lekarz Wiesław Dudziak

Urolog

Zdecydowanie polecam.Kompetentny,bardzo otwarty i pozytywnie nastawiony do pacjenta.Tłumaczy sedno choroby i leczenia ,które daje zdecydowane efekty.

Ze wszech miar godny polecenia i jest to moje zdanie jako pacjenta (od 5 lat). Opinię tą podzielają również moi znajomi, którzy mieli problemy urologiczne i byli (lub są) Jego pacjentami.

wspaniały lekarz,(czego nie mogę powiedzieć o ordynatorze oddziału na którym dr Dudziak pracuje)wspaniałe podejście do pacjenta, widza, wszystko tłumaczy zachowując intymność. jedynym minusem,który kryje się w całości jest to że spóźnia się na wizytę- ale można mu to wybaczyć.

Jeden z niewielu rzetelnych lekarzy. Autentycznie poświęca pacjentowi uwagę, nie śpieszy się z badaniem, przykłada się do niego, wyjaśnia problem, możliwe opcje rozwiązania problemu chorobowego, a przy tym cechuje się nienagannym zachowaniem oraz wysoką kulturą osobistą.

Świetny lekarz,polecam każdemu,kto ma zamiar wybrać się do urologa,a nie bardzo wie którego wybrać.Kompetentny,duża wiedza,przyjemnie się z nim rozmawia,jest naprawdę bardzo miły.Prawdziwy lekarz z powołania,brakuje dziś już takich niestety.......