lekarz Wiktor Bednarski

Niepotrzebnie długa konsultacja, która nie skończyła się absolutnie niczym. Brak zwolnienia, recepty. Lekarz rozłączył się bez słowa.

Typ lekarza służbisty, który nie przepisze skierowania, bo według regułki z internetu nie ma na to wskazań medycznych. Nieważne jest samopouczcie, choroby, wcześniejsze niedobory, nie, bo nie i nie ma dyskusji. Dodatkowo jest nieprzyjemny, podczas teleporady (więc wolę sobie nie wyobrażać jak źle jest w gabinecie w obecności 1 na 1) ma się ochotę jak najszybciej uciec. Bardzo nie polecam. Korzystałam z czatu w Medicover.

Bardzo nie polecam. Korzystałam z czatu w Medicover.

Podczas zdalnej wizyty lekarskiej nie spytał się nawet o stan zdrowia i objawy, jedynie o termin choroby - zwolnienie lekarskie miało być wystawione na dzień wcześniejszy, podczas którego byłem na tyle chory, iż nie byłem w stanie zadzwonić do lekarza. Pan zasłaniał się jakimiś regulaminami i regułkami, generalnie twierdząc że "nie wie jak mi odpowiedzieć" na pytanie, w jaki sposób mam uzyskać jakąkolwiek pomoc. Zabronić takim ludziom pracy z chorymi

Pomimo obciążeń genetycznych (moja mama choruje na raka piersi), lekarz odmówił skierowania na USG piersi, twierdząc, że profilaktycznie nie wykonuje się takich badań. Zaznaczam, że ostatnie badania miałam 4 lata wcześniej - co wynikało z dokumentacji medycznej. Dodoatkowo chciałam skorzystać z "prywatnej opieki medycznej" Medicover. Jest to pakiet za który płaci mój pracodawca. Absolutny brak powołania. I gdzie podejście "lepiej zapobiegać niż leczyć"? Jak można się dziwić, że kobiety, którym brakuje edukacji albo się wstydzą zaprzestają badań po kontakcie z takim lekarzem. Wstyd.

Absolutny brak powołania. I gdzie podejście "lepiej zapobiegać niż leczyć"?

Ma problem wypisać skierowanie na badanie poziomu witamin podczas gdy człowiek zdycha w domu bo ma skurcze mięśni, sibo i refluks bo jak to twierdzi musi mieć skierowanie od innego lekarza. Pytanie tylko od jakiego innego skoro on jest podstawowym lekarzem a te badania przepisać może każdy lekarz. Nie polecam !!! Ma gdzieś zdrowie pacjenta, nawet nie spytał dokładnie o objawy

Po kontakcie z tym lekarzem w szpitalu MSWiA w Krakowie muszę stwierdzić, iż ten pan minął się z powołaniem co do wykonywanego zawodu. Osobom oczekującym w kolejce mówi wprost, że "chwile poczekacie", co jest zwyczajną złośliwościa z jego strony. Mężczyzna cały czas sugeruje, że w Krakowie jest dużo innych szpitali i nikt nie musi tu przyjeżdżać. Niezależnie od godziny przyjazdu do szpitala pan doktor jest zaspany i nie przejawia najmniejszych chęci do rzetelnych wykonywania swoich obowiązków. Tego człowieka przerasta umiejętność odpowiedzenia dzień dobry innej osobie. Pana doktora otacza grono wspaniałego personelu, którego z całego serca życzę jak najlepiej 👍. Natomiast panu Wiktorowi życzę, aby zawsze na swojej drodze napotykał ludzi na swoim poziomie.