lekarz Witold Krzywdziński

Ginekolog

Świetny specjalista, szybko i bez atmosfery tragedii wyprowadził mnie z trudnej sytuacji zdrowotnej. Nikt nigdy nie zlecił mi tylu badań, by zbadac problem. Przy czym jest godnym zaufania człowiekiem z oromnym poczuciem humoru ; co nie jest tak czeste u lekarzy, a bardzo pomaga pacjentom. Ufam mu, po wizycie u niego nie musze przeglądac internetu, by dowiedziec sie czegos o swoim problemie. Wiem juz wszystko, a jezseli nie wiem, to ufam, że on zrobi wszystko, co trzeba. POLECAM !!!

Lekarz przyjął mnie gdy pojawiłam się z krwawieniami w Przychodni bez żadnego ale. Nie bylo mojej Pani Doktor więc poszłam do Niego. Bardzo szybko reakcja, wszystko wytlumaczył, przy czym bardzo mnie uspokoił. Poradził czego mam unikać a co jest wskazane. Wypisał potrzebne recepty i skierowania na badania. POLECAM

Bardzo szybko reakcja, wszystko wytlumaczył, przy czym bardzo mnie uspokoił.
Poradził czego mam unikać a co jest wskazane.
Wypisał potrzebne recepty i skierowania na badania.
POLECAM

Byłam u doktora na kilku wizytach w przychodni na Madalińskiego w związku z ciążą. Wizyta nie trwała nigdy dłużej niż 5-7 min. Lekarz sprawdził wyniki badań, pytał jak się czuję. Odpowiadałam, że dobrze, więc wizyta się kończyła na "do zobaczenia za m-c". Być może nie jestem do końca kompetentna, żeby to oceniać, ale wydaje mi się, że od czasu do czasu dobrze przebadać pacjentkę.