Lekarze Grodzisk Mazowiecki

dr n. med. Marek Karpowicz

Kardiolog

Grodzisk Mazowiecki

Wspaniały lekarz z niesamowitym podejściem do człowieka. Doskonale potrafi rozróżnić hipochondryka od faktycznie chorego i pomóc w zależności od potrzeb a w wypadku prawdziwie chorych diagnozować chorobę wszystkimi dostępnymi środkami. Szczerze polecam. Trudno znaleźć lekarza z takim zrozumieniem dla pacjenta jak Pan doktor.

lekarz Piotr Sobczak

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Jakub Kulesza

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo kompetentny, dokładny lekarz. Znakomity fachowiec. Nawiązuje z pacjentem świetny kontakt, poświęca mu konieczną ilość czasu, tłumaczy przeprowadzany zabieg, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Po zabiegu interesuje się procesem gojenia, utrzymuje kontakt telefoniczny. Gorąco polecam doktora Jakuba Kuleszę!
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Małgorzata Mlosek

Stomatolog, Ortodonta

Prywatny Gabinet Lekarski
Żwirki i Wigury 1d
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobra ortodontka. Jest kontaktowa,mimo iż ma wielu pacjentów w razie pytań lub umówienia dodatkowej wizyty jest mobilna. Tłumaczy wszystko co robi.Jestem pod wrażeniem jej stylu pracy i fachowości.
Opinia dodana przez: Alekdandra

lek. dent. Renata Rosiak-Jankowska

3 Maja 21G
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Jestem pod wrażeniem ilości sprzętu a zwłaszcza mikroskopu, który uratował mi życie :) a po celowanym znieczuleniu Pani Dr mogła ze mną robić wszystko :)
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Filip Diks

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz bardzo bardzo ok.Teraz, po 30 latach leczenia u innego kardiologa nareszcie wiem co się dzieje z moim sercem.Mysle,że poleciłabym każdemu kto ma jakiekolwiek dolegliwości kardiologiczne.3×W wysłucha wytłumaczyć wyleczy.Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia Panu Doktorowi,bo jak nie Doktor,to kto nas będzie leczył?
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Witold Paciepnik

Lecznica Rodzinna
Kościuszki 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pan doktor bardzo uprzejmy, z super podejściem do pacjenta i wysoką kulturą osobistą. Poziom opieki nad pacjentem oceniam bardzo wysoko. Pan doktor zaopiekował się mną kompleksowo. Oby więcej lekarzy takich, jak Pan doktor, a pobyt w szpitalu nie będzie traumą.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janina Kamińska

Dermatolog

Kościuszki 4/6 lok. 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Najlepszy dermatolog u jakiego się leczyłam, a od prawie 16 lat leczę trądzik - a właściwie dzięki Pani Doktor - leczyłam. Panią Doktor polecam wszystkim.

lekarz Jolanta Gawrońska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo pozytywny kontakt. Super fachowiec, potrafiocy pomóc pacjentowi. Jestem zadowolony z udzielonej mi fachowej porady lekarskiej. Imagebox.

lekarz Dariusz Nalej

Urolog, Chirurg dziecięcy

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zawdzięczam Panu doktorowi życie serdecznie dziękuję wspaniały lekarz ...............................

lekarz Iwona Bielanowska

Internista, Endokrynolog

Bairda 24A/5
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!! Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza. Czułem się bezpiecznie. Bardzo mi pomogła.

lekarz Jarosław Rzezak

Internista, Kardiolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Iwona Podwysocka

GRODZISKIE CENTRUM MEDYCZNE
Piaskowa 17 A
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo kompetentna, uprzejma lekarz rodzinna. Pełna empatii. Godna polecenia. Oby więcej takich lekarzy. Jeżeli zajmuje się pacjentem to do końca , dociekliwa jeśli chodzi o wywiad chorobowy. Doświadczyłam tego i moja rodzina.

lekarz Michał Stachura

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz o dużej sile przekonywania pacjenta do podjęcia koniecznego leczenia. Cierpliwy, dokładny, całkowicie oddany pacjentom. Wzbudza zaufanie od pierwszych chwil. Uratował mi życie.

lekarz Monika Odyniec-Nowacka

Radiolog

ul. Na Laski 1 B
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo kompetentna osoba. Wreszcie zrozumiałem co i jak. Dużo cierpliwości i spokoju. Pomogła mi przezwyciężyć strach.

lekarz Joanna Stanulewicz

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

specjalista z wysokimi kwalifikacjami, do tego konkretny i pomocny, potrafi w prosty sposob udzielic informacji na pytania, do tego ciepła i godna zaufania osoba :))

lekarz Ewa Rońda

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz o rzadko spotykanym zaangażowaniu, znakomita specjalistka, niezwykle dokładna i sumienna. Zawsze omawia z pacjentem sytuację, podaje zalecenia przy szerokim omówieniu problemu, kieruje do innych specjalistów. Leczy w Grodzisku Maz. i Pruszkowie.

Piotr Wiśniewski

Fizjoterapeuta

Grodzisk Mazowiecki

Bardzo kompetentna osoba. Posiada dużą wiedzę i umiejętności praktyczne. Wielokrotnie pomógł mi w kłopotach zdrowotnych. Polecam wszystkim z kłopotami zdrowotnymi tą osobę. Poza tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest cierpliwy, wysłucha, poradzi. Gość

lekarz Marcin Szepietowski

Chirurg ogólny, Urolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam tego lekarza z całego serca, wspaniały człowiek, bardzo pracowity i cierpliwy. Bardzo dobry chirurg urolog

lek. dent. Anna Wysokowicz-Zimniak

Diagnostyka Laboratorium oddziału Warszawa
11 Listopada 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dziękuję pani dr.Ani Wysokowicz za pracę którą włożyła abym mogła się uśmiechać😍😘😘 Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za cierpliwość.pełen profesjonalizm i miłą atmosferę podczas wizyt.Pani doktor to wspaniały człowiek.wyrozumiała i bardzo dokładna w tym co robi.Widać że wykonuje swoją pracę z pasją i dużym zaangażowaniem.Pani Aniu Bardzo dziekuję za piękny uśmiech😍😍😍.Wdzięczna pacjentka K.Wojtczak.
Opinia dodana przez: katarzyna