lekarz Wawrzyniec Bakalarski

Radiolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Posiada certyfikat „Diagnostyka usg narządów jamy brzusznej”. Doktor wykonuje usg narządów i tkanek miękkich oraz usg podczas biopsji cienkoigłowej. Obecnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Wykonywane badania:
- Usg jamy brzusznej
- usg sutków
- usg układu moczowego
- usg szyi i tarczycy
- usg węzłów chłonnych

Witam, Facet na ostre zapalenie zatok przepisał mi zabójczą dawkę cirrusa (bez wywiadu czy nie mam problemów z sercem) i acc max w kosmicznej dawce, po czym stwierdził, że muszę zrobić rundkę po specjalistach, bo NAPEWNO cierpię na bezdech :D Po tygodniu było gorzej, trafiłem do państwowej przychodni lekarskiej i tam mnie dopiero wyleczyli :) Jeżeli ktoś ma czas i końskie zdrowie to polecam Pana Wawrzyńca.

Witam,

Jeżeli ktoś ma czas i końskie zdrowie to polecam Pana Wawrzyńca.

Zgadzam sie z poprzednikami. Lekarz z prawdziwego zdarzenia .I z powołania.Dązy do prawidłowego zdiagnozowania problemu zanim wypisze recepte .Kieruje do najlepszych jego zdaniem fachowców.Traktuje pacjenta jak człowieka ,który przyszedł po pomoc ,a nie jak wrzód na ty..ku ;)Szczerze polecam i żałuje ,ze nie wszyscy moga korzystac z jego pomocy .Jednak cena wizyty (nie znam bo mam ubezpieczenie dodatkowe)jest warta zaangazowania i poświecenia tego człowieka .

W skrócie: najlepszy lekarz jakiego spotkałam, kompetentny, uprzejmy, naprawdę obchodzi go pacjent i jego choroba! Oceniam na szóstkę, a należę raczej do wymagających pacjentów.

Gorąco polecam!!! To jedyny lekarz, którego zainteresował mój problem, i który z własnej woli chciał pomóc mi go rozwiązać. Super lekarz, wyjątkowo mądry człowiek traktujący pacjenta, jak kogoś ważnego. Po wizytach u Pana Doktora zawsze czuję się, jakbym rozmawiała z kimś kto mnie rozumie, a nie jakbym przyszła tylko po skierowanie, czy receptę... Polecam, polecam, polecam!!!

Skala do oceny powyżej jest za mała dla pana Bakalarskiego. Nigdy w życiu wizyty u lekarza nie były dla mnie tak miłe. Ten lekarz ma ogromną wiedzę i przedstawia ją w sposób naukowo-zawiły, ale zaraz po tym przekłada na język polski i cierpliwie wszystko tłumaczy i odpowiada na głupie pytania. Już na samym wejściu słyszę zawsze: "O! Moja ulubiona pacjentka! Oh, żeby pani wiedziała jaki męczący dzisiaj miałem dzień". I tak pół żartem pół serio zaczyna się kilku minutowa pogawędka o niczym. Pan doktor zawsze się uśmiecha, czasami nawet zażartuje :) Nigdy nie miałam wrażenia, że mu się spieszy. Wrecz przeciwnie, czasami miałam nawet wrażenie, że go przetrzymuję, bo na ogół przychodzę jako ostatnia. Zawsze zwraca uwagę, jeśli nie zgadzam się z diagnozą, tłumaczy i przekonuje do swojej racji, uznając jednak prawo do własnego zdania. Pan Bakalarski pracuje w prywatnym Centrum Medycznym. I szczerze mówiąc tylko i wyłącznie ze względu na niego nie zmienię przychodni, choć wolałabym trochę bliżej chodzić do lekarza. Jednak Pan Wawrzyniec jest tak sympatycznym człowiekiem i świetnym lekarzem, że odległość przestaje się liczyć.
Serdecznie Panu dziękuję, bo dzięki Panu wizyty u lekarza stały się przyjemnością. Joanna