lekarz Wiesław Marzjan

2,9

zmieniłam w 17 tyg.ciąży.Do tego czasu nie miałam badania ginekologicznego ani usg.Miałam dość.Do koleżanki miał pretensje,że goli włosy łonowe(?!) jednym słowem masakra

jednym słowem masakra

Ogólnie nie robi dobrego wrażenia, jest arogancki i gburowaty wizyty nie są przyjemne,ciężko się z nim rozmawia, z kompetencjami tez nie za ciekawie, jedna diagnoza wyklucza poprzednia, myślę że to naciągacz!

odradzam tego lekarza!! on mi wykryl ciaze lecz powiedzial ze mam ciaze poza maciczna i skierowal mnie do szpitala na usuniecie w szpitalu smieli sie z niego ciaze mialam prawidlowa a ta ciaza poza maciczna to byl torbiel... jest chamski nie kulturalny i nie obchodza go pacjenci. gdy poszlam z mama na wizyte zamiast zajac sie mna podrywal moja mame;// Odradzam wizyt u niego

odradzam tego lekarza!!

Czekał z decyzją o cesarskim cięciu miesiąc, chociaż mojemu dzidziusiowi zagrażało moje wysokie ciśnienie. w 40 tyg. Dzidzia zmarła.... Proszę was omijajcie go szerokim łukiem.

byłam pacjentką Pana dr 7 lat, od roku staramy się z mężem o dziecko i nic.Dodam , że od 4 lat się nie zabezpieczamy. Prosiłam Pana dr żeby skierował mnie na badania, albo żeby powiedział jakie wykonać i wtedy zrobiłabym je prywatnie.Na badania mnie nie skierował. Sugerowałam że może mam podwyższony poziom prolaktyny, ale on stanowczo mówił że to na pewno nie prolaktyna. W grudniu przeprowadziłam się do innego województwa, trafiłam do super lekarza który zaniepokojony wynikami badania usg kazał wykonać badania na poziom hormonów. Diagnoza PCO, bardzo wysoki poziom ...

W grudniu przeprowadziłam się do innego województwa, trafiłam do super lekarza który zaniepokojony wynikami badania usg kazał wykonać badania na poziom hormonów. Diagnoza PCO, bardzo wysoki poziom prolaktyny.ogółem wyniki badań bardzo złe.
Panie doktorze to, że kobieta nie ma wycieku z sutków to nie oznacza że na 100% nie ma podwyższonej prolaktyny. Ja wycieku nie mam i prolaktyna jest przerażająco wysoka.
Odradzam tego lekarza kobietom, które pragną mieć dziecko, ale im nie wychodzi. Mi Pan dr nie pomógł.

Doktor prowadził moją ciążę, jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam do tak kompetentnego profesjonalisty, mimo iż na stałe mieszkam w stolicy nie umiełabym zaufać nikomu tak jak Panu Doktorowi. Polecam każdej przszłej mamie jak również kobietom szukających świetnego fachowca.

jestem w 28 tygodniu ciazy, polecam doktora ze wzgledu na wysokie kwalifikacje oraz profesjonalne podejscie do pacjentki. zawsze znajduje dla mne czas, "glosno" mówi o zagrozeniach oraz tłumaczy najlepsze rozwiazania.Zdecydowanie polecam

Pijak, kretyn i nieuk. Rozmowa z nim sie nie klei, on jest zawsze wczorajszy, podejrzewam ze jest psychicznie chory.

Bardzo nieprzyjemny, 'burczący', potrafi rzucić chamską uwagę, a o zwykłym 'dzień dobry' nie pamięta. Nie polecam, koleżanki podzielają moje zdanie.

tragedia,to moja opinia bo do tego doprowadził,dziecko zmarło,wystarczy?

tragedia,to moja opinia bo do tego doprowadził,dziecko zmarło,wystarczy?