lek. dent. Witold Toporowski

1,5

Usługa protetyki zębowej została źle wykonana,Nie spełnia moich oczekiwań. Nie ma możliwości korekty pod moje wymagania. Jestem niezadowolony z wykonanej usługi.

Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Bezczelny, lekceważący i wrogo nastawiony do pacjentów. Składam natychmiastowo na niego skargę do NFZ. Byłam umówiona w placówce publicznej na usługę zdjęcia kamienia, która raz w roku przysługuje w ramach funduszu. Pierwsze pytanie tego pana brzmiało czy prywatnie czy na fundusz, po czym usiadłam na fotel, zrobił szybki przegląd i powiedział że nie wykona tej usługi, jak zaczęłam nalegać z informacją, że specjalnie się na dokładnie tę usługę umówiłam i proszę żeby była wykonana w ramach funduszu to powiedział że mogę umówić się do innej pani dentystki, bo on wykonuje taką usługę tylko prywatnie. Miało to na celu wyłudzenie pieniędzy od pacjenta, który płaci składki i powinien mieć wykonaną taką usługę gdy się na nią specjalnie umawia do publicznej placówki. Gdy poprosiłam o odmowę wykonania usługi na piśmie, powiedział że nie da mi takiej odmowy, i z uśmieszkiem stwierdził, że mógłby wykonać ten zabieg ręcznymi narzędziami, ale nie był w stanie wytłumaczyć na czym ten zabieg będzie polegał i czym się różni od zabiegu w ramach wizyty prywatnej. Oczywiście miało to na celu wystraszenie mnie i oczywiście po wcześniejszej wymianie zdań nie chciałabym u tego dentysty niczego wykonywać. Z czymś takim się nigdy nie spotkałam. Nie chce mu się wykonywać usługi i marnuje czas ludzi, którzy specjalnie biorą wolne w pracy żeby pójść do dentysty w ramach funduszu. Natomiast chyba gorsza jest sytuacja jakiej byłam świadkiem przed gabinetem, ponieważ gdy czekałam w kolejce ten pan robił jakiś zabieg u dziecka i w trakcie zaczął w taki sposób krzyczeć na to dziecko, że wystraszone uciekło z gabinetu z płaczem. To jest nie do pomyślenia, nie polecam wybory tego lekarza zwłaszcza rodzicom, ponieważ dzieci z pewnością nabawią się traumy.