Lekarze Racibórz

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Specjalistyczny gabinet psychologiczny
ul. Batorego 5 pok 213 II piętro Biurowiec Batory
47-400 Racibórz

Byłam w bardzo trudnej sytuacji przed rozwodem po przemocy czułam sie bez wartości ale dzięki pani Oli odzyskałam siłe i teraz jest dobrze ułożyłam sobie życie bardzo dziekuje pani Doktor
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Anna Zys-Borys

pl. Bohaterów Westerplatte 2 lok. 3
47-400 Racibórz

20lat temu..moja pierwsza wizyta u ginekologa:) Pani doktor była przesympatyczna :) Pozdrawiam , Pani Doktor :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anita Bluszcz-Rożnowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Proszę nie słuchać głupstw w temacie Pani Doktor. Miła, sympatyczna, profesjonalistka w każdym calu. Zarówno, jako lekarz rodzinny, jak i lekarz chorób zakaźnych. Proszę nie słuchać osób, które piszą bzdury. Nigdy nie spotkałam się z tym, żebym była źle przyjęta, a chodzę do Pani Doktor od 4 lat.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Witold Ostrowicz

RTG, Radiolog

gabinet USG
Chodkiewicza 31
47-400 Racibórz

Polecam. Lekarz godny polecenia. Bardzo uprzejmy, a przy tym profesjonalny. Rzeczowy człowiek, nie owijajacy w "bawełne".
Opinia dodana przez: Km
super lekarz profesjonalista polecam wszystkim moin znajomym

lekarz Agnieszka Sobieraj

ulica Goduli 10 a
47-400 Racibórz

Pani Agnieszka Sobieraj Lek. Kardiolog Pacjent jest najważniejszy To najlepsza Pani doktor jaką miałem okazję poznać i leczyć się zarówno przebywając w szpitalu jak i w poradni kardiologicznej. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przede wszystkim wspaniałym podejściem do pacjenta . Ogromna kultura osobista i życzliwość, lekarz któremu dobro pacjenta leży na sercu. W przypadku wątpliwości, czy pytań - zawsze ma czas, aby szczegółowo wszystko wyjaśnić językiem przystępnym dla każdego. Wspaniała ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Katarzyna Szal-Wierczek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Wierczek
Łąkowa 1/1
47-400 Racibórz

Jest świetna. Dzięki niej przestałam bać się dentystów. Ma bardzo dobre podejście, jeśli ktoś nie czuję się komfortowo, często pyta czy wszystko ok, czy nie boli. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sylwia Jezusek

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Naprawdę dobry lekarz! Godny zaufania, z ogromną praktyką. Wielokrotnie potwierdziła się diagnoza pani doktor. Polecam

lekarz Krzysztof Stożyński

Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
ulica Gamowska 3
47-400 Racibórz

Lekarz bardzo mily i przyjazny.. Ma bardzo dobre podejscie do swoich pacjentek,potrafi zrozumiem kazda swoja pacjentke.. Bardzo dokladnie i pomalu tlumaczy kazde badanie wykonywane i wyniki badan z laboratorium...oczywiscie wiadomo ze wizyta u Faceta Ginekologa nie jest dla kobiety czyms przyjemnym... Ale mimo wszystko jestem szczesliwa ze moj maluch rosnie zdrow... Polecam pana domtora z czystym sumieniem kazdej matce i kobiecie ktora ze chce odbyc wizyte u lekarza ginekologa...
Opinia dodana przez: Daria

lek. dent. Paweł Arboczius

NZOZ DENTICA 24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jana Kochanowskiego 3
47-400 Racibórz

Rewelacyjne podejście do pacjenta! Wcześniej na samą myśl o wizycie u dentysty robiło mi się gorąco.. Gabinet stomatologiczny wzbudzał we mnie lęk. Ten lekarz to zmienił. Pan doktor naprawdę jest genialny i czuć, że w 100% wie co robi i wie jak co zrobić, żeby pacjent czuł się komfortowo
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Bartosz Małecki

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu
ulica Sienkiewicza 3
47-400 Racibórz

Learz z powołania,lekarz bez granic,lekarz wypisz wymaluj wspaniały TATA Stanisław . Nie pyta czyś bogaty czy biedny nie odmawia pomocy nikomu z osobistym poświęceniem i oddaniem przysiędze Hipokratesa. Szukaj takiego w najbliższej okolicy a boję się,że nie znajdziesz . Brawo panie doktorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Czesław Komarnicki

Ortopeda, Traumatolog

Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu
47-400 Racibórz

Do rozmownych lekarz nie należy, za to jest w 100% perfekcjonista godnym polecania

lekarz Jerzy Olczyk

ulica Bielska 2A
47-400 Racibórz

Wspaniały lekarz, pomimo tego iż jego specjalnością jest Pediatria posiada ogromną wiedzę wykraczającą poza tą specjalność. Gdy nie jest pewny diagnozy- szuka tak długo aż znajdzie odpowiednią przyczynę dolegliwości. Przy tym ma serdeczne podejście do pacjenta,każdego traktuje indywidualnie.

dr Zuzanna Frydrych

Psychoterapeuta

Wojska Polskiego 13 lok. 1
47-400 Racibórz

Bardzo dobra terapeutka!Fachowa, rzeczowa, dostępna dla pacjenta, "przyjemna" w odbiorze.

lekarz Ziemowit Bezler

ulica Wojska Polskiego 11 c
47-400 Racibórz

Nie ma lepszego lekarza , prawdziwy przyjaciel pacjenta nie ma takiej choroby na która nie miał by odpowiedniej diagnozy , godny polecenia . Pozdrowienia Panie doktorze:) :)
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Ewa Skafarowska-Łyko

Stomatolog, Ortodonta

ul. Agnieszki 36
47-400 Racibórz

Jestem pacjentką Pani dr Ewy, co mogę powiedzieć to na pewno to, iż jest ona profesjonalistą w dziedzinie ortodoncji. Jest osobą kompetentną, rzetelną, przesympatyczną z dużą dozą poczucia humoru i optymizmu, konkretną oraz szczerą ( nie obiecuje cudów tylko zawsze mówi jak jest i co można osiągną w konkretnym przypadku leczenia i oczywiście jaki będzie efekt końcowy). Pani doktor jest osobą zaangażowaną w to co robi i nie boi się ...
Opinia dodana przez: kulkaa

lekarz Joanna Siutkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet psychologiczny
ul. Kolejowa 19a ESKULAP
47-400 Racibórz

Indywidualnie podchodzi do pacjenta,poświęca mu bardzo dużo uwagi,jest miła ,serdeczna.Polecam.

dr Wojciech Morawiec

47-400 Racibórz

Wspaniały lekarz, znam go od 2010 roku ze szpitala leczył syna ,w tym roku wycinał mi znamię -cudowny lekarz polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Ewa G

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Racibórz

Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
47-400 Racibórz

Dramat nie lekarz. Pokaleczyl moja żonę mimo że od 3 tygodniu przygotowywał się do zabiegu. Miał zdjęcie z rentgena chodziliśmy kilka razy na konsultacje i na koniec zmasakrował jej szczękę tempym wiertłem przez co musieliśmy szybko reagować na pogotowiu bo po nie udanym zabiegu stwierdził że musi przyjść za 2 tygodnie to może się uda. Nie polecam!!!! Unikać go jak ognia zanim komuś stanie się tragedia!!!
Opinia dodana przez: Janusz