Lekarze Racibórz

dr Bożena Platschek

Centrum Zdrowia Sp. z o. o.
ul. Ocicka 5/4
47-400 Racibórz

Witam Nie polecam tej lekarki,dużo gadu gadu, mało wiedzy medycznej,brak wytłumaczenia choroby.Leczenie witaminą c w kropelkach albo syropem paracetamol na wszelkie dolegliwości dziecięce.Przepisuje to co idzie kupić bez recepty.Wyniki badań wcale nie objaśnia . Przeniosłam córki do innego pediatry.
Opinia dodana przez: kika

dr n. med. Aleksandra Cegielska

Cegielska Aleksandra Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Lotnicza 8/1a
Racibórz

Nie polecam! Pani doktor gościnnie jak stwierdziła przyjmuje w Tworkowie tam też byłam z synem. Zakatarzony, z kaszlem poszłam że strachem ze może rozwinąć się coś lecząc na własną rękę. Przebadała sporadycznie, nawet dokładnie gardła nie zbadała tylko tak świeciła latareczką, a uwzięła się wit.D3 której nie suplementowałam i polecała ( oczywiście nie mówiąc tego oficjalnie bo stwierdziła że tak nie moze) żeby do niej prywatnie przyjechać. Bo nie zna ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Sylwester Kasiński

Kamienna 26
47-400 Racibórz

Myślę, że ten lekarz nie ma podejścia do ludzi. Nie jest praktycznie uprzejmy i nie potrafi wytłumaczyć kwestii wielu rzeczy. Poza tym ciężko u tego lekarza o skierowania na wszelkie badania.

lekarz Małgorzata Jonderko-Kowalska

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Pani doktor Jonderko-Kowalska jest nie uprzejma, wręcz bym powiedziała wredna. Maiłam podczas ciąży infekcję grzybiczą, która po kilku miesiącach doprowadziła do plamienia i Pani doktor zamiast mi pomóc, dawała słabe tabletki, które nie hamowały rozwoju infekcji. Gdy zaczęło się u mnie plamienie musiałam skorzystać z porady innego lekarza ginekologa, bo Pani doktor nie było i okazało się, że od innego lekarza dostałam nie tylko lepsze tabletki, ale także i maść, ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Roman Setkiewicz

pl. Wolności 6 lok. 1
47-400 Racibórz

Straszne rozczarowanie, jako niezaszczepiona pacjentka odmówiono mi badania ginekologicznego, leki wypisano na podstawie moich obserwacji i opini i badań sprzed 7lat które pokazałam. Na prośbę, że miałam cytologie 4lata temu i chcę nową padła odpowiedź że nie wykona bo bez cytologi się nie umiera, a ja niezaszczepiona jestem zagrożeniem dla niego i pacjentek na zewnątrz. Wizyta była na NFZ. Czuję się jawnie dyskryminowana!!! Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka niezaszczepiona

dr Tomasz Krężel

Gabinet pielęgniarki środowiskowej
ulica Myśliwca 9
47-400 Racibórz

Cham, gbur, materialista i prostak... Dziwię się że on leczy! Za pieniądze jak się mu da 150 zł za wizytę to jest zadowolony. Lekarz jest dla ludzi, pretensje że człowiek umyty zadbany to pretensje! Okropny człowiek!!!!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Katarzyna Zimońska

Rehabilitant

47-400 Racibórz

Nie mamy żadnych zarzutów co do Pani doktor. Poświęciła nam tyle czasu ile było potrzeba, wszystko jasno wytłumaczyła. Była miła i uprzejma. Nawet pożartowała z synem przez co zdobyła jego zaufanie. Ja mogę ją polecić z czystym sumieniem. Czeka nas jeszcze jedna wizyta u tej pani doktor. Zobaczymy czy moje wrażenia będą tak samo pozytywne.
Opinia dodana przez: Marta
porażka, kilka razy chodziłem z córką - wstawiała fajne kolorowe plomby ale na tym bym zakończył. Rozgrzebała ząbka a jak zaczęły się problemy to stwierdziła że nie ma wolnych terminów i trzeba się zapisać - oczywiście za miesiąc. W trybie pilnym pojechaliśmy do Wodzisławia do polecanego stomatologa - i jeździmy tam do dziś... jeśli ktoś chce przetestować panią "doktor" na swojej skórze (a raczej na ząbkach swojego dziecka) to "polecam". ...

lekarz Jolanta Paliga

Długa 17
41-219 Racibórz

Pani doktor poszła sobie z wizyty. Pomimo potwierdzenia dzień wcześniej, że jak najbardziej na wizytę przyjedziemy.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Przybyła

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Nie rozumiem jak taki człowiek bez empatii może być lekarzem Jeśli się już Panu nie chce pracować to proszę iść nie emeryturę. Nie polecam. Brak empatii, profesjonalizmu,gburowaty,nie miły.
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Joanna Siemiątkowska

47-400 Racibórz

Nie polecam! Niestety Pani musi popracować nad swoim podejściem do pacjenta! Wizyta u niej w gabinecie to kompletne strata czasu, uważam ,że ta Pani nie powinna pracować na swoim stanowisku ponieważ nie ma do tego kompetencji, wiele ludzi opuszcza jej gabinet z jeszcze gorszym samopoczuciem! Każdy pacjent zasługuje na szacunek!!!!
Opinia dodana przez: Anna K.

Iwona Aerts

Racibórz

Uprzejma, może i jest, ale co do pozostałych kryteriów to zdecydowanie mogę powiedzieć, że dla Pani Iwony /bo dla mnie to już nie jest doktorka/ to jedyne co sie liczy przy wizycie to KASA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to nie tylko jest moja opinia, dlatego od 6 lat chodzę do ginekologa w Rydułtowach.

lekarz Dominik Maślanka

Psychiatra

ulica Podwale 14/4
47-400 Racibórz

Klął i krzyczał, gdy miałam problemy ze spaniem powiedział żebym znalazła innego lekarza jak tego nie zmienie, może miał zły dzień ale siedział i unosił się na mnie gdy płakałam, kolejna wizyta była podobna. Krzyczy i unosi się, czuje sie okropnie zestresowana jak tam przychodze. Zawiodłam się bo każdy go polecał i musze szukać innego lekarza.
Opinia dodana przez: Anonym

lek. dent. Agata Foryś

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

Brak kompetencji i profesjonalizmu.dla tej pani tylko kasa się liczy. Spóźnia się i ma za nic czas pacjenta. Kategorycznie odradzam wizyty

lekarz Zbigniew Kaźmierczak

47-400 Racibórz

Jeśli to ten dr Pan Zbigniew, który również przyjmuje w Raciborzu, proszę uważać. Zero zaangażowania. Lekarz, który dawno powinien ustąpić miejsca młodym ambitnym i utalentowanym chcącym pracować i pomagać ludziom lekarzom. Niestety zostałem przez Pana dra potraktowany nie wchodząc w szczegóły dwukrotnie prostu olewkowo na całej linii. Piszę to tylko po to aby przestrzec innych i jeśli mają alternatywę to żeby skorzystali z dobrego zaufanego chirurga.

lekarz Józef Kot

Chodkiewicza 12/15
47-400 Racibórz

wizyta u tego lekarza to jakaś kpina- pod każdym względem. Jest to lekarz który ma niesamowity "dar przewidywania istniejących dolegliwości towarzyszących dziecku"- bez badań, osłuchania, popatrzenia w gardło oraz bez testów potrafi stwierdzić covid! Generalnie mocno jest nastawiony na optykę covidową- sprytnie manewruje objawami dziecka by wkomponować covid w diagnozę, a następnie przepisać receptę na antybotyk i niewiadomo jeszcze co i po co-piszę tak bo nie uzyskałem konkretnych wskazówek co ...
Opinia dodana przez: józef

lekarz Bogumiła Załubska

Wojska Polskiego 26b
47-400 Racibórz

Lekarka medycyny pracy nieznająca przepisów i bardzo chamsko traktuje pacjenta
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Wacław Szwajka

Wojska Polskiego 13
47400 Racibórz

Zero podejścia do pacjenta! Ciąża, wymioty, mdłości, bardzo złe samopoczucie to nie choroba a proszenie o dwa dni zwolnienia lekarskiego to według Pana Doktora "naciąganie kogoś na pieniądze". Po wizycie o wiele gorsze samopoczucie i ciśnienie podwyższone do maksimum. Szczerze odradzam!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Zbigniew Wrzoskiewicz

47-400 Racibórz

Omijać szerokim łukiem, kompletna porażka !!!!!!! Chamstwo, arogancja , buta, przedmiotowe traktowanie pacjenta !!!!!!!!

lekarz Teresa Olszewska

Warszawska 33 lok. 1