Lekarze Bolesławiec

lek. dent. Izabela Ejsmont-Popek

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Najlepszy lekarz dentysta z którym się spotkałam. Leczy z ogromną delikatnością i cierpliwością. Nigdy nie namawia na niepotrzebne leczenie lub zabieg. Ufam jej w 100 % a moje dzieci chodzą do niej bez najmniejszego stresu.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Justyna Wieczorkowska

1-go Maja 9/1
59-700 Bolesławiec

POLECAM!!! Było naprawdę rewelacyjnie to co Pani mi zrobiła za tą małą cene to naprawdę jest wiarygodne. Niskie ceny - znakomite podejście do dzieci jak i dorosłych!!!! POLECAM
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Kalina Łysiak

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Centrum Fizjoterapii Kinesio Kalina Łysiak
Sadowa 38
59-700 Bolesławiec

Pani terapeutka jest młodą osobą jeżdżącą na wszystkie nowe kursy. I cena jest ok

lekarz Helena Szwaj-Moreno

Bławatkowa 6
59-700 Bolesławiec

od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor, dzieki niej mam zdrowe i piekne corki. polecam ją kazdej kobiecie. Pani doktor jest mila i sympatyczna. do kazdej pacjentki podcodzi indywidualnie.
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Małgorzata Bińkowska

Psychiatra

Przychodnia Lekarska CHUMED Centrum Medycyny Pracy
Al. Tysiąclecia 10 ab
59-700 Bolesławiec

Była moim pierwszym lekarzem kilka lat temu.Wspominam ją jako bardzo miłą i ciepłą osobę.Wzięła mnie pod swoje ,,skrzydła'' w tych najtrudniejszych moich chwilach i dzięki jej za to .
Opinia dodana przez: CZESŁAWA

lekarz Rafał Głuszko

59-700 Bolesławiec

Polecam z całego serca dr Głuszko Wybitny specjalista z duszą anioła , wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia
Opinia dodana przez: Monika Blonska

mgr Daniel Milewicz

Dietetyk

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27
59-700 Bolesławiec

bardzo dobry dietetyk miałam anemie przez kilka lat lekarze dawali mi leki a on wyleczyła mnie dietą polecam
Opinia dodana przez: gosia

dr Robert Ziółkowski

Laboratorium Analityczne
Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Powiedzieć o dr. Ziółkowskim, ze jest dobrym specjalistą to jak nie powiedzieć nic. Latami trafialiśmy od lekarza do lekarza z mężem w staraniach o dziecko, a dr Ziółkowski już na pierwszej wizycie zlecil wykonanie badań, ktorych nie zalecono nam przez 8 lat przy bardzo obciążonym wywiadzie połozniczym. Czujny specjalista, wnikliwy, znajdujący rozwiązania i jasno tlumaczący wszystko po drodze, zapobiegawczy. Poświęca tyle czasu ile należy, by pacjent wyszedl pewien informacji, ktore ...
Opinia dodana przez: Danuta

Izabela Siarkowska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielcza 1B
59-700 Bolesławiec

Bardzo polecam Panią doktor. Bardzo delikatna. Wyleczone zęby sprawują się świetnie. Uratowała mi ząb który inni chcieli wyrwać.

lek. dent. Mariusz Durynek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENS" s.c. Durynek
Zgorzelecka 47
59-700 Bolesławiec

Lekarz z powołania, przy bólu zęba nikt nie chciał mi pomóc bo zbliżały się święta. On jako jedyny udzielił porady w dniu wigilii oddzwaniając na mój numer i dzięki temu święta spędzam bez bólu. Dziękuję jeszcze raz i polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Maria Adamrczuk-Janczyszyn

Endokrynolog

Przychodnia Lekarska CHUMED Centrum Medycyny Pracy
Al. Tysiąclecia 10 ab
59-700 Bolesławiec

Bardzo miła,rzetelna - nic tylko gorąco polecać ! Leczę się u Pani doktor rok. Moje TSH zostało wyrównane ja czuję sie dobrze.Bardzo dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Celina, Celina

dr Ryszard Duran

59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry ortopeda ! Polecam bardzo ! Kompetentny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta !
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Jerzy Płochowski

59-700 Bolesławiec

Bardzo kompetentny i pomocny lekarz,wyrozumiały,anioł lekarz!!! w jego rękach człowiek jest spokojny,ze operacja bedzie udana Dziekuje bardzo za operacje wstawienia endoprotezy u mojej mamy Elzbieta
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Franciszek Hertman

Lekarz rodzinny

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry specjalista i człowiek na właściwym miejscu.

lekarz Małgorzata Marszałek

Wańkowicza 9/6
59-700 Bolesławiec

Bardzo dokładne USG, poświęcenie czasu, kompleksowość podejścia i jej doświadczenie przez wyjazdy szkoleniowe. Bardzo doceniam fachowość, przy tym Pani doktor bardzo dokładna i sumienna.
Opinia dodana przez: Kasia

Marzena Grząbkowiak

Dietetyk

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Osobiście to pierwsza moja wizyta u dietetyka, Wybrałam Panią Marzenę ze wzg na to, że jest kobietą...i chyba pożałuję tej decyzji. Średnio byłam zadowolona z wizyty. Miałam wrażenie, że mówię do ścian a Pani w ogóle jakoś średnio była mną zainteresowana. Nie jestem dietetykiem, ale nawet nie zrobiono mi żadnych badań, żeby sprawdzić mój stan zdrowia tylko wybrano dietę na "kolor oczu". Koszt wizyty - 100zł!!! do tego 80zł za ...
Opinia dodana przez: klientka

lekarz Zdzisław Bogucki

Laryngolog

Chopina 5
59-700 Bolesławiec

Od jakiegoś czasu moja córka jest pod stałą kontrolą Pana doktora i muszę przyznać ,że jest lekarzem na którego zawsze mozna liczyć. Kompetentny, b.pomocny, miły,ciepły,cierpliwy. Jak leczy to do skutku. Dobry lekarz i wrażliwy człowiek.

lekarz Krzysztof Pieszko

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia "Lekarz Domowy"
Kraśnik Dolny 47 A
59-700 Bolesławiec

Bardzo profesjonalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Zawsze trafnie stawia diagnozę. Godny wszelkiego polecenia.

lekarz Mirosław Rozenbajgier

Chirurg ogólny, USG

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Polecam bardzo pana doktora,miły i kompetentny w swoim zawodzie,dba o dobro i zdrowie pacjenta,tlumaczy wszystko szczegółowo...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marcin Boruciński

Centrum Medyczne Stomadent
59-700 Bolesławiec

Lekarz namówił mnie na operację złamanego obojczyka, a miałam jechać do Wrocławia, do końca życia będę żałować tej decyzji. Mimo moich sugestii (zgłaszałam ból barku oraz szyi, upadek był na głowe i bark) poza zdjęciem rtg żadne inne badania nie zostały wykonane. Wg. ortopedy operacja przebiegła pomyślnie i wypisał mnie ze szpitala z zapasem 3 tabletek na ból pooperacyjny. 2 tygodnie leżałam i płakałam z bólu, opiekę w szpitalu szkoda ...
Opinia dodana przez: Agnieszks