Lekarze Nowy Targ

lekarz Wojciech Kuberski

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Konkretny miły mądry lekarz przekona swoją wiedzą i spokojem pacjentkę zaufałam podczas prowadzenia ciąży i przy porodzie w 100% gdyby nie Pan doktor i jego czas cenny .który mi poświęcił po poronieniu na rozmowę na pewno nie byłabym mama a jednak jestem nie załamałam się i z góry dziękuję. Opieka na jego oddziale rodzinna i domowa😃
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Janusz Sroga

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Bardzo wiele pochlebnych opinii usłyszałam o nim w poczekalni szpitala, czekając na wizytę

lekarz Bogusław Wolf

Pulmonolog, Pediatra

34-400 Nowy Targ

Świetny lekarz, zadedykowany pacjentowi. Trafiłam przypadkiem z dzieckiem z dusznością. Pan doktor nas przyjął, zrobił dokładny wywiad, badał, szukał przyczyny takiego stanu, zlecił dodatkowe badania i prześwietlenia oraz wizyty kontrolne. Po zastosowaniu zaproponowanych leków dziecko czuje się lepiej z każdym dniem.
Opinia dodana przez: Justyna

Ryszard Kozdraś

34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry lekarz jeżeli ktoś trafi na niego tak jak ja to ma farta :) niesamowite doświadczenie zrozumiałe wytłumaczenie przebiegu leczenia samo leczenie i opieka na najwyższym poziomie .
Opinia dodana przez: Mateusz K

Wiesław Plewa

Chirurg ogólny, USG

Na Równi 50a
Nowy Targ

Bardzo dobry, kompetentny, facowy lekarz. Nie traktuje pacjenta rzeczowo, do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Szczerze polecam.

lek. med. Wojciech Chowaniec

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Dear Mr. Wojciech Chowaniec! Merry Christmas and Happy New Year! You are the best doctor! On the 7th of January in 2014 year I fractured my left humerus and dislocated left shoulder joint. You managed to save my arm and shoulder miraculously. May be You remember me? My name is Elvira Rusanov. My registration number is 821/14 (043) in the hospital, Zakopane street Kamieniec 10. I would like to express ...
Opinia dodana przez: Эльвира

lekarz Jacek Kuciński

34-400 Nowy Targ

Pan doktor to świetny lekarz, zdecydowanie godny polecenia. Bardzo zależy mu na zdrowiu pacjenta. Jest miły, spokojny, rzeczowy i dociekliwy w leczeniu. Panie doktorze bardzo dziękuję za pomoc.

lekarz Magdalena Król

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUSDENTAL" Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne Grzywacz Paweł
ulica Długa 100
34-400 Nowy Targ

Byłam na wakacjach w okolicy i potrzebowałam pilnej pomocy dla dziecka Pani doktor nie odmówiła i bardzo nam pomogła ,dała odpowiednie leczenie i naciełą ropnia przewodu słuchowego i syn po kilku godzinach poczuł się lepiej.Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: maria

lekarz Izabela Niewiadomska

Psychiatra

św. Katarzyny 1
34-400 Nowy Targ

Wszystko bardzo pięknie i profesjonalnie, ale są bardzo długie kolejki - nie do pozazdroszczenia. Polecam !
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Monika Skrzypek

Gorczańska 29
34-400 Nowy Targ

Tak nieuprzejmego lekarza w swoim życiu jeszcze nie spotkałam, być może dlatego, że nasze drogi zetknęły się w szpitalu a nie w prywatnym gabinecie. Podczas wypisu p. Skrzypek wręczyła mi receptę dla dziecka i bez słowa wyjaśnienia zamierzała opuścić salę, gdyby nie moje pytanie- co dolega mojemu dziecku. Czy tak należy traktować pacjenta? ! Zero wyjaśnień, zniecierpliwienie, przedmiotowe traktowanie pacjenta. Nie polecam!
Opinia dodana przez: To

lekarz Tomasz Berszakiewicz

ul. Władysława Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Z wielką radością dołączam się do jakże zasłużonych pozytywnych opinii.Serdecznie polecam Pana doktora Tomasza! Bardzo dobry specjalista, uprzejmy, miły i wspaniały lekarz z powołania o wielkim sercu.
Opinia dodana przez: Brajan

lekarz Stanisław Skrzypek

Neurolog

Gorczańska 29
34-400 Nowy Targ

Polecam z całego serca, po skierowaniu na RTG odrazu padła trafna diagnoza i konkretna droga leczenia bez zbędnego przeciągania. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Mikołaj Krzyżanowski

34-400 Nowy Targ

Polecam ! Nie znam lepszego lekarza od dr Mikołaja. Rzetelny, bardzo miły, kompetentny, posiadający bardzo dużą wiedzę oraz umiejący odpowiedzieć na każde pytanie :-)
Opinia dodana przez: Joanna

dr Stanisław Legierski

Gabinet Ortopedyczny
Kolejowa 42 a
34-400 Nowy Targ

Jestem pacjentem pana dr. Stanisława Legierskiego, jest świetnym lekarzem i specjalistą, stawia bardzo dobre diagnozy, nawet przed zdjęciem RTG lub MR, super dobiera zabiegi rehabilitacyjne i potrzebne ewentualnie lekarstwa.Jest przy tym wszystkim bardzo dobrym, życzliwym i spokojnym człowiekiem, ma wielki szacunek dla pacjenta i poświęca potrzebny czas! Leczę się u pana dr w poradni w szpitalu. Oby więcej było, takich lekarzy specjalistów!

lekarz Jan Mrugała

Ortopeda, Traumatolog

św. Katarzyny 1
34-400 Nowy Targ

badanie w warunkach bez tzw, pomocy naukowych ,diagnoza we właściwym kierunku,potwierdzona w późniejszym badaniu rezonansem magnetycznym.z odczucia pacjenta -podejście profesjonalne, niestety lekarz nie chce wchodzić w konflikt ze swoim pracodawcą stąd brak zaleceń do dalszego postępowania w ramach swojego kontraktu

lekarz Halina Czerwińska

Pulmonolog, Fizjoterapeuta

ulica Szaflarska 87
34-400 Nowy Targ

Lekarz z dużym doświadczeniem, konkretne rzeczowe podejście do pacjenta, wyjaśnienie istoty choroby.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Marta Kotylak-Florczyk

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. kolejowa 13
34-400 Nowy Targ

Doskonały specjalista.Szczerze polecam.Na pewno powrócę do P . doktor Kotylak,jak znowu będę miał kłopoty ze wzrokiem.
Opinia dodana przez: Edward

lek. dent. Szymon Żuławiński

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. kolejowa 13
34-400 Nowy Targ

Świetny specjalista. Polecam w przypadku problemów z estetyką uzębienia. Poprzednia dentystka zostawiła przerwę między jedynka a dwójką. Dentysta zniwelował problem. Dodatkowo wyrównał zgryz. Jest dobry w tym co robi, kieruje się inteligencją i doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Dariusz Grzywnowicz

Neurolog

prywatny gabinet
os.Szuflów 4a, Nowy Targ
34-400 Nowy Targ

Pan dr Dariusz Grzywnowicz jest jednym z lepszych neurologów, jakiego spotkałam.Jest bardzo kompetentny i ma bardzo dużą wiedzę z zakresu neurologii oraz rehabilitacji.Jego rady i wskazówki - okazały się dla mnie bardzo trafne.W relacji pacjent - lekarz - wykazuje bardzo dużo empatii.Jest cierpliwy i znosi - "humory trudnych pacjentów".Jest miły,uśmiechnięty i bardzo dobrze Go wspominam.POLECAM - :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Piotr Bałajewicz

Krasińskiego 2
34-400 Nowy Targ

Kompetentny, uprzejmy, życzliwy, Lekarz - z powołania, do konkurencji tani. godny polecenia, dużo czasu poświęca pacjentowi
Opinia dodana przez: Goooo