Lekarze Bolesławiec

lek. dent. Wioleta Obleszczuk

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27
59-700 Bolesławiec

W pełni profesjonalne podejście.Pani doktor jest przemiła,wszystko tłumaczy.Uratowała ząbka,który był skazany na usunięcie,jest jak nowy.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marta Trapszo-Myga

Neurolog

59-700 Bolesławiec

Pani Doktor jest super lekarzem i specjalistą. Cierpliwie wysłuchała mnie i dokładnie zbadała, celnie postawiła diagnozę, która potwierdziła się w badaniu rezonansu, na który mnie wysłała.Prosto wyjaśniła na czym polega mój problem i dała trafne leki. Polecam wizyty u tej Pani doktor.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Józef Skorupski

Lekarz rodzinny

59-700 Bolesławiec

Pierwszy lekarz który wreszcie zdiagnozował moją 83 mamę i nie potraktował jej że jest stara i jej dolegliwości to normalność. Znalazł przyczynę i zastosował odpowiednie leczenie. Lekarz o dużej empatii w stosunku do starszych ludzi.
Opinia dodana przez: Urszula

dr Dorota Babijczuk-Borucińska

Fizjoterapeuta

"Miejski Zakład Rehabilitacji Leczniczej" Sp. z.o.o.
Parkowa 11
59-700 Bolesławiec

Miałem trzy wizyty u pani doktor na igły Profesjonalna robota Przestały mnie bolec nadgarstki szyja i plecy Samopoczucie po trzech zabiegach w porównaniu przed zabiegami rewelacyjne.Duże podziękowania dla doktor Doroty
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Renata Horbanowicz

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA BIOMED
ulica Piaskowa 15
59-700 Bolesławiec

Polecam . Super podejście do pacjenta, uprzejma i delikatna. 100% profesjonalizmu. Lekarz z powołania. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Wojciech Donotek

Piaskowa 14b
59-700 Bolesławiec

Używanie przez tego człowieka tytułu to obraza dla zawodu lekarza. Zero empatii, obraża pacjentów. Widać że czerpie satysfakcji bycia członkiem komisji.
Opinia dodana przez: PJ

dr Mieczysław Wolski

59-700 Bolesławiec

Na umówioną wizytę do Pana doktora przyjechałam z innego miasta . Nie zważając na opinie ,bo wiadomo że nie ma nigdzie na świecie tak zawistnych ludzi jak w Polsce. Nawet nie byli ,ale i tak cuda wymyślą. Długo borykałam się z chorobą helikobakter nikt w żaden sposób nie potrafił postawić diagnozy i wdrożyć leczenia . Ku Mojemu zdziwieniu Pan doktor po pierwszym badaniu z uśmiechem stwierdził , że wystarczy dietę ...
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Tomasz Michalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szpital Powiatowy - Oddział Chirurgiczny
ul. Jeleniogórska 4
Bolesławiec

Dr Michalski operowałm mnie we Wrocławiu. Miłam chirurgicznie usuwane 3 zyły w jednej nodze. Naprawde z całego serca wszystkim polecam włsnie tego Pana Doktora.Operacje miałm 3 lata temu i teraz wszystko jest o.k.

lekarz Mariusz Chmielewski

Neurolog

Przychodnia Lekarska "TWÓJ LEKARZ"
Staszica 27
59-700 Bolesławiec

en lekarz jest wspanialym fachowcem Zasluguje na wielka pochwalem . Opisze swoje leczenie . Bolala mnie lewa reka na przed ramieniu . Bule byly straszne . najstraszniejsze byly w noce . Bralam tabletki przciw bulowe najpierw pomagaly . potem musialam podwajac dawke . Az wrescie nic mi nie pomagalo. Tak cierpialam trzy miesiace . Poszlam do lekarza .powiedzial mi ze to nic powaznego wyslal mnie na masarze . Wzielam dwa ...

lekarz Dariusz Choma

Ginekolog położnik, Ginekolog

Zakład Opieki Zdrowotnej DOKTOR
Gdańska 2
59-700 Bolesławiec

Lekarz godny polecenia. Prowadzi moja ciąże w tym momencie. Tłumaczy każda moją wątpliwość i szybko reaguje na to co się dzieje. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie więc doskonale mogę zobaczyć moją dzidzie. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Elżbieta Nowak

Ortodonta, Stomatolog

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Elżbieta, jestem pod jej opieką stomatologiczna od 11 lat i zarówno zajęła sie leczeniem jak i prostowaniem moich ząbków. Nie mam żadnych zastrzeżeń, normalny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Ony takich specjalistów więcej
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

59-700 Bolesławiec

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Walid Qannita

59-700 Bolesławiec

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas przyjęcia wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Bardzo się cieszę, że mogłem na Pana trafić!
Opinia dodana przez: On
Lekarz z prawdziwego powolania. Kompetencja i uprzejmosc wobec pacjenta sa porazajace. Gdyby wszyscy lekarze chcieli tak leczyc i miec takie ppdejscie do pacjenta byloby super.

lekarz Halina Rudzińska

Neonatolog, Pediatra

Nowe Jaroszowice 11
59-700 Bolesławiec

Jako dziecko byłem leczony przez panią doktor i moje dzieci leczą się u pani doktor. Serdecznie polecam panią doktor.

lekarz Wojciech Gzubicki

Al.1000-lecia 2
59-700 Bolesławiec

Wyrozumiały i wspaniały lekarz. Widać, że ma dużą wiedzę o tym, co robi i doświadczenie z odpowiednią opieką nad pacjentem. Na pewno do niego wrócę.

lekarz Małgorzata Błaszczyk

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Bolesławiec

Pani doktor bardzo nie mila, przyszlam do przychodni z silnymi zawrotami, nie moglam ustac na nogach, pani w recepcji pokierowała mnie do pani doktor Błaszczyk. Pani Błaszczyk wyprosila mnie z gabinetu i powiedziala ze mnie nie przyjmie.
Opinia dodana przez: Wioleta

lekarz Maciej Pawlik

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobre lekarz 🥰🥰🥰🥰 Polecam 👍 Lekarz nie jest arogancki po prostu mówi prawdę a ludzi prawda boli
Opinia dodana przez: Mieczysława

lekarz Jacek Olesiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENS" s.c. Durynek
Zgorzelecka 47
59-700 Bolesławiec

Nie twierdzę, że Pan Jacek nie jest w stanie pomóc nikomu, ale osobom które potrzebują rozmów, poczucia zrozumienia i stałego kontaktu - odradzam. Wizyta zaczęła się od kolejki i oczekiwania prawie godziny na wejście do gabinetu. Podczas wizyty Pan doktor ciągle zerkał na telefon, po wysłuchaniu postawił diagnozę nie mówiąc mi wprost jaka ona jest dokładnie (musiałam przeczytać na recepcie), więc i nie dał żadnych rad. Za to dał receptę ...

lekarz Samira Abu Faraj-Mączka

59-700 Bolesławiec

Szczerze polecam Panią doktor!!! Dzisiaj, dzięki niej mogę w końcu odpocząć i się wyspać. Od kilku dni borykałam się z uciążliwym świądem skóry. Lekarz dermatolog błędnie wykrył świerzb. Była to jednak silna reakcja alergiczna. Jako, że jest weekend, nie było w mojej miejscowości dermatologa na oddziale szpitalnym. Pani Doktor odebrała telefon od internisty z SORu, u którego byłam. Powiedziała, jakie leczenie wprowadzić. I w końcu poczułam ulgę na skórze. Dziękuję ...
Opinia dodana przez: Natalia