lekarz Jacek Doniec

Ginekolog

3,9
3,9

Nie przyłączam się do peanów w sieci na temat pana Dońca. Dla mnie lekarz w kontakcie z pacjentem absolutnie przeciętny, nie odbiegający poziomem od "średniej krajowej". Na pytania o przebieg laparoskopii, odpowiedź - a po co to pani wiedzieć?.Na wizytach w prywatnej klinice można oczekiwać czegoś więcej. Dość nonszalanckie podejście do stawiania diagnoz i wysyłania do szpitala. Jak dla mnie mało pomocny i mało zaangażowany. Żadnej troskliwości ani dbania o mnie przed czy po operacji nie dostrzegłam. To ja musiałam chodzić za panem Dońcem w szpitalu. Po skierowaniu z podejrzeniem wodniaka, byłam zostawiona sama sobie. Na kwalifikacji do operacji pan Doniec stwierdził, że widział "jakieś cienie". To była jego jedyna wypowiedź w zakresie postawionej przez niego diagnozy (!) Nie był dla mnie merytorycznym ani jakimkolwiek innym wsparciem kiedy zmuszono mnie do podjęcia ekspresowej decyzji czy "jakby coś" zgadzam się na usunięcie dwóch jajowodów czy tylko jednego (a staram się o dziecko). Potem nie miał dla mnie w ogóle czasu., Kiedy w końcu udało mi się go zapytać co mam w takiej sytuacji robić, nie pamiętał nawet, po której stronie ma operować. Po operacji dowiedziałam się, że niczego u mnie nie znaleziono. Na prywatnej wizycie kontrolnej pan Doniec nie przeprosił mnie za błędne skierowanie do szpitala, za to - co prawda bez 100% pewności (powinnam jeszcze przyjść w innym terminie na usg do szpitala) - znalazł torbiel 2,5 cm. Na pytanie czy naprawdę niczego nie widział kilka mc temu podczas operacji odpowiedział, że torbiel mogła urosnąć, prawda?. Rozumiem, że można się mylić, a usg (jak się okazuje) jest dość "mylącym" instrumentem diagnostycznym, ale szokuje mnie brak jakiejkolwiek odpowiedzialności ze strony tego lekarza za popełniony błąd. Laparoskopia jest przy pełnej narkozie, organizm po ingerencji chirurgicznej zawsze będzie już inny, przytrafiają się różne rzeczy, to nie jest zabawa! Szokuje mnie też niefrasobliwość w stawianiu kolejnych diagnoz, w domyśle z kolejną operacją (?) Dlatego zalecam rozwagę. Ja zrezygnowałam i z prywatnej kliniki, w której się leczyłam i z tego lekarza.

Chciałabym ostrzec przed wizytami u tego lekarza!!! To biznesmen i oszust, konował i cham (to i tak za delikatne określenie jak na tego pana)! Wobec mnie ten człowiek zachował się bardzo nieuczciwie i bardzo nieodpowiedzialnie! Ten pan nie przeprowadza żadnego wywiadu, unika jak może dialogu z pacjentką, niczego nie wyjaśnia i nic nie tłumaczy, nie słucha kompletnie pacjentki. To "lekarz" łamiący wszystkie prawa pacjenta!!! Poprzez błędne diagnozy,a co za tym idzie, błędne, niebezpieczne, nierozsądne i nieodpowiedzialne leczenie, za które nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności, naraził mnie na duży stres i cierpienie. Był przy tym arogancki, opryskliwy i butny. Traktował mnie jak przedmiot. Jest to lekarz kompletnie nieodpowiedzialny, niekompetentny do bólu i bardzo nierzetelny, ignorant, traktujący wybiórczo pacjentów, prowadzący jakieś swoje kalkulacje,!!! Poznałam, co ten "ginekolog" sobą prezentuje, co jest dla niego najważniejsze w tym zawodzie - pieniądze zamroczyły mu totalnie oczy i umysł!!! Pan Doniec kocha pieniądze, nie bacząc, że po drodze niszczy zdrowie drugiego człowieka!!! Zachowanie i postępowanie tego lekarza jest niedopuszczalne i karygodne!!! Lekarz, który świadomie naraża pacjenta na utratę zdrowia jest nie godzien wykonywania tego zawodu!!! Życzę Panu Dońcowi, aby w końcu się OPAMIĘTAŁ!!!!!!, zrozumiał i dojrzał, że w taki sposób postępując, tak nieuczciwie i tak nieodpowiedzialnie traktując pacjenta i jego zdrowie, bardzo krzywdzi drugiego człowieka, który przez przypadek do niego nie przychodzi!!! Mam nadzieję, że życie w końcu nauczy tego pana jak się postępuje z bliźnim. Mam nadzieję również, że w końcu życie pociągnie do odpowiedzialności pana Dońca za jego nieuczciwe praktyki i słowa, jakie do mnie kierował. Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się w środowisku lekarskim z takim CHAMEM, NACIĄGACZEM, NIEUCZCIWYM I OBŁUDNYM LEKARZEM, TRAKTUJĄCYM LUDZI WYBIÓRCZO. Dzięki moim wizytom, ten lekarz wpadł w sidła własnej nieuczciwości i się skompromitował. PYCHA, CHCIWOŚĆ, BŁĘDNE MNIEMANIE O SOBIE, RAŻĄCY EGOCENTRYZM, CWANIACTWO, ZAROZUMIALSTWO, OSZUKIWANIE i OKŁAMYWANIE pacjenta prędzej czy później zgubi tego człowieka! Ktoś, kto traktuje w taki sposób drugiego człowieka, nie może być dobrym lekarzem!!! TEN LEKARZ JEST NIEBEZPIECZNY, UNIKAJCIE TEGO LEKARZA!!!. PRZED TAKIM LEKARZEM TRZEBA OSTRZEGAĆ!!!!
CHCIAŁABYM ZAAPELOWAĆ DO SUMIENIA TEGO "LEKARZA"!!! SKŁADAŁ PAN PRZYSIĘGĘ - PRZYRZECZENIE LEKARSKIE, A TO CO PAN WYPRAWIA W TYM ZAWODZIE JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!

Panie doktorze bardzo dziękuję za zabieg (11.11.2019) i za profesjonalne i życzliwe podejście. Wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla Pana. Polecam wszystkim żeby trafili na takiego lekarza. Pozdrawiam Alicja Zim...

Rewelacyjny i fachowy lekarz . Doktor z prawdziwego zdarzenia . On jedyny dal mi nadzieje a bylam u wielu pseudo lekarzy.

Malo sympatyczny i brzydki. Diagnozy nietrafne. Nie wiem skad te dobre opinie, jest naprawde bardzo niemila osoba. Jako lekarz po prostu jest slaby.

Pan Doktor właśnie uratował mi życie , trafiłam do szpitala z powodu bolów brzucha , które zignorował inny ginekolog . Sor wysłał mnie na ginekologie gdzie maiłam szczęście trafić w jego ręce , kilka godzin później po operacji czekał aż nie przywiozą z bloku ,pocieszał ,raniutko juz był u mnie. Zainteresowany ,życzliwy z poczuciem humoru, w jego rękach człowiek czuje się bardzo , bardzo bezpiecznie . Polecam z calego wdzięcznego serca

Polecam z calego wdzięcznego serca

Najlepszy zabiegowiec w Polsce, niezwykle dokładny, widać, że najważniejsza jest dla niego sytuacja pacjentki, dba o pacjentkę po operacji, profesjonalista w każdym calu. A przy tym nie jest zadufany, bardzo życzliwy i miły, można z nim swobodnie o wszystkim porozmawiać, nie spieszy się. Jest to kolejny przykład lekarza, który nie ma "prof." przed nazwiskiem i nie zajmował się rozprawami naukowymi i zdobywaniem stołków (nie chcę też tu uogólniać), ale jest niesamowicie dobrym fachowcem, praktykiem, a takich właśnie ludzi potrzeba w szpitalu.

Panie doktorze bardzo dziękuję za zabieg histeroskopii (26.07.2012) i za pełen profesjonalizm, za szacunek- o który nieraz ciężko ,za niesamowitą atmosferę jaką otaczacie pacjentki. Jeszcze raz wyrazy wielkiego uznania i szacunku dla Pana, dla przemiłej Pani Doktor z z którą Pan Pracuje( niestety nie znam nazwiska) oraz dla całego zespołu.Polecam wszystkim żeby trafili na takiego lekarza. Pozdrawiam Marta R

Bardzo dobry lekarz, ma super kontakt z pacjentkami. Wszystkie zawsze stoją w kolejce do niego. W czasie wizyty wszystko jest dokładnie tłumaczone. Polcem

doskonały lekarz i wspaniały człowiek otwarty na swojego pacjenta gorąco polecam.