lekarz Witold Iciek

Laryngolog, Wizyty domowe

3,9
3,6
3,6

Lekarz godny polecenia.Bardzo miły i uprzejmy.Profesjonanie podchodzi do pacjenta..Operował mi guza slinianki podżuchwowej bez żadnych komplikacji i uszkodzeń nerwów. Na drugi dzień czułem się już bardzo dobrze i nic nie bolało.Dziękuję panu doktorowi za opiekę medyczną podczas pobytu w szpitalu.

Brak mi słów. Celem wizyty było postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Zaczęło się od zgadywania a może to od tego albo może od tego. Ale nic się nie układa w całość. Najlepszy tekst był taki "czy PESEL się panu zmienia?" Że co proszę??? I dalej mówi do mnie: "Wie pan przed 40 to co się pan spodziewa? Lepiej już nie będzie" Przepraszam ale takich rzeczy dawno nie słyszałem. Poza tym powtarza to samo w kółko Macieja jak do durnia. Tłumaczę że mnie przewlekle boli jedna strona ucha a pan doktor na to: "Może się panu zdaje i tak ma być bo ja tu nic nie widzę". Dobra miły nie miły nie ważne ma być fachowiec i postawiona trafna diagnoza a tu pan doktor sobie żarty ze mnie robi. Nie mam czasu chodzić po lekarzach, szukam najlepszego specjalisty i nie pytam ile tylko płacę. Powiem tak po wizycie jestem zszokowany. Parę miesięcy wcześniej żona była na prywatnej wizycie u tego pana doktora i była bardzo niezadowolona myślałem że przesadza. Wstyd się przyznać ale teraz wiem że miała rację. Szkoda czasu i pieniędzy.

Najlepszy lekarz z którym miałam do tej pory kontakt. Świetny diagnosta, w sposób wyczerpujący i przystępny omawia wszystkie aspekty istoty choroby, informuje o alternatywnych sposobach leczenia. Pierwszy raz miałam poczucie wszechstronnego doinformowania- no i najważniejsze wreście ktoś mi pomógł! Można mieć do niego pełne zaufanie- wszystkim polecam.

Byłem u różnych laryngologów z moimi dolegliwościami - wszyscy mówili że mi pomogą- dziwne ale pan doktor jako pierwszy mi powiedzał, iż mojego schorzenia nie da się wyleczyć. Spokojnie i dokładnie mi wytłumaczył dlaczego. Z perspektywy czasu okazało się, iż miał rację. Dzięki niemu zaoszczędziłam mnóstwo nerwów czasu i pieniędzy- dziękuję.

Świetny lekarz,kompetentny,SŁUCHA pacjenta,nie lekceważy.W rozmowie wyczuwa się duże doświadczenie i fachowosć,konkretny i bardzo uprzejmy.POLECAM każdemu.

Żadnych stresów w czasie wizyty. Trafna diagnoza. Skuteczne leczenie.Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobry lekarz Wszystkim polecam.

Super lekarz.Szybko bezproblemowo bardzo uprzejmy i tzw ludzki.Trafna diagnoza.Bardzo polecam.

Świetny diagnosta z niezwykłą intuicją. Doskonale dobrał lek już na pierwszej wizycie.Nie naciąga na niepotrzebne spotkania.Uprzejmy i dowcipny-słowem lekarz ideał.

byłam z dzieckiem u Pana doktora wyglada na to że trafił z diagnozą i lekarstwami. zlecil badania o których pediatra nawet nie wspomniał chodzi o prosty wymaz z nosa i ustawienie antybiogramu i przynajmniej wiem teraz z czym mamy doczynienia.

Gdy poszłam do tego lekarza oczywiście prywatnie na Zdrojową to rozmowa wyglądała żenująco.Pan doktor dużo gadał bzd*** słyszy Pani dobrze na to ja że tak, noto uszy ma Pani zdrowe bo przecież ucho służy do słuchania.W rozmowie zachowywał się tak jakby miał przed sobą durnia.Szkoda było mego czasu i pieniędzy.Poszłam do innego laryngologa w Poliklinice i ten podszedł do sprawy rzeczowo,zrobił badania,dostałam leki i choroba ustąpiła.