lek. dent. Wioletta Retkowska

Po ciężkich perturbacjach nareszcie trafiłam do doktor Wioletty Retkowskiej, nie tyle że przywróciła mi i mojej całej rodzinie wiarę w delikatnego lekarza to jeszcze skrupulatnie naprawiła moje zęby. A prawie je straciłam po chemioterapiach. Polecam doktor z czystym sumieniem. Jest Pani skrupulatna, delikatna, dokładna i posiada ogromną wiedzę. Dodatkowo jest przemiła

Dodatkowo jest przemiła

Wspaniały stomatolog, leczę się u niej już od piętnastu lat. Uratowała mi ząb który myślałam że będzie przeznaczony na straty. Nowa korona służy mi od kilkunastu lat. I co również ważne-po trudnych czasach pandemii cennik pozostał bez zmian. Serdecznie polecam!

Świetna dentystka. Uratowała mi dwa zęby które wszyscy inni chcieli usunąć. Ma dryg do tej roboty.