lekarz Wiesław Janicki

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

2,9

Polecam z calego serca! Pan doktor prowadzil moja ciaze i kontrolowal wszystkie badania. Ma dobre podejscie do pacjentek. Odpowiada na wszystkie pytania i rozsądnie tłumaczy. Po kilka wizytach u innych lekarzy- jestem najbardziej zadowolona z W.Janickiego.

Lekarz może i ma doświadczenie ale przy badaniu niestety trudno powiedzieć żeby był delikatny- źle to wspominam mając porównanie z innymi lekarzami. Jedna ciąża prowadzona bez zarzutu ale też wszystko obyło się bez komplikacji. Po drugiej ciąży- z komplikacjami- źle dobrane leczenie. Od tamtej pory chodzę prywatnie do lekarza.

Świetny lekarz i specjalista. Wizyta u niego przebiegła super - wszystko rzeczowo wytłumaczył i wyjaśnił. Widać lata doświadczenia i wiedzy

Bardzo polecam. To była moja 1 wizyta u ginekologa. Przed wejściem stresowałam się tym bardziej po przeczytaniu opinii. Jednak Pan doktor mile mnie zaskoczył. Cała wizyta odbyła się w przyjemniej atmosferze. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczył, był uprzejmy, badanie było niezbyt komfortowe ale było to normalne uczucie, Pan doktor był w miarę możliwości delikatny. Jeszcze raz serdecznie polecam 😊

Niestety była to najgorsza wizyta jaką miałam u lekarza. Mimo, że lekarz podczas rozmowy był uprzejmy i cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania to był bardzo niedelikatny podczas badania - na tyle, że z gabinetu wyszłam z krwawieniem - mimo, że podczas badania sygnalizowałam wyraźnie ból.

Pan Doktor leczy mnie już bardzo długo i jestem zadowolona z jego podejścia do pacjenta ,jest miły , wesoły , mówi co i jak ,potrafi dokładnie odpowiedzieć na pytania pacjentki , nie zbywa brakiem czasu , Polecam Pana Doktora Janickiego

Super lekarz , polecam każdemu ☺️ mało jest takich ginekologów jak właśnie ten doktor , oby było takich lekarzy miłych i profesjonalnych jak on

Niegrzeczny,traktuje pacjenta obcesowo,leżąc na kozetce podczas badania odbierał tel. komórkowy nie przejmując się zupełnie pacjentem.Trochę więcej kultury Panie Doktorze!!!!

Nie polecam nikomu tego lekarza, niedelikatny i nieuprzejmy

Nie polecam nikomu tego lekarza, niedelikatny i nieuprzejmy