lek. dent. Wioletta Bielas

Miałem przyjemność skorzystać z usług Pani Dr Wioletty Bielas w klinice Maestria przy ul. Karmelickiej 22 w Warszawie. Leczenie kanałowe zęba z użyciem mikroskopu. Pani Doktor jest niezwykle profesjonalnym lekarzem, delikatna, empatyczna, dokładnie wyjaśniła sposób leczenia, efekty które zostaną osiągnięte, etapy jakie będą realizowane. Przed rozpoczęciem zabiegu została wykonana tomografia aby dokładnie zobrazować stan uzębienia i tego co będzie wymagało leczenia. Po kolejnych etapach zabiegu były również wykonane dodatkowe zdjęcia RTG aby upewnić się że kanały zostały dokładnie wypełnione i wyleczone. Polecam korzystanie z usług Pani Doktor.

Polecam korzystanie z usług Pani Doktor.