Wiesław Kotarski

Urolog

Polecam dr Wiesława Kotarskiego, lekarz z wielkim szacunkiem do drugiego człowieka, wspaniały fachowiec.

Jestem córką ,pacjentki ,która ostatnie chwile życie spędziła na urologi w Giżycku.Ordynator pan Wiesław Kotarski to człowiek o wielkim sercu,który w dobie pandemii wyraził zgodę ,że przez 24 h na dobę mogłyśmy z siostrą czuwać przy mamie,podejmował słuszne decyzje ,żeby Mama w ciężkiej chorobie nie cierpiała i godnie odeszła otoczona Rodziną. W imieniu całej Rodziny wyrażamy ogromny szacunek i wdzięczność dla Pana ordynatora.

W czasach pandemii lekarze to herosi. Jestem pełna najwyższego uznania za pracę Pana Doktora, czyli za służbę dla ludzi chorych i potrzebujących porady lekarskiej.

Doktora Kotarskiego poleciło mi kilkoro znajomych. Od roku badam się prywatnie u tego specjalisty i jestem bardzo zadowolony. Wszystko mam zbadane i wszystko dobitnie wytłumaczone.:) Duży plus za miłą atmosferę, którą tworzą pani z recepcji i pani pielęgniarka.

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizytu u lekarza. Wytłumaczył dokładnie stan w jakim się znajduje i co dalej robić, jak postępować. Jestem dobrej myśli po tej wizycie.

Bardzo dobry lekarz, bardzo dobrze zdiagnozował to co inni przegapili. Kompetentny i konkretny. Polecam.

Konowal nie lekarz. Mojej dziewczynie nie potrafil pomoc chociaz przez 5 dni miala paralizuhace bole nerek. Jedyne co zrobil to dal tabletki ziolowe przy powiekszonej nerce

Lekarz godny polecenia. Lekarz wyjaśnia co się dzieje i dlaczego najprawdopodbniej tak jest. Po zachowaniu widać, że lubi swój zawód, ma dobry kontakt, ogromną wiedzę i doświadczenie. Zdecydowanie polecam.

Doskonałe podejście do pacjenta, profesionalizm w 100 %. Duży duży plus Doskonałe podejście do pacjenta, 100% profesjonalizm. Wyczerpująca odpowiedź o schorzeniu i przebiegu leczenia. Duży PLUS

Doskonałe podejście do pacjenta, profesionalizm w 100 %. Duży duży plus