lekarz Witold Duński

Psychiatra, Neurolog

1,3

Zachowywał się prowokacyjnie i arogancko. Z pewnością był do mnie uprzedzony, być może ktoś mu o mnie coś nagadał. Powiem krótko: psychiatra, który nie ufa pacjentowi, nie zasługuje na zaufanie.

Nakłamie, nafaszeruje psychotropami, żeby zamknąć usta. Dobrze radzę omijać go z daleka. Nie znam żadnej prawdziwej dobrej opinii na jego temat. Pamiętajcie o tym, że są opinie pisane na zamówienie danego lekarza! W klinice nerwic IPiN na klubie byłego pacjenta oraz wśród wówczas przebywających nic dobrego nie słyszałam. Same najgorsze rzeczy. Nawet człowieka, którego leczył prywatnie z lęków doprowadził do tego, że tylko leżał w łóżku. Teraz normalnie funkcjonuje. Pracuje za granicą.

Najgorszy lekarz psychiatra w Warszawie!!!! Całkowicie odradzam wizyt u niego. Zbywa, nie wrażliwy na osoby, które potrzebują pomocy, arogancki, bez żadnego zainteresowania, ignorant, bez taktu, ani kultury osobistej.

Najgorszy lekarz psychiatra w Warszawie!!!!
Całkowicie odradzam wizyt u niego.