lekarz Witold Laskowski

Psychiatra

***Takich lekarzy jak pan doktor WL jest niewielu ,trafiłam do niego z polecenia,szkoda że tak póżno .Cenię sobie go za wszystko ,co zrobił dla mnie kiedyś i na bieżąco ,,TU i TERAZ ''. Problemy człowieka nawet te malutkie w czasie ,,wspólnej podróży" rozwiązuje wraz z pacjentem.Nie pozwala się poddawać!!!Daje dużo wsparcia.Zaraża empatią-wszelkie niepokojące myśli można wyrażać przy doktorze bez uczucia lęku i zakłopotania . Zachęca do ciekawych lektur ,tak jest ,można nawet polubić B.Pawlikowską. Panie doktorze ,serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystko i również życzę dużo zdrówka :) :) :)

Zachęca do ciekawych lektur ,tak jest ,można nawet polubić B.Pawlikowską.

Witam! Od kilku dni próbuję dodzwonić się do doktora Witolda Laskowskiego żeby umówić się z nim na wizytę prywatną ale niestety nie odbiera telefonu :( Nie wiecie może w jakich godzinach doktor Laskowski jest osiągalny pod telefonem albo czy w jakiś inny sposób można byłoby się z nim jakoś skontaktować? Czy może przyjmuje osobiście gdzieś w jakimś gabinecie i wtedy prowadzi zapisy i czy nadal doktor Laskowski ma swój prywatny gabinet we Wrocławiu na ul. Zielińskiego 41? Dzwonię do niego pod taki numer 603-997-517 czy ten numer jest nadal aktualny czy może można go zastać pod jakimś innym numerem telefonu? Jeżeli ma jakiś inny numer telefonu albo można się z nim skontaktować w inny sposób to proszę Was, podajcie mi namiary na niego bo pilnie potrzebuję. Dziękuję i pozdrawiam.

bardzo dobry człowiek i lekarz chce pomóc każdemu pacjentowi mi pomógł chociaż choroba we mnie iskrzy potrafi dobrać leki na moje dolegliwości i będe się go trzymał jest ok zapraszam innych ludzi z problemami do pana doktora

Bardzo długo leczyłam się u dr Laskowskiego. Szkoda ze odszedl ze Slonecznej. :-( Jest wspaniałym lekarzem i czlowiekiem. Zawsze mial dla mnie czas i zawsze trafial z lekami. Wyciagnal mnie z wielkiego bagna. Nawet nie zdazylam podziekowac.Teraz pewnie bede go szukac prywatnie, bo nowa pani doktor na Slonecznej nie jest juz tak dobra jak pan dr Laskowski. Jesli mialabym polecic komukolwiek to tylko dr Laskowskiego!!!

Pan dr Laskowski to najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek poznałam, ponad to najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia,kiedyś myślałam,że zrobiłam już wszystko aby pozbyć się nerwicy lękowej, byłam na skraju załamania nerwowego, polecono mi dr Laskowskiego, poszłam bardzo sceptycznie nastawiona,,,,to było 4 lata temu, na chwilę obecną czuję się bardzo dobrze, życie na reszcie zaczęło mieć kolory, gdyby nie pan Laskowski nie wiem o by było. Oprócz tego,że jest to świetny lekarz jest on także w-s-wspaniałym człowiekiem - mądrym, empatycznym, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, a lekarzem jest z powołania,nie z obowiązku, polecam i pozdrawiam - Ania Malinowska

Miałem do czynienia z wieloma psychiatrami, ale Pan Laskowski jest najlepszy. Spokojny, opanowany niczym mnich buddyjski, świetny słuchacz i rozmówca. Mistrz w swoim fachu. Dodatkowo wizyta prywatna trwa u niego 40 min., a nie u niektórych lekarzy 15 min za 80 zł... Jedynym problemem jest dosyć długi czas oczekiwania na wizytę, ale można się z doktorem telefonicznie w razie trudnej sytuacji skontatkować. Mistrz nie tylko w swoim fachu, ale także mistrz życia. Tacy ludzie niestety nie pchają się na afisze i do tv, wykonują sumiennnie swoją świetną robotę bez rozgłosu i błysku fleszy.

bardzo pozytywny człowiek :-) juz po samej rozmowie z Panem Doktorem robi sie lepiej :-) ma ciepły głos, uważnie słucha i solidaryzuje sie pokrzepiajacymi slowami i wspólnym ukladaniem planu pokonania problemu:p bardzo dobrze zorganizowany :) ma w swoim komputerku liste pacjentów oraz prawdopodobnie historie leczenia dzieki czemu można ją na bierząco "korygować", bardzo profesjonalne a zarazem sympatyczne i ludzkie podejscie:-) az by sie chcialo chodzic do Pana Doktora codziennie:P

Słaby lekarz , potrafiący zrobić doskonałe pierwsze wrażenie. Dobry przy pierwszym kontakcie pacjenta z lekarzem tej specjalniści. Przy poważniejszych schorzeniach bezradny, nie potrafiący odpowiednio dobrać leków. Ma trudnosci zpostawieniem właściwej diagnozy. Bardzo utrudniony kontakt z lekarzem w przypadkach nagłych. Nie polecam.

Przed godziną wyszłam z gabinetu doktora i jeszcze jestem pod wielkim wrażeniem. Oczywiście pozytywnym. Dodam, że nie byłam pacjentką, a opiekunką pacjentki - mojej Mamy. Pan Doktor jest rewelacyjny. Potrafił słuchać o problemach, dał nadzieję i mnie dał jakąs siłę. Chyba sobie poradzę z problemami, jakie urosły i mnie, w związku z chorobę Mamy, kompletnie przytłoczyły.Kurcze - nawet słonko wyszło! Alka

Człowiek przez ogromne "C". Sama rozmowa z nim uspokaja, pokazuje że jest wyjście z patowej sytuacji.Polecam go ze spokojem ducha. Ale niech każdy nie zapomina że sam lekarz nie zdziała cudów-potrzebna jest też chęć pacjenta!!! Wcześniej ktoś napisał że "lekarz dobry ale jemu nie pomógł" - może dlatego że my pacjenci oczekujemy cudownego ozdrowienia bez wysiłku, a to niestety jest jednym z wiatraków z którymi walczył Don Kichot (zakończenie każdy zna). Więc moi drodzy, skoro mamy dobrą broń do walki wysilmy się i skorzystajmy z niej. Ps. Panie doktorze dziękuję ...

Ps. Panie doktorze dziękuję że Pan jest, że w świecie znieczulicy i ogólnego chaosu znalazł się ktoś kto daje nadzieję na lepsze jutro...
Izabela K., Wrocław

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Milicz"?

Ginemedica

54-130 Wrocław
Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
ulica Grzybowa 1
56-300 Milicz
''ZDROWIE''sp.j. A.ANTAS,M.TUNIK, M.SIEMIENAS-PALICHLEB, J.POLSZCZUK, A.WŁODARSKI
Wrocławska 23a
57-200 Ząbkowice Śląskie