lekarz Wiesław Kijuć

Omijać szerokim łukiem! Zero empatii Lekarz polecił mi założenie wkładki niehormonalnej podczas wizyty w luxmedzie, "za dodatkową opłatą".Co się okazało założenie wkładki było na nfz, a i tak musiałam zapłacić 1000zł Zostało mi przekazane, że zabieg będzie lekko bolesny, max 15 minut. Zrobił to bez żadnego znieczulenia.Twierdził, że zapomniał. Oczywiście ból był 10/10, nie mogłam się podnieść z łóżka, mdlałam. Dostałam szklankę wody i niestosowne komentarze, trwało to ponad godzinę. Wyszłam zgięta w pół, położna w przychodni nfz - zero reakcji. Dostałam receptę na lek, którego nie mogę przyjmować, ze ...

Omijać szerokim łukiem! Zero empatii
Lekarz polecił mi założenie wkładki niehormonalnej podczas wizyty w luxmedzie, "za dodatkową opłatą".Co się okazało założenie wkładki było na nfz, a i tak musiałam zapłacić 1000zł Zostało mi przekazane, że zabieg będzie lekko bolesny, max 15 minut. Zrobił to bez żadnego znieczulenia.Twierdził, że zapomniał. Oczywiście ból był 10/10, nie mogłam się podnieść z łóżka, mdlałam. Dostałam szklankę wody i niestosowne komentarze, trwało to ponad godzinę. Wyszłam zgięta w pół, położna w przychodni nfz - zero reakcji. Dostałam receptę na lek, którego nie mogę przyjmować, ze względu na inne schorzenia, więc jedyne co mi zostało to paracetamol.O tym, że ból będzie trwał jeszcze kilka dni dowiedziałam się PO zabiegu. A o obfitym krwawieniu dzień w dzień też nie raczył mnie doktor poinformować. Z tego co się dowiedziałam od innego lekarza ból podczas zakładania wkładki jest porównywalny do bólu porodowego+powinien być wykonywany w znieczuleniu OGÓLNYM.Nie polecam

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem jestem stała pacjentką i nie zmieniłam bym tego lekarza na innego .

Świetny lekarz, doświadczony, bardzo kompetentny. Jeżeli pacjentka chce być prowadzona przez wysokiej klasy fachowca - znajdzie to, czego szuka. Jeżeli czeka na komplementy i "potrzymanie za rączkę" - niech szuka gdzie indziej. Lekarz jest od medycyny, a nie od "ziuziania"