Lekarze Nowy Targ

lekarz Izabela Pajerska

Lekarz rodzinny

34-400 Nowy Targ

Najlepszy lekarz na świecie pod każdym względem! Bardzo dobry specjalista i człowiek, lekarz z powołania. Życzę każdej osobie leczyć się u takiego lekarza rodzinnego jak pani dr!
Opinia dodana przez: pacjentt

lekarz Anna Igras

Dermatolog, Wenerolog

34-400 Nowy Targ

Pani Dr. poza tym,że jest bardzo miła i kontaktowa, szczegółowo wyjaśnia mechanizm choroby , klarownie i przystępnie opisuje sposób leczenia.Już po pierwszej wizycie widać było trafną diagnozę a efekty widoczne z dnia na dzień.Teraz po zakończeniu leczenia mogę z całą pewnością polecić innym wizytę.
Opinia dodana przez: Tomasz1234

lek. dent. Lucyna Kędzierska-Nowak

ul. Harcerska 12
34-400 Nowy Targ

Wszystko zostało mi wytłumaczone na wizycie, jestem bardzo zadowolona. Kompetentna osoba, która nic nie wciska i nie narzuca, a proponuję kilka rozwiązań.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Imioło

34-400 Nowy Targ

Super lekarz i fachowiec polecam każdemu, nawet przy złym samopoczuciu doradzi poleci ewentualne badania

lekarz Mateusz Trybek

ul. Władysława Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Kompetentny, życzliwy, kulturalny i empatyczny.Widać, że wykonuje swoją pracę sumiennie i z sercem.Na wizycie czułam się jak najlepiej potraktowana i wszystko dokładnie Pan doktor mi wytłumaczył.Oby więcej takich lekarzy.Dziekuję
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marcin Zieliński

Os. Witosa 16/1
34-400 Nowy Targ

Polecam Pana Profesora całym sercem. Jest to wybitny specjalista, empatyczny człowiek i nigdy nikogo nie zostawi w potrzebie. W szpitalu w Zakopanem stworzył zespół profesjonalnych specjalistów, którzy dali szansę mojemu tacie. Nowotwór złośliwy przełyku. Mój tata był już po przejściach, wcześniej zachorował na glejaka mózgu, mimo to po miesiącu spędzonym w szpitalu wrócił do normalnego funkcjonowania i co więcej może normalnie jeść. Z całego serca dziękuję i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Jan Bernakiewicz

Internista, Diabetolog

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Lekarz z sercem na dłoni,po prostu lekarz z nadludzką cierpliwością bardzo dobry specjalista godny polecenia i zaufania.
Opinia dodana przez: Dorota

mgr Alicja Gałka

Dietetyk

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobra i miła Pani dietetyk. Po latach prób podejmowania diet na własną rękę w końcu osiągnąłem upragnioną masę. Dzięki pomocy Pani Ali nie tylko zrzuciłem zbędne kilogramy, ale również nauczyłem się zasad zdrowego odżywiania. W trakcie trwania diety mogłem liczyć również na wsparcie w chwilach zwątpienia. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Polecam !

lekarz Marek Rączkiewicz

Gabinet Ortopedyczny
Kolejowa 42 a
34-400 Nowy Targ

świetny lekarz, doskonały chirurg, spokojny i wyrozumiały człowiek. Serdecznie dziękuję za bardzo skuteczne leczenie.

lekarz Andrzej Szczęśniak

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry lekarz godny polecenia uprzemy i z podejściem profesjonalnym do pacjenta sama skorzystałam z polecenia i miałam operacje na cieśnie nadgarstka blizny nie widać ból przeszedł A sama atmosfera przy zabiegu z miłą atmosferą bez stresu choć bardzo się bałam ,konsultacje też wyczerpujące i zrozumiałe dla zwykłego pacjenta jeszcze raz polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Monika Cecha

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Najlepszy specjalista- okulista na świecie! Lekarz z powołania! Świetnie też dobiera szkła do oklularów. Bardzo miła, grzeczna, sympatyczna i dokładna lekarka. Anioł na ziemi. Polecam wszystkim!!!

lekarz Bartłomiej Pflaum

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Jak narazie bardzo pozytywne wrazenie mimo tego ze stwierdzil umnie obumarcie zarodka polecam,poswieca pacjentowi czas niema wrazenia ze masz juz wychodzic bo sie mu spieszy mily upszejmy i pomocny
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Anna Leszczak

34-400 Nowy Targ

Anna Leszczak jest wspaniałym lekarzem a zwłaszcza świetnym diagnostą. Jest również erudytą i posiada niesamowitą intuicję połączoną z głęboką wiedzą wykraczającą poza wąskie specjalizacje medyczne. Śmiało można ją nazwać kobietą renesansu.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Piotr Kusak

Intercard Sp. z o.o. - Poradnia Kardiologiczna
ul. Szpitalna 8
34-400 Nowy Targ

Polecam lekarza jestem o urodzenia na wózku inwalidzkim lekarz ma złote serce poświęca się bardzo pacjentowi
Opinia dodana przez: Paweł Waśniowski

lekarz Maciej Malczyński

34-400 Nowy Targ

Pan doktor Malczyński jest wspaniałym lekarzem, miałam z nim styczność na oddziale paliatywnym w Nowym Targu jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Zawsze chętnie tłumaczy zagadnienia choroby i poświeca czas rodziniom, a ponadto robi wszytsko aby zmniejszyć ból pacjętów, jak również poprawić im komfort życia. Naprawdę polecam, zawdzięczam temu doktorowi kolejny miesiąc życia mojej mamy, a to bardzo wiele. Dziś znów walczę z rakiem i żałuję że nie mam kontaktu ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Maria Szostek

Kolejowa 159/9
34-400 Nowy Targ

Polecam Panią doktor z całą stanowczością. Bardzo dobra lekarka. Wysokiej klasy kompetencje i wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Mirosława Frankowska-Majchrzak

os. Witosa 12 lok. 1
34-400 Nowy Targ

Mam pełne zaufanie do p.doktor tak oddanego lekarza trudno jest dziś spotkać.Poleca innym mamom panią doktór.

lekarz Jadwiga Bielecka-Denenfeld

Prywatny Gabinet Lekarski
Parkowa 14
34-400 Nowy Targ

Wspaniały lekarz, na prawdę polecam. Dzisiaj to trudno znaleźć takich dobrych lekarzy, to lekarz z powołania.

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br

lekarz Piotr Ratułowski

ulica Rynek 24
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry ortopeda. Profesjonalista. Konkretny i miły. Fachowiec w swoim fachu. Lekarz z powołania. Polecam
Opinia dodana przez: Robert