Lekarze Nowy Targ

lekarz Tomasz Potaczek

ul. Kolejowa 38
34-400 Nowy Targ

Świetny lekarz! Fachowe podejście! Godny polecenia :) Chodziłam do wielu ortopedów, chirurgów i nie umieli postawić mi właściwej diagnozy, a doktor Potaczek z miejsca postawił dobrą diagnozę i zaczął mnie leczyć. Dzięki niemu mogę dzisiaj śmigać na nartach, łyżwach. Bez obaw o urazy. :)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Adam Wójcik

Pulmonolog, Alergolog

34-400 Nowy Targ

Do doktora Wójcika trafiłam z córką podczas diagnostycznego pobytu w Instytucie Chorób Płuc i Gruźlicy w Rabce. Gdyby nie to, że jesteśmy z Krakowa, zapewne byłby to lekarz mojego dziecka. POLECAM!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Aneta Sułkowska-Olejarz

34-400 Nowy Targ

Pani doktor dziękuję za opiekę nad moim niepełnosprawnym bratem,za profesjonalizm,wiedzę prawidłowy dobór leków i sposób leczenia a przede wszystkim za całą życzliwość ,troskę to lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Katarzyna Szeliga

lekarz Mateusz Szybowski

34-400 Nowy Targ

Niech każdy Lekarz ma tak ,,super,, takie podejście ..... godny zaufanie , profesjonalizm , wsparcie rozmową przed i po zabiegu....super polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Agnieszka Sikorska

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AUDIOMED"
al. Mikołaja Kopernika 7
34-400 Nowy Targ

Polecam!!! Najlepszy stomatolog u jakiego do tej pory byłam a odwiedziłam wielu... Przede wszystkim zna sie na rum co robi;)
Opinia dodana przez: lr

lekarz Halina Janusz

podhalanski szpital specjalistyczny im jana pawla II
Nowy Targ

znakomita lekarka, bardzo poważne podejście do pacjenta dokładna i bardzo sympatyczna

lek. med. Wojciech Panz

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Pan Wojtek mimo wymagającej profesji, wyróżnia się życzliwością, empatią, uśmiechem 🙂 Dziękuję za wykonanie dwukrotnie zabiegu, mimo utrudnionego dostępu do służby zdrowia zwłaszcza teraz, dziękuję tymbardziej że w Zakopanem od wiosny zeszłego roku słyszy się tylko przez uchylone drzwi " nie bo covid " Pozdrawiam serdecznie : )
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maciej Mikulski

Chirurg dziecięcy

ul. Władysława Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, uprzejmy życzliwy do ludzi, nie zostawi w potrzebie, doradzi.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Katarzyna Dziubas-Stoch

Dermatolog

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Podejście i kontakt z pacjentem dobry i profesjonalny, bardzo uprzejma osoba, ale długie terminy wizyt,kolejki i drogie lekarstwa,czasami nie do końca trafione.
Opinia dodana przez: zofia

lekarz Małgorzata Hrehorowicz

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest rewelacyjną specjalistką! po kilku latach męczarni i prób leczenia przez innych kardiologów trafiłam do Pani Hrehorowicz. Od roku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (a nie 3 jak przedtem bez efektów) i moje życie zmieniło się na dużo bardziej komfortowe. Polecam wszystkim ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Michał Wiłkojć

ul. Władysława Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Bardzo dobry lekarz, cierpliwie i spokojnie tłumaczy przebieg operacji oraz proces leczenia. Pozytywne podejście do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania, godny zaufania, polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Legutko

Intercard Sp. z o.o. - Poradnia Kardiologiczna
ul. Szpitalna 8
34-400 Nowy Targ

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marcin Plaszczak

Neurolog

34-400 Nowy Targ

LEKARZ KTORY MA CZAS IWYROZUMIALOSC DLA PACJETAPOTRAFI WYSLUCHAC I SKIEROWAC NA KONKRENTNE BADANIA PO KTORYCH WYSTAWIA TRAFNA DIAGNOZE DZIEKI TEMU ZE SKIEROWAL MNIE DO SZPITALA CHOCIAZ BYLAM PRZECIWNA TEMU ZYJE WDZIECZNA PACJETKA

lekarz Maciej Bagieński

34-400 Nowy Targ

Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie. Mimo swojego młodego wieku, swoją pracę wykonuje bardzo dobrze. Poświęca pacjentowi dużo czasu,a przede wszystkim zainteresowania.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Maciej Węglarz

Intercard Sp. z o.o. - Poradnia Kardiologiczna
ul. Szpitalna 8
34-400 Nowy Targ

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch
{'id': 1828, 'name': u'Nowy Targ'} Ginekolog onkolog
                                       lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

34-400 Nowy Targ

Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Iwona Timek

Psychiatra

ulica Królowej Jadwigi 26C
34-400 Nowy Targ

The best doctor I have ever knew,I. Highly recommend dr.Iwona Timek.Her prices are not so expensive compare to other doctors than I have contact before

lekarz Zbigniew Baran

Laryngolog

NZOZ
Kopernika 7
Nowy Targ

Bardzo dobry specjalista,miły , kompetentny,lekarz z powołania. Jeden z najlepszych lekarzy w powiecie nowotarskim.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jagoda Kwiecińska-Wośko

Centrum Zdrowia InterMed
ulica Orkana 19
34-400 Nowy Targ

Jest to lekarz najlepszy z jakim się do tej pory spotkałem a mam 51 lat .. Potrafi pomóc w każdej sytuacji i nigdy nie odmawia tejże pomocy . Nawet jak ma cały zawalony grafik zawsze przyjmie pacjenta i pisze to nie tylko w swoim imieniu ale całej mojej rodziny . Jest miła elokwentna i co najważniejsze zna się na swojej robocie !! Jestem pewien ze nie wielu jest takich specjalistów ...
Opinia dodana przez: Jacek Liszka

lek. dent. Maciej Rajski

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania, wiedzy, doświadczenia, cierpliwości, taktu i kultury osobistej Pana Doktora. Moja sprawa była trudna (rozgrzebane kanałowe leczenie z zostawionym narzędziem w kanale przez innego dentystę) i pilna ( miałam tylko 3 dni robocze aby uporać się z leczeniem przed wyjazdem za granicę). Pomimo tego, że nigdy wcześniej nie byłam w jego gabinecie, zgodził się mnie przyjąć z dnia na dzień, poświęcając mi bardzo dużo czasu, ...