lekarz Wiesław Marzjan

2,9

pierwszorzędny bufon i cham, myślę że te opinie to pisane przez siebie autoreklama, dałam nogę w 20-tym tyg. ciąży. nie polecam

lekarz godny polecenia,prowadzil moja pierwsza ciaze w efekcie czego urodzilam sliczna zdrowa coreczke!!!!dzieki udzielonym rzetelnym informacjom i radom czulam sie bezpiecznie przez caly okres 9 miesiecy.planujac kolejna ciaze zglosze sie wlasnie do tego lekarza,Pan Wieslaw Marzjan to profesjonalista i osoba godna zaufania.

Pan Doktor jest lekarzem budzącym moje zaufanie.Dzięki niemu mam ślicznego synka.Prowadzł całą moją ciąże, która przebiegała z komplikacjami i wszysko zakończyło sie pomyślnie.Zawsze miał dla mnie czas, nawet wtedy gdy czasem dzwoniłam poza godzinami pracy. Polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym

Pan Doktor jest lekarzem budzącym moje zaufanie.Dzięki niemu mam
Polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym

Dobry , sumienny lekarz .Duża wiedza ,tłumaczy w sposób dostępny. Polecam Pana Doktora

Dobry , sumienny lekarz .Duża wiedza ,tłumaczy w sposób dostępny.
Polecam Pana Doktora

KONKRETNY , PRZYSTĘPNY, DOBRY LEKARZ. GABINET NA WYSOKIM POZIOMIE , CZYSTO, MIŁO ,BARDZO DOBRE WYPOSAŻENIE-USG 4D (MOJA CÓRECZKA WYGLĄDA TAM ŚLICZNIE) POLECAM !

KONKRETNY , PRZYSTĘPNY, DOBRY LEKARZ.
POLECAM !

Bardzo dobry lekarz ! Sumienny ,duża wiedza, zawsze bada . Gabinet na wysokim europejskim poziomie(kanapy, klimatyzacja), sprzęt też (Usg z 3D) Zdecydowanie polecam ten gabinet i tego lekarza

Bardzo dobry lekarz ! Sumienny ,duża wiedza, zawsze bada .
Zdecydowanie polecam ten gabinet i tego lekarza

zdecydowanie odradzam kobietom go jako lekarza oczekujących dziecka ,byłam jego pacjentkom i gdyby nie zbagatelizował moich dolegliwości kiedy byłam w 19 tyg.ciąży to moje dziecko nie musiałoby się urodzic martwe dwa tygodnie pózniej.dla nas to była wielka tragedia gdyż bardzo oczekiwaliśmy naszego synka , dla lekarza przez którego po zbadaniu mnie ginekologicznie odeszły mi wody płodowe tylko 'przykro mi bardzo ale już nic nie da się zrobic'.straciłam całkowicie zaufanie do tego ginekologa i chociaż jeszcze niedawno polcałam go moim znajomym to dziś zdecydowanie odradzam.

Jest bardzo sympatycznym lekarzem, prowadził moją ciążę i wszystko poszło jak trzeba

mało kontaktowy,niebada,nietłumaczy itd,itd

mało kontaktowy,niebada,nietłumaczy itd,itd