dr Witold Bartkowiak

Psychiatra

nie postawil odpowiedniej diagnozy (choroba afektywna dwubiegunowa)ktora byla oczywista. sam siebie zdiagnozowalem na podstawie roznych artykulow i od zmiany lekarza czuje sie swietnie. ODRADZAM

Pan doktor bardzo mi pomógł. Jestem zadowolona z jego leczenia. Polecam.

Pan doktor bardzo mi pomógł. Jestem zadowolona z jego leczenia. Polecam.

NIESAMOWITY CZŁOWIEK,WSPANIAŁY LEKARZ.

NIESAMOWITY CZŁOWIEK,WSPANIAŁY LEKARZ.

Lekarz w porządku, oprócz tego że nie postawił mi diagnozy bo nie wiedział co mi jest, a później mi wpisał schizofremie od nie chcenia której nie mam, bo była u lekarki i do tej pory chodzę że mam epizod depresyjny. Pan Bartkowiak nie jest osobą słowną jak mówi że leczenie ma trwać pół roku to pół roku a nie dłużej niech kitów nie wciska. Jednym słowem dziwaczny lekarz. chyba sam jest zakompleksiony.

W zasadzie powinienem zaznaczyć publiczna i prywatna, gdyż 2x byłem prywatnie i 2x na NFZ. Niestety nie mogę polecić. Pan Bartkowiak sprawia wrażenie super specjalisty, ale zachował się niekompetentnie w moim przypadku. Gdy zaczynała następować u mnie poprawa, pan B. zakończył leczenie uznając, że skoro jest poprawa, to już wychodzę na prostą, dał ostatnie zwolnienie na 3 dni (!!), bo uznał, że więcej nie może (a co on, mechanik?że zwolnienia nie może dać), przepisał ostatni raz leki i to wszystko z jego strony. Jak to powiedziałem obecnej pani doktor, to ...

Gdy zaczynała następować u mnie poprawa, pan B. zakończył leczenie uznając, że skoro jest poprawa, to już wychodzę na prostą, dał ostatnie zwolnienie na 3 dni (!!), bo uznał, że więcej nie może (a co on, mechanik?że zwolnienia nie może dać), przepisał ostatni raz leki i to wszystko z jego strony. Jak to powiedziałem obecnej pani doktor, to sama była zdziwiona, że tak postąpił. Dodam, że leczenie trwało 2 m-ce, a powinno minimum pół roku.
Poza tym dawał mi zwolnienia co 2 tyg. naciągając mnie w ten sposób na koszta (160 zł w m-cu, u innej pani dr 100 zł za wizytę, ale co miesiąc), a leczenie zakończył po drugiej wizycie na NFZ. Podejrzewam, że trwałoby dłużej, gdyby było prywatnie.
Szkoda, bo to były początki mojej choroby, więc była spora szansa, że szybko z tego wyjdę, tym bardziej skoro następowała poprawa, a tkwię w tym do dziś (1,5 roku) już bez pracy (po 182 dniach L4 mnie zwolniono) i mam coraz mniejsze nadzieje na wyzdrowienie.
Nie polecam.