dr n. med. Wiesław Kryczka

3,4
3,4
3,7
3,5

PAN DOKTOR URATOWAŁ ZYCIE MOJEJ MAMIE I MNIE BARDZO POMÓGŁ DZIEKI NIEMU MAM WSZYSTKIE BADANIA DZIEKI KTÓRYM WIEM CO MI W KONCU DOLEGA . PRZEZ KILKA LAT CHODZIŁAM PO LEKARZACH KTÓRZY MOWILI TYLKO O BADANIACH OG MOCZU CZY MORFOLOGIA A ON NIE TRZELAŁ W CHOROBY TYLKO ZROBIŁ WSZYSTKIE BADANIA I MAMY CZARNO NA BIAŁYM . POLECAM SERDECZNIE . DZIEKI NIEMU MOJA MAMA ZYJE WYLECZYŁ JĄ Z SEPSY CO BYŁO NIEMAL NIEMOŻLIWE W MAMY PRZYPADKU.

Panu doktorowi zawdzięczam życie, bardzo kompetentny specjalista, zajmuje się pacjentami kompleksowo, zleca i wykonuje specjalistyczne badania, za wszelką cenę chce wyprowadzić pacjentów z choroby. Jest bardzo kulturalny, polecam serdecznie.

Zdecydowanie Polecam. Trafiłam do niego bo mój lekarz rodzinny kazał mi po podwyzszonym wyniku ALAT zrobic anty HBC i okazało sie ze mam żółtaczke typu C. Pan Profesor powiedział ze mam się zgłosic do szpitala na Radiową na biopsje a potem dostałam się do programu badania klinicznego nowego leku- mineło już 6 miesięcy, zrobili mi na Radiowej badania i jestem zdrowa !!! Pan Profesor był przy tym zawsze bardzo miły i konktetny- Kosztowało mnie to tylko 100 zł jedna wizytę prywatna na poczatku- POLECAM KAŻDEMU TEGO LEKARZA !!!

Ignorant , ignorant i jeszcze raz ignorant. Zbagatelizował u mnie boreliozę , czyżby brak wiedzy na temat tej choroby? Na szczęście są w Polsce jeszcze dobrzy lekarze chorób zakaźnych i teraz jestem zdrowa.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego lekarzyka. Nie zna sie na chorobach watroby albo udaje ze sie nie zna,nie pomaga ludziom wrecz przeciwnie.Nienawidzę go,zadal mi bardzo duzo bolu i cierpienia.Mam nadzieje ze spotka go kiedys za to odpowiednia kara. Ten człowiek dawno już zapomniał o przysiędze hipokratesa. Z premedytacja oszukiwał i okłamywał, zreszta potwierdził to hepatolog z Warszawy. Zrujnował mi życie.Zdecydowanie i stanowczo nie nie nie polecam.

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Bardzo pozytywnie nastawiony do pacjenta.Ogromna wiedza i zaangażowanie w to co robi.

Kilka lat byłam pacjentką poradni przy szpitalu,gdzie ordynatorem jest pan doktor.Mało,że nie wykonano mi najważniejszych badan(np.biopsja wątroby)to dodatkowo pan doktor z uśmiechem na ustach bagatelizował mój poważny problem i tłumaczył,że z moim schorzeniem mogę sobie całkiem długo pożyć(ale nie muszę)a leki przyniosą mi więcej szkody niż pożytku.Na szczęście znalazłam pomoc gdzie indziej i tam dopiero dowiedziałam się,że czas gra bardzo istotną rolę jeśli chodzi o szansę na wyleczenie.Dziś jestem po rocznej terapii i dzięki Bogu jestem zdrowa.Żałuję tylko,że tak długo pozwalałam się zwodzić kieleckim lekarzom.Pan doktor niewątpliwie posiada ogromną wiedzę i doświadczenie,tylko dlaczego nie pomaga ludziom,jeśli ma takie możliwości?

Jestem bardzo zadowolona z zaangazowania w leczeni mnie jak i mojej corki,to dzieki Dr.Kryczce postawiono trafna diagnoze i wyleczono ja.Dziekuje ipolecam

Bardzo dobry człowiek i świetny specjalista. Giorąco polecam. Teresa Wegierek

Bardzo dobry człowiek i świetny specjalista. Giorąco polecam. Teresa Wegierek

super specjalista potrafi pomóc w miarę swoich możliwości podchodzi z sercem do pacjenta ,miły,zawsze dojdzie do celu Polecam;)