lekarz Witold Laskowski

Psychiatra

Przed godziną wyszłam z gabinetu doktora i jeszcze jestem pod wielkim wrażeniem. Oczywiście pozytywnym. Dodam, że nie byłam pacjentką, a opiekunką pacjentki - mojej Mamy. Pan Doktor jest rewelacyjny. Potrafił słuchać o problemach, dał nadzieję i mnie dał jakąs siłę. Chyba sobie poradzę z problemami, jakie urosły i mnie, w związku z chorobę Mamy, kompletnie przytłoczyły.Kurcze - nawet słonko wyszło! Alka

Witam! Od kilku dni próbuję dodzwonić się do doktora Witolda Laskowskiego żeby umówić się z nim na wizytę prywatną ale niestety nie odbiera telefonu :( Nie wiecie może w jakich godzinach doktor Laskowski jest osiągalny pod telefonem albo czy w jakiś inny sposób można byłoby się z nim jakoś skontaktować? Czy może przyjmuje osobiście gdzieś w jakimś gabinecie i wtedy prowadzi zapisy i czy nadal doktor Laskowski ma swój prywatny gabinet we Wrocławiu na ul. Zielińskiego 41? Dzwonię do niego pod taki numer 603-997-517 czy ten numer jest nadal aktualny czy może można go zastać pod jakimś innym numerem telefonu? Jeżeli ma jakiś inny numer telefonu albo można się z nim skontaktować w inny sposób to proszę Was, podajcie mi namiary na niego bo pilnie potrzebuję. Dziękuję i pozdrawiam.

bardzo pozytywny człowiek :-) juz po samej rozmowie z Panem Doktorem robi sie lepiej :-) ma ciepły głos, uważnie słucha i solidaryzuje sie pokrzepiajacymi slowami i wspólnym ukladaniem planu pokonania problemu:p bardzo dobrze zorganizowany :) ma w swoim komputerku liste pacjentów oraz prawdopodobnie historie leczenia dzieki czemu można ją na bierząco "korygować", bardzo profesjonalne a zarazem sympatyczne i ludzkie podejscie:-) az by sie chcialo chodzic do Pana Doktora codziennie:P

Mało mam do powiedzenia ale dużo do zawdzięczenia.

Mało mam do powiedzenia ale dużo do zawdzięczenia.

Miałem do czynienia z wieloma psychiatrami, ale Pan Laskowski jest najlepszy. Spokojny, opanowany niczym mnich buddyjski, świetny słuchacz i rozmówca. Mistrz w swoim fachu. Dodatkowo wizyta prywatna trwa u niego 40 min., a nie u niektórych lekarzy 15 min za 80 zł... Jedynym problemem jest dosyć długi czas oczekiwania na wizytę, ale można się z doktorem telefonicznie w razie trudnej sytuacji skontatkować. Mistrz nie tylko w swoim fachu, ale także mistrz życia. Tacy ludzie niestety nie pchają się na afisze i do tv, wykonują sumiennnie swoją świetną robotę bez rozgłosu i błysku fleszy.

Pan dr Laskowski to najlepszy specjalista jakiego kiedykolwiek poznałam, ponad to najlepszy i najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia,kiedyś myślałam,że zrobiłam już wszystko aby pozbyć się nerwicy lękowej, byłam na skraju załamania nerwowego, polecono mi dr Laskowskiego, poszłam bardzo sceptycznie nastawiona,,,,to było 4 lata temu, na chwilę obecną czuję się bardzo dobrze, życie na reszcie zaczęło mieć kolory, gdyby nie pan Laskowski nie wiem o by było. Oprócz tego,że jest to świetny lekarz jest on także w-s-wspaniałym człowiekiem - mądrym, empatycznym, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, a lekarzem jest z powołania,nie z obowiązku, polecam i pozdrawiam - Ania Malinowska

Konkretny i rzeczowy lekarz, po wizycie poczułem się lepiej.

Konkretny i rzeczowy lekarz, po wizycie poczułem się lepiej.

jeszcze mu się chce, pasjonat swojego zawodu, zaniedbuje życie prywatne, oj doktorze...Lubi ludzi, nie ocenia, stara się nad każdym pochylić , a to naprawdę wyczerpujące. Polecam- bo niewielu jest takich lekarzy z powołania.

Polecam- bo niewielu jest takich lekarzy z powołania.

No cóż.. zrobił coś czego nie powinien... zbyt zbliżył się do mojej kobiety

No cóż.. zrobił coś czego nie powinien... zbyt zbliżył się do mojej kobiety

Pan Witold Laskowski to nie tylko absolwent AM ale przede wszystkim LEKARZ Z POWOŁANIA! Dopóki go nie spotkałem, myślałem, że każdy psychiatra to taki obojętnie potakujący "wypisywacz recept"! Pan Laskowski ma wielką empatię i świetnie potrafi nawiązać dobrą relację z pacjentem. Gorąco polecam! Adam C. Wrocław