Lekarze Grodzisk Mazowiecki

lekarz Marzena Tomaszewska

Neurolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

to bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz z dużym doswiadczeniem i cierpliwym podejściem do pacjenta .Jestem bardzo wdzięczna za szybką i ..trafną diagnozę .Godna polecenia ale widząc ilość pacjentów poczekalni nie jest to Pani Doktor potrzebne.

lekarz Barbara Janicka

ul. T. Chałubińskiego 20
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobry lekarz, zleca potrzebne badania i konsultacje u specjalistów. Ma świetne sprawdzone sposoby na kłopotliwe dolegliwości. Pomaga zawsze, dzieci są uśmiechnięte.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Agnieszka Bednarska

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wspaniała Pani doktor żona już kilka dni po wyjściu ze szpitala nie może się nachwalić. Żona w szpitalu w Grodzisku Maz przebywała z powodu covid , poza tym słabła omdlewała. W szpitalu zajęli się żoną w sposób profesjonalny. Moja małżonka chodziła po różnych lekarzach z powodu niskiego ciśnienia tętniczego 80/50 . Pani doktor Agnieszka obiecała przebadać żonę kompleksowo. Małżonka jest przeszczęśliwa że w końcu jakiś lekarz nie zlekceważył jej dolegliwości. ...
Opinia dodana przez: Wiesław Trzciński

lek. dent. Dorota Karska

Rusałki 7/1
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowa lekarka. Wspaniała pod każdym względem. Delikatna i skuteczna. Bardzo uprzejma i pomocna. W trudnych sytuacjach nie zostawi pacjenta bez pomocy.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Szkop

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Bardzo pozytywny kontakt. Super fachowiec, potrafiocy pomóc pacjentowi. Jestem zadowolony z udzielonej mi fachowej porady lekarskiej. Zdecydowanie polecam. Imagebox.

lek. dent. Magdalena Gałązkiewicz

Stomatolog, Protetyk

Twój Dentysta
Nadarzyńska 45/11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz, uratowała mi ząb, który inny dentysta spisał na straty. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. dent. Tomasz Górny

lek. dent. Tomasz Górny

Spokojna Dental House
Spokojna 9
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz dentysta. Nic na siłę. Zawsze tłumaczy co trzeba zrobić i uzgadnia z pacjentem. Moje dzieci go uwielbiają. Polecam go bardzo.
Opinia dodana przez: Marcin T.

lekarz Anna Nielepiec-Jałosińska

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Lecznica Rodzinna
Kościuszki 21
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Z całego serca polecam - miły kontaktowy lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo dokładnie zrobione usg.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Zdzisława Borowiecka

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowy specjalista, podchodziła do pacjenta z sercem ale profesjonalnie. Myślę, że była lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej, nie tylko z zakresu chirurgii. Z godną podziwu starannością zszyła mi ranę po zabiegu, blizny w ogóle nie widać :-) Weronika
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Sylwia Miśta

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor godna polecenia w 100%. Jest moim ginekologiem od 2011 roku w Grodzisku Mazowieckim, aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Jest delikatna, skrupulatna, rzetelna, profesjonalna. Odpowiada na każde dręczące pytanie, wszystko szczegółowo wyjaśnia . Woli zapobiegać niż leczyć, zleca wszystkie potrzebne badania. Nie boi się skierować do poradni specjalistycznych w celu sprawdzenia ewentualnych zagrożeń popartych niezbyt dobrymi wynikami badań. Nie starszy pacjentek, mogę nawet stwierdzić, że jest swego rodzaju wsparciem.
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Tomasz Zagraba

Grodzisk Mazowiecki

Lekarz godny polecenia. Miałam okazję leczyć się zarówno prywatnie jak i na Fundusz - za każdym razem cierpliwe podejście do pacjentki w słusznym wieku. Zrozumiałe tłumaczenie choroby i przyjętego toku leczenia.
Opinia dodana przez: Władysława

dr Piotr Ciechomski

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz rewelacja! Zawsze trafna diagnoza,właściwe leki i szybkie wyleczenie dziecka. Mój syn go uwielbia ;) Antybiotyki to ostateczna metoda kuracji. Polecam!
Opinia dodana przez: aga

dr Aleksandra Samborska

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz na piątkę, co ja mówię - dziesiątkę!!! Lepiej nie nie mogłam trafić: spokój, przemiła atmosfera, pełne życzliwości i profesjonalizmu podejście do ledwie zipiącej z bólu i przerażenia pacjentki. Cieszę się, że są jeszcze w naszym kraju tacy lekarze i to w nieodpłatnej słuzbie zdrowia.

lekarz Matylda Świątek

05-825 Grodzisk Mazowiecki

P. Doktor prowadzi mojego synka.Jest cudownym specjalistą. Diagnozy są Zawsze trafne! Przekochana kobieta z fantastycznym podejściem do dzieci. Konkretna rzetelna wspaniała Ever!! Dziękujemy za wszystko.! Nie podaje leków przypadkowo. Dokładnie bada.. Leczy wedle objawow. Nie ma problemu z wypisaniem skierowania.Dzieki Pani Dr mamy szczepionki refundowane bo nikt wczesniej nie powiedzial nam ze nam sie takie naleza.Szczęściarz ten kogo dziecko jest w rękach P. Doktor!!
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Paweł Świątek

Internista, Kardiolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

b.dokładnie przeprowadza wywiad dot.stanu zdrowia,przebytych chorob,cierpliwy,taktowny.Polecam.pacjentka

lekarz Mariola Tuszyńska

Endokrynolog

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

bardzo mila pani doktor podchodzi do pacjenta z sercem i oddaniem.

lekarz Piotr Dudek

Endokrynolog

Szpital Zachodni im.Jana Pawła II
ul.Daleka 11 Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki

Szczerze polecam dr. Piotra Dudka :) Najlepszy lekarz pod słońcem:) Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ... Profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki, swoją pracę traktuje jako misję, więc można zaufać mu w każdej sytuacji:) Pozdrawiam. Karolina Pursa
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Piotr Kaniut

stomatologia-kaniut Grodzisk
Parkowa 7
Grodzisk Mazowiecki

Dr Piotr to profesjonalista z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy, polecam wszystkim, którzy boją się leczenia kanałowego oraz innych zdecydowanie trudniejszych tematów. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było. Doktor jest godnym zaufania człowiekiem, dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, nie mogę też pominąć całego Zespołu stomatologii, są bardzo mili, pomocni, uprzejmi i kompetentni. Całym ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Janusz Bednarski

Internista, Kardiolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam , Pan doktor przez wiele lat opiekował się mim Tatą potem synem a teraz ja do niego chodzę. To dobry lekarz, bardzo czuły i wrażliwy na cierpienie człowiek.
Opinia dodana przez: Nenka

Konrad Nowicki

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Zostałem pozytywnie zaskoczony podejściem personelu do pacjenta w Szpitalu św.Aleksandra , a w szczególności dr.Nowickiego , fachowe podejście do wykonywanych zabiegów , profesjonalna wiedza i umiejętności zasługują na pełne podziękowania za wykonaną pracę i super podejście do każdego pacjenta , wszystko super wytłumaczone z pełną uprzejmością , na każde pytanie udzielono mi wyczerpującej informacji bez cienia zniecierpliwienia. Dla każdego pacjenta Pan dr. Nowicki ma chwilę czasu żeby wszystko wyjaśnić i ...
Opinia dodana przez: Sylwester