Lekarze Bolesławiec

{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog
                                       lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

Bolesławiec

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks
{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

Bolesławiec

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Bolesławiec

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.
{'id': 4051, 'name': u'Boles\u0142awiec'} Pedagog
                                       mgr Dawid Karol Kołodziej

mgr Dawid Karol Kołodziej

Pedagog, Psycholog

(Bolesławiec) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 2/5
Bolesławiec

Dawid Kołodziej to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii! Korzystałam już z wielu innych, przebrnęłam przez mnóstwo ale to mnóstwo ludzi. Szukałam pomocy również w medycynie alternatywnej, u znachorów i nawet wróżek bo nikt nie potrafił mi pomóc. ALE TEN CZŁOWIEK POTRAFI STWORZYĆ CUDA! Już po pierwszej sesji zderzyłam się ze ścianą. Usłyszałam wiele bo to Pan Dawid do mnie mówił po wysłuchaniu mnie. Siedziałam jak wryta. Pierwsza myśl jaka towarzyszyła ...
Opinia dodana przez: Patrycja Kolańska

lekarz Andrzej Ziarkiewicz

Chirurg onkolog

K. Miarki 29 Bolesławiec
al. Tysiąclecia 2
59-700 Bolesławiec

Pomimo braku czasu pan doktor wykazal dużo cierpliwości i fachowo udzielił mi porady . Stawiając diagnozę nie pomylil się a następnie objął mnie leczeniem . Jest bardzo uprzejmy i wykazuje dużo człowieczeństwa dla drugiego człowieka. Dziękuje
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Janusz Muszyński

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec

Świetny lekarz, fachowiec. Pomógł mi przy migotaniu przedsionków, dobrze dobrał leki. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Genowefa

dr n. med. Jerzy Jankowski

Ortopeda, Traumatolog

Staroszkolna 7b lok. 5
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta, trafne diagnozy i leczenie.Bardzo polecam.

lekarz Paweł Remiszewski

Chirurg ogólny, USG

ZOZ Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Przyjazny i wyjątkowy specjalista. Kompetentny o wysokich kompetencjach. U doktora Remiszewskiego dokonałam zabiegu tzw ostrzykiwanie żył. Efekt doskonały.
Opinia dodana przez: Grażyna

Izabela Siarkowska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielcza 1B
59-700 Bolesławiec

Pani stomatolog ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest przy tym uprzejma i poświęca czas pacjentowi. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Waldemar Krajewski

Kopernika 1a
59-700 Bolesławiec

Mieliśmy dzisiaj skierowanie do szpitala z 7 tygodniowym dzieckiem z podejrzeniem szmerów w górnych drogach oddechowych co stwierdził pediatra pierwszego kontaktu . Udaliśmy się do szpitala w Lubinie gdzie zastaliśmy bardzo niemiłą lekarz pediatrę , którą najbardziej interesowało jakiej firmy podajemy mleko modifikowane , bo żona niestety nie karmi piersią (na ścianie była wielka reklama Bebiko ). Wyszliśmy w nerwach z tej komercyjnej już kliniki . Udaliśmy się do Bolesławca ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Krzysztof Mildner

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Pan Doktor, no cóż od czego zacząć... Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie, szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia itp, itd.... A oprócz tego pomocny o każdej porze, w każdej sprawie można się zwrócić do Pana Doktora, a On nigdy nie odmawia. Potrafi poprawić humor i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Malwina
Przemiła Pani doktor. Z wielkim zaangażowaniem skupia się na pomocy, badaniu oraz wyjaśnieniu pacjentowi wszystkich aspektów choroby, urazu czy dolegliwości. W tempie ekspresowym skierowała mnie na oddział okulistyczny w Zgorzelcu (który też z całą pewnością mogę polecić) i pomogła w natychmiastowym przyjęciu mnie do szpitala (Pani doktor Wiktor posiada kontakt telefoniczny z tymże oddziałem) !! Bardzo dziękuję i gorąco polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jacek

Urszula Materna-Milewska

Neurolog, Pediatra

Bolesławiec

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem. Lecze dziecko u pani doktor od 4 lat i jestem mega zadowolona . Pani doktor szuka przyczyny choroby aż do skutku . Podejście do dzieci ma fantastyczne moje dziecko boi sie obcych, a pani doktor od razu zdobyla u niej zaufanie . Serdecznie polecam

lek. dent. Alicja Koźbielska

ul. Sadowa 16
59-700 Bolesławiec

Podobno pierwszy kontakt jest barzo istotny Pani doktor wypada celująco!!.Bardzo miła i życzliwa dla pacjentów.Uśmiech Pani Katarzyny redukuje stres. Do tego w pełni profesjonalna, dokładna, posługująca się wysokiej klasy sprzętem. Napewno nie raz skorzystam z jej usług. Szczerze polecam innym pacjentom. Pozdrawiam Monika

lekarz Bożena Goździkowska

Neurolog

Szpital Powiatowy
ul. Jeleniogórska 4, Bolesławiec
59-700 Bolesławiec

Gabinet świadczy usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor Goździkowska jest bardzo miłą, ciepłą, kulturalną i inteligentną osobą. Bardzo rzetelna lekarka, która cierpliwie mnie wysłuchała, postawiła trafną diagnozę i udzieliła mi porad oraz wyjaśnień. Ważny dla niej jest pacjent i czuje się, że jest to lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Izabela Ejsmont

Przychodnia Osiedlowa
Starzyńskiego 6b
59-700 Bolesławiec

Jestem bardzo zadowolona , Pani doktor Ejsmont-Popek , bolący ząbek bardzo dobrze zaleczony ,sympatyczna , troskliwa , nawet zastrzyk w jej wykonaniu jest bezbolesny.Polecam.

lekarz Andrzej Rudziński

Nowe Jaroszowice 11
59-700 Bolesławiec

Witam. Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Wysłucha pacjenta i pomoże.Zna się na rzeczy,nie krytykuje i jest bardzo pomocny. Plecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Ewa Krzywdzińska

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Kompetentność, sumienność, zainteresowanie pacjentem - tak pokrótce można opisać Panią Doktor. Jej wiedza na wysokim poziomie, poświęca pacjentowi tyle czasu ile w rzeczywistości potrzeba. Potrafi obrazowo wytłumaczyć każde zagadnienie.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewelina Samborska

Psychiatra

Beauty-Shape
ul. Karola Miarki 29 gab.4
59-700 Bolesławiec

Niezła 🥰😇😊😝🤪😜🙃🙂😍😍😀😀🙂😉😉☺😝🤪😜🥴🥵🥵🤧🤮🤢😥😰😨😦☺🤪😇🙃🙃😍😀🥰😉🤮😝😥😜😍🤪😜🥴😊🥵🙃😀🙃😥😥😝☺☺😦☺🙃😇🙃🤪🤪🥰🙃😇😍😀🙃😇☺😦☺🥵🥵😦🤮😝😥😍🤪😜😜😝😝🙃😇☺🙃☺😇🤧🥵🙂🥵🤧🙂🙂🤧🙂🙃🤧🙂☺😇😀🥵☺☺🙃☺☺😇😀😀🤪😜🤪🤪😥😝😍😜🙃😀🥵☺😦☺😇🤧😦🙂🥵🤧🤢🥵☺😦😦☺🙃🤪😜😍🤮🤮☺😦😇🙃🤢🤢🥵🙂☺😦🙂🥵😦😦🥵🙃😀🥰🥵☺😦😦☺🙃🥵😇☺😦🙂🥵