Witold Kucharski

Psychiatra

3,7

j/w uwuwuwuwuwiuiuiuiuiuiuiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

dzięki temu lekarzowi nie tyle wyszedłem z choroby, co pomógł mi przeżyć już dobre 15 lat. Wcześniej wielokrotnie próbowałem się zabić.

Wspaniały i godny polecenia lekarz.Nie przepisuje leków byle jak, przeprowadza dogłębny wywiad konsultując wszystki za i przeciw. Dzięki temu wspaniałemu specjaliście wyszłam z depresji. Gorąco polecam!