prof. dr hab. n. med. Wiesław Jakubowski

USG

2,9

Badanie USG piersi trwało minutę. Lekarz był nieuprzejmy. Wątpię w wiarygodność takiego badania. Szkoda czasu.

Moja wizyta trwała(może ok.1,5 min.) USG JB. Badanie nie wykazało żadnych zmian w narządach czyli jest ..ok.? w poprzednich badaniach USG JB stwierdzono kilka polipów w pęcherzyku żółciowym oraz podejrzenie zmiany nowotworowej na zewn.ścianie żołądka. Badanie będzie powtórzone. A więc trudno wydać inną opinię jak...." nie polecam pana doktora"

Lekarz wyjątkowo nieuprzejmy. Badanie trwało 15 sekund i było wyjątkowo lakoniczne. W zasadzie to chyba powinienem je powtórzyć...

Tragedia...zupełnie nie polecam . Od kilku tygodni zmagam się z bólem niewiadomego pochodzenia i lekarz prowadzący szuka przyczyny . A ten pożal się Boże lekarz nawet nie wziął pod uwagi tego co mówiłam , badanie trwało 2.5 minuty . Jak można całą jamę brzuszna sprawdzić w tak krótkim czasie . Jestem zażenowana . Brak profesjonalizmu , jedyne co usłyszałam to " położyć się , odsłonić brzuch " . Jeszcze raz mówię z daleko od takiego " specjalisty "

Brak rzeczowego opisu, brak jakiejkolwiek komentarza. Według lekarza prowadzącego badanie do powtórzenia ze względu na brak jakichkolwiek wskazówek do dalszej diagnostyki.

Pan lekarz niestety nie przykłada się do dokładnego badania, pomimo tego że organizuje szkolenia wyjazdowe z USG dla innych lekarzy.

Jeśli chcesz poprawić sobie humor, to jak najbardziej polecam. W 2-3 minutowym badaniu USG znikają wszelkie nieprawidłowości opisywane wcześniej przez innych diagnostów. Cud. Nie musisz też mieć wyników poprzednich badań - pan profesor ich nie ogląda. Nie licz też na konwersację (czytaj: informację o diagnozie) - 3 minuty to w końcu tylko 180 sekund.Smutne. I trochę straszne. Ja powtórzę swoje badanie u innego diagnosty, bo obawiam się, że cud medyczny może nie działać poza drzwiami tego gabinetu.

Chyba Pan profesor wypalił się zawodowo. Wizyta trwała 3 minuty, był niemiły, nie tłumaczył tego co widzi... czułam się jakbym weszła do sklepu po bułki pach pach.. 150zł następny. Do tego mylił badane strony piersi, nazywał je nerkami, w ogóle nie przyłożył się do swojej pracy byle wydać jakiś kwitek, a co w nim jets to już nieistotne.Nie polecam, strata pieniędzy bo czasu nie bardzo skoro wizyta trwała zaledwie kilka minut.

Pan Profesor jest bardzo dobrym specjalistą, poświęcił mi dużo uwagi, był uprzejmy i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Więcej takich lekarzy!

To prawda, że badanie trwa bardzo krótko, że Pan Profesor ma 5 min na pacjenta, ale w te 5 minut postawił diagnozę, której inni nie umieli postawić podczas badania 30min. Nie chodzi o ilość ale o jakość. Profesor jest bardzo kulturalnym człowiekiem. szybko i rzeczowo "załatwia" wizyty. Ja nic więcej nie potrzebuję od lekarza. Dodam że byłam na wizycie refundowanej, mało tego nie byłam zapisana, przyszłam z bólem. Szczerze polecam.