Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

... co mam powiedzieć ... uratował mi życie. w 28 tyg. ciąży dowiedziałam się że mam raka skóry.wyciął mi go. w całości.urodziłam zdrową donoszoną dziewczynkę żyję nie mam przerzutów choć ciągle się boję.co 2 m-ce chodzę na kontrole.Dziękuję z całego serca.J.

PACJENTKA DR CZECHOWICZA ZOSTALAM W1999ROKU.MIALAM PROBLEM OD LAT Z WZRASTAJACYMI PAZNOKCIAMI.TO BYLO BARDZO BOLESNE I KLOPOTLIWE.TRAFIALAM DO NIEODP LEKARZY,AZ WKONCU Z MAMA POSZLAM DO DR CZECHOWICZA I ON ZAJAL SIE MNA KOMPLETNIE.ZROBIL BADANIA,ZABIEG USUWANIA PAZNOKCI I MAM SPOKOJ.JESTEM WDZIECZNA I POLECAM.

Wspaniały lekarz.Super człowiek. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy chirurgicznej.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz