora Bakalarskiego była bardzo miła. Dokładnie wytłumaczył mi leczenie, rozwiał moje obawy. Przede wszystkim jest zdecydowany, z ogromną wiedzą i INTUICJĄ. Pacjent czuje się "zaopiekowany". Rozsądek w leczeniu i aplikowaniu leków, aby nie krzywdzic niepotrzebnie pacjenta to atuty Pana Doktora. Jestem raczej wymagająca i nie akceptuję bylejakości i zbywania pacjenta.Polecam Serdecznie I pozdrawiam. I oby więcej tak życzliwych pacjentowi lekarzy. ------- Sylwia

Witam, dziś poprosiłam Pana doktora o przyjęcie - brak numerków w rejestracji, chodziło mi o przedłużenie zwolnienia lekarskiego po pobycie na ostrym dyżurze w Piasecznie, gdzie dostałam kroplówkę z powodu ostrej biegunki i owodnienia, silnych zawrotów głowy. Czułam się bardzo słabo. Nie miałam siły siedzieć na korytarzu tak mocno kręciło mi się w głowie, gdy czekałam na pana doktora, który spoźnił się 30 minut. Pan Bakalarski powiedział, że niestety, nie ma dziś czasu mnie przyjąć, dlatego, nie zrobił on na mnie dobrego wrażenia. Nie polecam. Tym bardziej, że dwa dni wcześniej dostałam z tej przychodni wlaśnie skierowanie do szpitala. Jak potem, po szpitalu można osoby dalej chorej nie przyjąć??? Mi się to w głowie nie mieści!!!!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Warszawa"?

Narbutta 41/43 (Diagmed) lok. 2

Klinka Flebologii