Wioletta Wilk

3,3
3,3
3,1
2,9

Pani doktor jest bardzo dokładna.Zleca konkretne badania. Nie zgodzę się z opinią wyżej że wizyta trwa krótko na NFZ ja dziś wyszłam po 30 minutach Jest lekarzem bardzo rzeczowym I nie musi słodzić żeby być bardzo lubianą bo to nie chodzi o to w wizycie. Wizyta lekarska to nie czas na pogawędki I szerokie uśmiechu to czas na no żeby mogła pomóc pacjentowi . Ja uważam że wie co robi.

Leczę się u dr Wilk od wielu lat, uważam to naprawdę dobry, kompetentny lekarz. Jeżeli chodzi o wizytę w prywatnym gabiniecie konsultacja trwa koło 20 min pani doktor analizuje cały przebieg choroby aktualne wyniki badań , za każdym razem dokładnie bada pacjęta i wyjaśnia jaki jest stan zdrowia i jak będzie wyglądało dalsze leczenie, zleca odpowiednie badania. Zawsze jest bardzo miła. Jeżeli chodzi o wizyty refundowane z kasy chorych to rzeczywiście wizyta trwa krótko pani doktor mówi bardzo szybko niezrozumiale dla pacjęta, myśle że winika to z chęci przyjęcia jak największej liczby pacjętów w krótkim czasie, ale uważam że nie oznacza to iż leczenie jest mniej skutecze.

Pani doktor powiedział A że mam chorobe tarczycy od wielu lat ale trzeba obserwować nie dala żadnych leków a ja się nadal mecze opowiada wszystko tak jak po chińsku pieniądze wypalone w błoto ostrzegala mnie przypadkowa Pani ale sie nie posluchalam

Ta Pani nie zachowuje się jak lekarz. Człowiek totalnie bez powołania, taktu, kultury osobistej i poszanowania dla Pacjenta. Zwraca się bezosobowo „pacjent usiądzie, pacjent powie”, przerywa, nie potrafi wysłuchać, w trakcie wizyty staje się wyniosła i bezczelna. Bagatelizuje wyniki badań. Nigdy nie spotkałem sie z takim lekarzem. Nikomu nie życzę aby trafił do tej pani. Zadziwia fakt, ze ta pani nadal pracuje.

Po lekarzu można oczekiwać znajomości zasad dobrego zachowania - pod tym względem pani doktor w pełni dorównuje lekarce z filmu "Pora umierać" z Danutą Szaflarską. Jeżeli ktoś jest szczególnie wrażliwy na przejawy chamstwa, to radzę takiego lekarza omijać szerokim kołem.

:) :) :) stronka fajna, szkoda że trzeba się tu uzewnętrzniać, a ni wystarczy zwykła opinia .co tu więcej dodać?jak wszystko jest wyżej wymienione?

jak wyżej/niżej...pani dr jest rzetelna,konkretna,ma niezbędne doświadczenie i odpowiednie podejście.polecam

polecam! Pani Wiloetta jest bardzo odpowiedzilanym i godnym polecenia lekarzem. jestem bardzo zadowolona,!

Pani doktor mówi chaotycznie,trudno ją zrozumieć. Podczas wizyty załatwia prywatne sprawy przaz tetefon. Zdwcydowanie odradzam.

NIE POTRAFI SPOKOJNIE WYSLUCHAC PACJETA Z JAKIM PROBLEMEM PRZYSZEDL W TRAKCIE WIZYTY ZLAATWIA SWOJE SPRAWY PRZEZ TELEFON