lekarz Wiesław Koper

Swietny lekarz, bardzo konkretny, z wielka wiedza. Do tego wizyty traktuje sie na luzie,nawet wchodzac zestresowana do gabinetu, po minucie zapomina sie o jakimkolwiek strachu :) Polecam

Lekarz bardzo konkretny, świadomy dezyzji, które podejmuje. Otwarcie mówi o ewentualnych problemach co uważam za duży atut. Prowadził całą moją ciąże, w pełni polecam.

Nie polecam,nie miły,leżałam u doktora na oddziele lepiej o nic go nie pytać bo tak ochrzani,że człowiek tylko się popłacze.NIE POLECAM.

Bardzo miły lekarz,rozmawia i tłumaczy wszystkie wątpliwości,jest bardzo kulturalny.Polecam.

Hahahaha uśmiałam sie do łez....kompetentny i uprzejmy !!!!to cham i brutal jakich mało. W życiu bym do niego nie poszła, podczas porodu szarpał mna jak szmaciana lalka a biedna położna nadrabiała miną bo nie mogła nic zrobic.

Wizyty u Pana Doktora wspominam bardzo mile. Fachowo podszedł do mojego problemu i przy tym był taktowny, kulturalny i sympatyczny. Polecam z czystym sumieniem

bardzo dobry lekarz, złego słowa bym na niego nie powiedziała, mnie operował i teraz wszystko jest ok.

bardzo kulturalny, mily lekarz. Wyleczyl mnie z dolegliwosci z ktora nie umialo sie uporac 6 innych ginekologow!! Majac to porownanie zdecydowanie moge powiedziec, ze jest najlepszy. POza tym ma duze poczucie humoru, dzieki czemu nawet najbardziej zestresowana (jak ja) osoba zapomina o strachu. Polecam!!

Doktora Kopra poleciła mi moja bratowa ... ale po przeczytaniu tylu złych opinii na jego temat miałam ogromne watpliwości czy wybieram odpowiedniego lekarza (zaznaczam moja bratowa powiedziała że nie zna lepszego lekarza prowadzacego). Ale taraz już po wizycie mogę powiedzieć z czystym sumieniem że naprawde nie ma sie czego bać :) jest przesympatyczy, kompetentny, zartobliwy, zadaje mnóstwo pytań (a to chyba dobrze)... i co ważne jest delikatny nie wpomne o tym że jest bardzo kulturalny.

Polecam usługi pana Kopera, to kompetentny i uprzejmy lekarz.

Polecam usługi pana Kopera, to kompetentny i uprzejmy lekarz.