dr n. med. Witold Kłosiński

Trafiłam do dr Witolda Kłosińskiego przez przypadek w Salve na ul Szparagowej w Łodzi. Była to moja pierwsza wizyta u takiego lekarza więc strach był. Musze przyznać ze ten Pan nie zraził mnie do wizyt u ginekologa. Zaproponował niezbędne badania, zrobił usg i wogole wiecej strachu było niz potrzeba. Moge spokojnie polecić go na pierwsza wizytę i myśle ze na kolejne tez do niego pójdę. To Sympatyczny doktor

Bardzo dobry ginekolog. Wielokrotnie bywalam juz z różnymi problemami u ginekologow ale pierwszy raz ktoś poświęcił mi tyle czasu i uwagi a postawiona diagnoza i sposób leczenia trafione w dziesiątkę. Polecam

Polecam

Zdecydowanie polecam. Pan doktor prowadził moją ciążę. Zlecił wszystkie niezbędne badania. W przypadkach jakichkolwiek wątpliwości kierował do szpitala. Woli chuchać na zimne niż coś przeoczyć. Troskliwy i zaangażowany pomimo,że nie chodziłam do niego prywatnie. Sprowadził mojego synka na świat i jestem mu za to dozgonnie wdzięczna. Oby tak dalej Panie doktorze !!!

Ponownie nie pozostaje mi nic in jak podziękować doktorowi za drugiego dzidziusia - od inseminacji do porodu. Na drugie bedzie miec Witold:) Profesjonaliz i dobre serce

Na drugie bedzie miec Witold:)
Profesjonaliz i dobre serce

Pan dr Kłosiński prowadził obie moje ciąże i był przy pierwszym porodzie. Jest to doskonały lekarz, pełen empatii i zrozumienia , a zarazem profesjonalista w każdym calu. Dzieki niemu mam dwie piękne córki. Maiłam w trakcie ciązy wykonane wszystkie nbiezbedne badania - w wiekszosci bezpłatnie. gorąco polecam zarówno jako ginekologa jak i położnika

gorąco polecam zarówno jako ginekologa jak i położnika

Wspaniały lekarz. Kompetentny, delikatny, pełen szacunku dla pacjentki i jej dolegliwości. Dzięki dr nie poddalam sie proponowanym mi zabiegom i ufajac doktorowi przeczekalam nieprawidlowy wynik cytologii i po 2 latach bez ingerencji jestem zdrowa i bezpieczna. Mamnadzieje ze bedzie to Moj dr na lata. Obecnie jestem w 17 tygodniu i dr prowadzi mi ciążę od samego początku. Czyje sie pewnie i bezpiecznie. Przeprowadził wszystkie badania, wykonał kolposkopowych, test na HPv... I dziś mamcytologie II a był moment ze inny lekarz chciał mi obciąć szyjke:( DrKlłosinski to wspaniały lekarz. Oby wiecej ...

DrKlłosinski to wspaniały lekarz. Oby wiecej takich

Witam, prowadze u Pana Doktora ciążę i polecam wszystkim kobietom tego lekarza. Jest kompetentny,zawsze zainteresowany pacjentką i jej pytaniami. Wykonuje wszelkie niezbędne badania ( na każdej wizycie skierowanie na mocz, morfologia+ badania aktualnie potrzebne w danym tygodniu ciązy). Wykonuje tez usg jeżeli jest miejsce to na NFZ jeśli nie to odpłatnie 100 zł. Dodatkowo jest bardzo uprzejmy i miły, charakteryzuje sie wysoka kulturą osobistą. A przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Polecam wszystkim Paniom które zastanawiają się nad dobrym lekarzem do prowadzenia ciazy, jak i do badań kontrolnych. Bardzo polecam :)

Witam,