prof. dr hab. n. med. Wiesław Jakubowski

3,2
3,2
3,5
3,4

Jeśli chcesz poprawić sobie humor, to jak najbardziej polecam. W 2-3 minutowym badaniu USG znikają wszelkie nieprawidłowości opisywane wcześniej przez innych diagnostów. Cud. Nie musisz też mieć wyników poprzednich badań - pan profesor ich nie ogląda. Nie licz też na konwersację (czytaj: informację o diagnozie) - 3 minuty to w końcu tylko 180 sekund.Smutne. I trochę straszne. Ja powtórzę swoje badanie u innego diagnosty, bo obawiam się, że cud medyczny może nie działać poza drzwiami tego gabinetu.

To prawda, że badanie trwa bardzo krótko, że Pan Profesor ma 5 min na pacjenta, ale w te 5 minut postawił diagnozę, której inni nie umieli postawić podczas badania 30min. Nie chodzi o ilość ale o jakość. Profesor jest bardzo kulturalnym człowiekiem. szybko i rzeczowo "załatwia" wizyty. Ja nic więcej nie potrzebuję od lekarza. Dodam że byłam na wizycie refundowanej, mało tego nie byłam zapisana, przyszłam z bólem. Szczerze polecam.

Pan Profesor jest bardzo dobrym specjalistą, poświęcił mi dużo uwagi, był uprzejmy i wyjaśnił wszystkie wątpliwości. Więcej takich lekarzy!

Chyba Pan profesor wypalił się zawodowo. Wizyta trwała 3 minuty, był niemiły, nie tłumaczył tego co widzi... czułam się jakbym weszła do sklepu po bułki pach pach.. 150zł następny. Do tego mylił badane strony piersi, nazywał je nerkami, w ogóle nie przyłożył się do swojej pracy byle wydać jakiś kwitek, a co w nim jets to już nieistotne.Nie polecam, strata pieniędzy bo czasu nie bardzo skoro wizyta trwała zaledwie kilka minut.

Pan lekarz niestety nie przykłada się do dokładnego badania, pomimo tego że organizuje szkolenia wyjazdowe z USG dla innych lekarzy.

W zupełności nie zgadzam się z pozytywną opinią o tym lekarzu. Moje badanie trwało może 3 minuty. Mam torbiele na tarczycy, które powinny być dokładnie obejrzane. Byłam zszokowana ponieważ jeszcze nigdy nie przeprowadzono badania w takim tempie, ale trudno się dziwić skoro na pacjenta profesor ma 5 minut.

Bardzo doświadczony lekarz, spokojnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Polecam!

Bardzo doświadczony lekarz, spokojnie i rzeczowo odpowiada na pytania. Polecam!

pan doktor nie zauważył dwóch dużych zmian w piersi a u mojej Mamy przeoczył nowotwór. Zabrał wyniki moich badań na sympozjum bez mojej wiedzy i zgody!!! Więcej tam nie pójdę i nikomu nie polecam

Pierwszy raz spotkałam tak miłego lekarza. Wszystko wyjaśnił w bardzo przystępny sposób i uspokoił moje obawy. Życzę każdemu takich wizyt u lekarza.

bardzo dobry kontakt;można od razu zrobić biopsję/160/,zdecydowanie polecam

bardzo dobry kontakt;można od razu zrobić biopsję/160/,zdecydowanie polecam