lekarz Wiesława Krajewska

Psychiatra

Nadchodza Swieta Bozego Narodzenia 2013, prawie dwa lata uplynely jak moj syn zaczal leczenie u Pani Doktor Wieslawy Krajewskiej I po wielu latach matchynej udreki musze powiedziedziec ze moj syn jest wolny od nalogu!!!!!! Nikt nie mogl mu pomoc (a bylismy u wielu lekarzy). W domowej atmosferze I cieplym podejsciu Pani Doktor moj syn jest teraz zdrowym, pelnosprawnym i 100% funkcjonalym czlowiekiem. Ja I moj syn jestesmy niesamowicie wdzieczni Pani Doktor za jej profesjonalna, pelna wyrozumienia pomoc. Jednak sa wspaniali lekarze i polecam kazdemu Pania Doktor Krajewska.

Godny polecenia lekarz. Nie szpikuje lekami tylko tłumaczy jak zmienić podejście do zycia. Oczywiścieprzepisuje leki ale rozsądnie. Jest bardzo taktowna, poświeca maksimum czasu pacjentowi.

LECZE SIE U MOJEJ PANI DOKTOR PRWIE SZESC LAT NA POCZATKU NIEWIDZIALEM CO SIE ZE MNA DZIEJE CHROBA AZHAIMERA W MOIM WIEKU. TERAZ TYLKO LECZENIE POD OKIEM KOMPETENTNEJ MILEJ I SYMPATYZNEJ PANI DOKTOR PS- CO ZA KRETYN WPISAL JA NA CZARNA LISTE ????

Cudowna osoba!!! Dzięki dr Krajewskiej wreszcie zrozumiałam, że cierpię na anoreksję. Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Jest zawsze bardzo miła, nie ocenia człowieka z góry, buduje świetną atmosferę. Dzięki Jej pomocy mam duże szanse na powrót do zdrowia.

Dochodzę do wniosku, że Pani Wiesława jest na prawdę dobrym specjalistą! To dzięki niej odzyskałem energię. O dziwo moje natręctwa znacznie się zmniejszyły i przede wszystkim stałem się znacznie bardziej kontaktowy. Na minus wskazałbym ograniczoną możliwość doboru leków.

Tylko proszę nie pomylić z młoda dr Krajewska w tym samym mieście - nic wspólnego te panie nie mają, a młoda - tylko kasa ważna - jako lekarz nie prezentuje nawet ćwiartki poziomu pani W. Krajewskiej.

dobry lekarz , kontaktowy, miły i zdecydowany na niesienie pomocy. A reszt to już zależy od samego chorego, czy chce sie leczyć czy nie. Trzeba chcieć być zdrowym ! to odwyk jakoś pujdzie. Miałek kontakt z tą Doktor w Czarnym Borze na 6 tygodniowym odwyku - POLECAM !

Jest naprawdę wspaniała. Nigdy nie zapomnę tego, że choć byłam jej ostatnią pacjentką i to znacznie po czasie wizyt (rozmowa z innymi pacjentami zajmuje dużo czasu, więc pani doktor zostałą znacznie po godzinach w pracy) to przyjęła mnie tak jakbym była jej pierwszą pacjentką. Łączy w sobie najlepsze cechy lekarza- ciepło, dobroć z rzeczowym i trzeźwym spojrzeniem na problem. Do wyboru są dwie wizyty- publiczna i prywatna.

Do wyboru są dwie wizyty- publiczna i prywatna.

Kompetentna,uprzejma,zawsze wytłumaczy,najlepszy mój lekarz. Wszystkim polecam!!!

Kompetentna,uprzejma,zawsze wytłumaczy,najlepszy mój lekarz.
Wszystkim polecam!!!

Pani Doktor leczy moja córke od dłuższego czasu.bardzo jej pomogła.jestem jej bardzo wdzięczna.Normalny lekarz,który ma czas dla pacjenta.W dzisiejszych czasach to rzadkość.Polecam

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Wałbrzych"?

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Wałbrzych,ul. Batorego 4