lekarz Wiesław Koper

3,6
3,3
3,3
3,4

Nie polecam doktora, byłam jego pacjentką, bardzo chamski, nieuprzejmy, tak się zajął moją ciążą, że urodziłam 26tygodniu, z tego co wiem nie jestem jedynym takim przypadkiem. Zawalił na całej linii. Nie zauważył niewydolności szyjki macicy. Byłam jego prywatną pacjentką. Po prostu masakra. Nie polecam...

minus to tylko zbyt duży koszt wizyty,a wizyta trwa jakies 10 min ponieważ dr śpieszy się kiedy jest dużo pacjentek ;/

Doktora Kopra poleciła mi moja bratowa ... ale po przeczytaniu tylu złych opinii na jego temat miałam ogromne watpliwości czy wybieram odpowiedniego lekarza (zaznaczam moja bratowa powiedziała że nie zna lepszego lekarza prowadzacego). Ale taraz już po wizycie mogę powiedzieć z czystym sumieniem że naprawde nie ma sie czego bać :) jest przesympatyczy, kompetentny, zartobliwy, zadaje mnóstwo pytań (a to chyba dobrze)... i co ważne jest delikatny nie wpomne o tym że jest bardzo kulturalny.

Bardzo miły lekarz,rozmawia i tłumaczy wszystkie wątpliwości,jest bardzo kulturalny.Polecam.

Wizyty u Pana Doktora wspominam bardzo mile. Fachowo podszedł do mojego problemu i przy tym był taktowny, kulturalny i sympatyczny. Polecam z czystym sumieniem

bardzo kulturalny, mily lekarz. Wyleczyl mnie z dolegliwosci z ktora nie umialo sie uporac 6 innych ginekologow!! Majac to porownanie zdecydowanie moge powiedziec, ze jest najlepszy. POza tym ma duze poczucie humoru, dzieki czemu nawet najbardziej zestresowana (jak ja) osoba zapomina o strachu. Polecam!!

Bardzo gorąco polecam pana doktora wszystkim paniom.Jestv to lekarz bardzo uprzejmy,kompetntny,wykonujacy swój zawód z wielkim sercem i oddaniem

bardzo dobry lekarz, złego słowa bym na niego nie powiedziała, mnie operował i teraz wszystko jest ok.

Hahahaha uśmiałam sie do łez....kompetentny i uprzejmy !!!!to cham i brutal jakich mało. W życiu bym do niego nie poszła, podczas porodu szarpał mna jak szmaciana lalka a biedna położna nadrabiała miną bo nie mogła nic zrobic.

Polecam usługi pana Kopera, to kompetentny i uprzejmy lekarz.

Polecam usługi pana Kopera, to kompetentny i uprzejmy lekarz.