Lekarze Grodzisk Mazowiecki

dr Beata Fudalej

Grodzisk Mazowiecki

O tym lekarzu Mówi się niewiele, bo tego nie lubi, ale gdyby polecić tego lekarza na jedną wizytę to okaże się że nie ma lepszej dentystki w mieście troskliwa serdeczna..to lekarz orkiestra...co leczy uśmiechy koncertowo... uważna, miła, zamyślona, i myślami często nieobecna, i lepiej o nic nie pytać, żeby się nie narazić... milczenie i brak zrozumienia jest w relacji dentysta pacjent chyba największą torturą, dlatego lepiej tutaj milczeć w skupieniu
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Waldemar Rybiński

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Profilaktyki i Terapii NZOZ Filia w Grodzisku Mazowieckim
Kościuszki 29
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Baardzo mi pomógł polecam z całego serca kompleksowo podchodzi do choroby. Zleca badania i na podstawie wyników leczy choroby których inni lekarze mówili ,"nie da się tego wyleczyć" . Podstawa to rygorystyczne przestrzeganie diety zalecanej przez doktora i przepisane leki , uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów.To naprawdę działa.Polecili mi go moi znajomi i cieszę się że skorzystałam.

lekarz Micha Szyszka

Chirurg urazowy

Grodzisk Mazowiecki

bardzo kompetentny lekarz, podchodzący całościowo do problemów zdrowotnych pacjenta, zaangażowany w swoją pracę. Zdecydowanie polecam

lek. dent. Jacek Gajek

Prywatny Gabinet Lekarski
Bairda 32 a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz godny zaufania i polecenia innym. Dyspozycyjny zdyscyplinowany zawsze o umowionym czasie przyjmujacy pacjenta. Posiada umiejetnosci wlasciwego podejscia do dzieci. Dbajacy o dobre imie gabinetu.

mgr Alina Hryniewicz-Hasior

Psychoterapeuta

ul. 11 Listopada 25/27 lok. 5
Grodzisk Mazowiecki

Bardzo dobra terapeutka, wzbudza zaufanie, emanuje serdecznością i ciepłem, potrafi naprawdę słuchać, zdecydowana, nie podsuwa gotowych rozwiązań, ale skłania do refleksji i pracy nad sobą, kiedy trzeba przytuli, ale też nie głaszcze jedynie po główce, uważna, z dużą intuicją. Terapeutka z powołania. Asia

mgr Urszula Lipner

Psychoterapeuta

Humatera
11-go listopada
Grodzisk Mazowiecki

Chodziłam do Pani Urszuli przez około rok. Dużo zrozumiałam, wiele nauczyłam się o sobie. Bałam się na początku, ale Pani Urszula wzbudziła moje duże zaufanie. Jest bardzo życzliwą osobą. Zawsze czułam się wysłuchana i zrozumiana. Wszystkim polecam tą terapeutkę.

dr Mariusz Łazarz

Chirurg urazowy

im. Jana Pawła II
Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalista, kompetentny, konkretny, empatyczny, angażujący się w przypadek/ chorobę, ma czas dla pacjenta i cierpliwość, tłumaczy przebieg zabiegu, monitoruje proces leczenia, życzliwy i z poczuciem humoru...Pacjent jest zaopiekowany. Rozmawia z rodziną pacjenta. Podejmując konkretną, szybką decyzję o operacji, kierując dalszym leczeniem pooperacyjnym, decydując o dalszych zabiegach i kierując procesem leczenia i zdrowienia Dr Łazarz uratował mi życie.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Firas Odeh

Traumatolog, Ortopeda

Grodzisk Mazowiecki

Nie jestem częstym pacjentem NFZ.Nie mogę ocenić kompetencji dr. Odeh ponieważ nie jestem osobą znającą Pana Doktora. Do szpitala na Lindleya trafiła moja 91 letnia Mama ze złamaniem kości udowej. Słyszałam że pacjent po 60 to dla NFZ to już nie pacjent. Jest ok. Pan doktor poinformował mnie rzeczowo o stanie zdrowia Mamy. Na dodatkowe pytania odpowiadał bez niechęci. Ponadto personel też sprawia niezłe wrażenie. Przy tylu negatywnych opiniach, które ...
Opinia dodana przez: wanda

lek. dent. Maja Łaski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Filia nr 3 DENTIKA Przychodnia Stomatologiczna Bogusława Malec
Obrońców Getta 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani doktor ma świetne podejście i tłumaczy wszystko co robi. Każda czynność jest opisywana a nieprzyjemne części zabiegu zawsze poprzedza ostrzeżeniem. Wspaniała osoba, bardzo empatyczna i przede wszystkim w przystępnej cenie! Bardzo polecam, to jeden z nielicznych dentystów do których chce się wracać!

lekarz Andrzej Bączkowski

Psychiatra

Grodzisk Mazowiecki

Leczę się u pana Doktora już kilka lat i muszę przyznać ze nigdy tak dobrze nie funkcjonowalam. To zainteresowany samopoczuciem pacjenta specjalista, potrafi tak poprowadzić rozmowę aby wydobyć z pacjenta istotne dla leczenia informacje. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Ginekolog
                                       lek. med. Janina Szymańska

lek. med. Janina Szymańska

Warszawska 6a
05-825 Grodzisk Mazowiecki

niestety miał tą nieprzyjemność trafić do Pani Szymańskiej. Jej nieuprzejmość i chęć pozbycia się mnie była bardzo duża. Zdecydowanie nie polecam , pani doktor przywitała mnie słowami "inteligentne pacjentki pukają w drzwi, a nie czekają na korytarzu na swoją kolej" (była 20 minut wcześniej - więc grzecznie czekałam na korytarzu. Pani doktor spieszyło się do domu, więc również odmówiła mi zrobienia USG... katastrofa
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bartosz Królicki

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Wizyta w ramach NFZ. Mój problem związany z kręgosłupem lędźwiowym szczegółowo i zrozumiale wyjaśniony przez Pana doktora. Polecam.
Opinia dodana przez: Urszula D.

lekarz Marek Schaeffer

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam ....Musiałem trzy razy szukać lekarza który pomógłby w mojej sprawie ...Dziękuję lekarzowi .Poprzednie wizyty u innych lekarzy wyglądały jak statystyka pacjentów w NFZ Liczy się ilość nie jakość . W przypadku Pana doktora na szczęście ten schemat przytoczony nie jest stosowany ..Polecam i dziękuję

dr n. med. Grzegorz Ratyński

Ambulatorium Jednostki Wojskowej Nr 1037
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Lekarz, na jakiego czeka się całe życie! Jego ludzkie podejście widać już przy samym powitaniu - gdy pacjent wchodzi do gabinetu, doktor wstaje i podaje rękę. Jest bardzo sympatyczny i - co najważniejsze - zna się na tym, co robi. To lekarz z powołania. Stara się pomóc pacjentowi. Poważnie traktuje każdą sprawę, z jaką się przychodzi. Wypisuje skierowania, proponuje leczenie tanie. To po prostu normalny człowiek! W przychodni wszyscy są ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Arkadiusz Kamiński

Kościuszki 4/6 lok. 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Prowadzę swoją ciąże u pana. Doktora i jestem bardzo zadowolona. Zawsze odpowi na każde moje pytanie, jeśli trzeba to wysyła na konsultacje i badania bez problemu. Jest to druga ciąża i tylko on jeden zainteresował sie tym dlaczego pierwszej nie donosiłam. Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem.
Opinia dodana przez: aaa

lekarz Jacek Doniec

WIML ul.Szaserów 128
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nie przyłączam się do peanów w sieci na temat pana Dońca. Dla mnie lekarz w kontakcie z pacjentem absolutnie przeciętny, nie odbiegający poziomem od "średniej krajowej". Na pytania o przebieg laparoskopii, odpowiedź - a po co to pani wiedzieć?.Na wizytach w prywatnej klinice można oczekiwać czegoś więcej. Dość nonszalanckie podejście do stawiania diagnoz i wysyłania do szpitala. Jak dla mnie mało pomocny i mało zaangażowany. Żadnej troskliwości ani dbania o ...
Opinia dodana przez: Anonimka

lekarz Łukasz Pastwa

Internista, Kardiolog

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny fachowiec, lekarz - profesjonalista z powołania. Od wielu lat pomaga mojemu tacie kontrolując jego uszkodzone serce i wprowadził wiele rozwiązań, m.in system telemonitoringu serca. Nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach, zawsze empatyczny w stosunku do pacjenta oraz bliskich. Specjalista z ogromną wiedzą, którą cały czas poszerza, polecam
Opinia dodana przez: Sylwia K.

lekarz Aleksandra Maciaszek-Krupa

Alergolog

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Pani doktor ma żelazny zestaw leków, każdemu pacjentowi przepisuje praktycznie to samo. Nie objaśnia choroby, nie sprawia wrażenia zainteresowanej pacjentem. Szybko i spranie wypisuje recepty i ..następny pacjent proszę.

dr Maciej Melon

szpital zachodni
daleka11
Grodzisk Mazowiecki

Bardzo miły,kompetentny i życzliwy wobec pacjenta lekarz a przede wszystkim człowiek.Zgłosiłam się ze zrujnowanym kolanem obciążonym wagą i zostałam otoczona ludzką fachową opieką bez zbędnych komentarzy.Naprawdę trudno dziś spotkać równie empatycznego lekarza.Jest szansa na chodzeniebez bólu.Dziękuję
Opinia dodana przez: Małgorzata

Tadeusz Czerkas-Chodosowski

Alergolog, Laryngolog

Kilińskiego 5 lok. 4
Grodzisk Mazowiecki

Witam, w dniu dzisiejszym byłem z nastoletnim dzieckiem u Pana "doktora". Syn miał wrażenie spuchniętego gardła, ból, zatkany nos, prawe ucho, powietrze łapał z wielkim trudem, widok tego meczenia sie mojego dziecka był OKROPNY. "lekarz" zaś to wszystko podsumował tym, iż chłopcy w tym wieku ganiają za piłką, bądź innymi atrakcjami, i nie zważają na swoje dolegliwości, a z takimi narzekaniami spotkał się po raz pierwszy. według niego to choroba ...